GDE da kupim...

Hitno mi treba sedef u boji slonovače! Pre par meseci kad sam tražila zlatni nudili su mi taj u jednoj radnji (proizvodjač je neki Planet nešto) i ja glupača ne uzmem, kao uzeću kad mi bude trebalo :dash: Naravno sad nigde ne mogu da ga nadjem. Imam par dana na raspolaganju pa mogu i da poručim ako znate ko ima?

EDIT - Našla! Imaju u deco sweet-u pa će mi poslati sa fondanom :))))))

Videla sam ga pre par dana u Jablanici. Sad si se snasla, ali za sledeci put.........
 
Zvala ja firmu Stamenković i lepo mi žena objasnila da ta slonovača zaista ima zlatkasti odsjaj, ali da imaju tri vrste srebrne, od toga jednu jako svetlu koja bi mi poslužila. Srećom svekar i svekrva se zatekli u Nišu, (nesrećom baš krenuli nazad :mrgreen: ) pa mi doneli nekoliko boja...Inače i oni šalju poštom a reče mi da njihovih proizvoda ima u Merkatoru i Idei
 
To je smesa nalik marcipanu,ali se pravi od kospica brskve ili kajsije.Onaj mekani deo valjda.Nisam ni ja sigurna a u onim nekim kolacicima sam nasla da koriste tu smesu,pa rekoh mozda nase majstorice znaju...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Mislim da tu ima onaj deo iz semenke kajsije i šljive. To je Đoković otac pokušao da plasira u bombonama na Serbia open. Odavno ga nisam videla u prodaji, a mislim da je proizvodila Ravanica iz Kruševca. Što ne pitaš čika Gugla.Javi ako budeš imala neku informaciju. Što se tiče marcipana da li je nama jedini dostupan onaj iz Mađarske u malim pakovanjima?
 
Za saradnju su vrlo raspoloženi, i poslovni. Moja sestra je trebalo da ode do njih da uzme kutije, ali se taj tip sam ponudio da joj on odnese na kućnu adresu. Ona stanuje u Sr. Karlovcima. A za količinu uslovljavaju. Ne praktikuju da prodaju manje od 1 kutije, a to je uglavnom 250 kom. Međutim, ja sam mu objasnila da mi je to za prvi put mnogo, pa smo se dogovorili za polovinu kutije, tj. 125 kom. Ali, ako se ispostavi da mi u potpunosti odgovaraju, sledeći put ću kupiti kutiju, jer za 2000 dinara u maratz - u mogu da kupima samo 137 kutija. A ovde sam za 1000 dinara kupila 125 komada.

Mozda je glupo pitanje ai nikada do sada nisam narucivala kutije... Da li kada uzmes tu jednu kutiju od 200 kom mozes da kombinujes kutije, mislim oblik i velicinu ili moras da uzmes sve isto?
 
Wanja , ja upravo pravim zalihe materijala za St Nikolu pa zmeđu ostalog i margarina. Brat mi je malopre u Interex-u kupio Margavitu sa ukusom slatke pavlake (ja isključivo nju koristim) po 41.90- ja se frapirala- ovako plaćam za testa oko 60 din
 
PA I MENI TREBA ZA SLAVU,A I ZA VANILICE POSNE za pijacu(izvinte zbog velikih slova) i ne isplati mi se bas da ga placam60-70 din
a jel moze ta margavita za posne kolace?

Ja sam u Rodi u S. Mitrovici u utorak kupila vital stoni margarin za 44, nešto dinara. U seoskoj prodavnici ovde kod mene košta 51 dinar. Tako da ti u Bg možeš sigurno da nađeš margarin za manje od 60 - 70 dinara.
 
Poslednja izmena:
U Tempu sam danas kupila Dijamant margarin 42 dinara,sa onim popustom od 10 % ispao 38 dinara.Vital je isto bio na akciji 48 dinara mislim.Secer u prahu C 500 gr 52 dinara.Do 12 h veceras traje akcija pa koga ne mrzi ima jos vremena!!!!
 
Teta Ira je prosle godine, negde u ovo vreme pisala o posnoj beloj cokoladi koju kupuje, cini mi se nekoj radnji na Bajlonijevoj pijaci (ako ja nisam nesto izmesala ). Javice se ona pa ce potvrditi ili opovrgnuti.
 

Back
Top