GDE da kupim...

Moracu i ja na pijaci da kupim na vise tako orahe pa da mi spusti cenu...
A cokoladu za kuvanje stavljam jedino u koru za Zoja tortu, u filove i cupcakes-e stavljam mlecnu(milka, bambi, dorina) ili bar pola -pola..
Meni je 950din torta po kg, ali moracu to da razmotrim posle ovih poskupljenja..:(
 
dobra je sabacka c promet

Ja ovu čokoladu kupujem od jednog čoveka, 300 g - 100 dinara. Koristim je za glazure, a u filove stavljam samo "menaž", jer mi je najlepša za jelo. Takođe, kod tog čoveka su i 3 "milke" od 100 g - 200 dinara. On jednom mesečno dolazi u Pećince na vašar, i onda kupim, zavisi koliko sam pri lovi...

Oraha nisam kupovala, i mislim da ni neću, imam svojih, a pošto neću da pravim kolače, neće mi puno ni trebati. Prijatno sam se iznenadila kada sam čula da je "eriksonov" šlag 350 din/kg, mislila sam da je skuplji.
 
ja sam orahe kupila po 500 din od nekog coveka koji snabdeva ove manje prehrane,e sad kad sam ga zvala da uzmem jos on poskupeo na 600.sabacku c promet cokoladu kupujem po55 din 200gr,menaz kako gde stignem a sad sam kupila puratos pa kombinujem u zavisnosti za sta mi treba.c promet sabacki slag placam 220 dinara i meni je on super,njihov krem 130 kg i koristim ga za kinder tortu,margarin vital36 din,plazmu150gr 70 din,ali sve to u sabcu sestra mi salje kad mi ne stignemo da odemo,maslac kako gde uglavnom tempo ,maksi,rodic standardno.......
 
e vidis nisam nabasala na sabacki slag..oni bese dosta izvoze za slo..pa ih kod nas onda ima..
je l da da nije za torte taj maslac..ovako ok..ali za tortice ne...a dobro, bilo bi suvise dobro da je istinito :)
 
ljudi,zzene,u McDonaldsu imaju igracke za Happy meal koje mogu da se iskoriste za nas posao.trenutno,do petka prodaju neki lavirint koji ima pecat Toma i Dzerija(jedno sa jedne,drugo sa druge strane) u stilu pacvorak sekaca,a bice i oklagijica sa njihovim likovima.sama igracka kosta 200 din,a ceo obrok kosta 270din.(cisto da vidite sta vam se isplati)
 
Hitno mi treba sedef u boji slonovače! Pre par meseci kad sam tražila zlatni nudili su mi taj u jednoj radnji (proizvodjač je neki Planet nešto) i ja glupača ne uzmem, kao uzeću kad mi bude trebalo :dash: Naravno sad nigde ne mogu da ga nadjem. Imam par dana na raspolaganju pa mogu i da poručim ako znate ko ima?

EDIT - Našla! Imaju u deco sweet-u pa će mi poslati sa fondanom :))))))
 
Poslednja izmena:
Kakvi su za saradnju? Da li uslovljavaju sa min količinom?

Za saradnju su vrlo raspoloženi, i poslovni. Moja sestra je trebalo da ode do njih da uzme kutije, ali se taj tip sam ponudio da joj on odnese na kućnu adresu. Ona stanuje u Sr. Karlovcima. A za količinu uslovljavaju. Ne praktikuju da prodaju manje od 1 kutije, a to je uglavnom 250 kom. Međutim, ja sam mu objasnila da mi je to za prvi put mnogo, pa smo se dogovorili za polovinu kutije, tj. 125 kom. Ali, ako se ispostavi da mi u potpunosti odgovaraju, sledeći put ću kupiti kutiju, jer za 2000 dinara u maratz - u mogu da kupima samo 137 kutija. A ovde sam za 1000 dinara kupila 125 komada.
 

Back
Top