GDE da kupim...

Moja mama je ranije to sama isto pravila i super ispadaju kandirane korice, jedino što nas sad mrzi da onoliko potapamo i pripremamo kad ima da se kupi. Ali za veće količine i ko ima stalno pomorandže u kući, svakako preporučujem da sam napravi - domaće je bolje, bar meni.:manikir:
 
ahaha lude ste... :D
cek je l to ona pri dnu od bulevara kad krenes uzbrdo u b.krsmanovica? je l si na tu zd.hranu mislila ili?

mislim na ovu prvu sto je princess pomenula :)..mada je "nikla" jedna bila bas do zgrade gde moji zive..ali mislim da se vec zatvorila :)
 
moze se naruciti preko kaufmax-a.pre neki dan sam dobila njihov najnoviji katalog,imaju okrugle i cetvrtaste,pravougaone,aluminijumske i silikonske.cenu ne znam napamet,morala bih da pogledam ako te interesuje
 
Ako ti nije tesko pogledaj,ali nisam sigurna da je rastegljiv.Vidjala sam u njihovom katalogu one klasicne ,kao sto ih ima svuda,gde se dno odvaja pa ti ostane obruc
 
Poslednja izmena:
Иро, срце си. Била сам јуче тамо, али немам навику да идем на ту пијацу. Мораћу то да променим, јер ми се свиђа. Купила сам јако лепе суве кајсије 600 динара килограм.
 
a mene zanima da li neko zna kakve su cene ovima http://www.maratz.rs/index.htm
trebaju mi plasticne kutije ,tipa onih za salatu sa ravnim poklopcem(da li je odvojen ili ne-nebitno),zapremine oko 300cca,ali da im je cena ispod 15 din.

Bila sam jutros, imaju fenomenalnih - kockastih, okruglih, ugaonih...za te male je cena ispod 15 din - recimo 370ml fina šestougaona providna kutija sa poklopcem je 9,90 din. Najskuplja koju sam videla u toj veličini je 13 din. Najbolje je da odeš i pregledaš šta sve imaju!
 
Za okrugle se ne secam ali mislim da je bilo i njih metalnih ali znam
da uvek imaju okrugle plasticne ja ih koristim za ciz kejk visina im je 8 cm nesto su visi od metalnih na kutiji pise Zenker by Fackelmann i mislim da soje onako negde okaceni.
 

Back
Top