Fudbalska reprezentacija Srbije

Da li Piksi treba da ostane?

  • DA

    glasova: 25 43,1%
  • NE

    glasova: 33 56,9%

  • Ukupno glasova
    58
Иначе, да се вратим на тему, а она је ФУДБАЛСКА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА СРБИЈЕ.
Ништа ново нећу рећи ако откуцам да овај тим има ограничења.
Па шта...ниједна екипа није савршена...
Такође, није Србија једина која има приученог стручњака за селектора...
Још горе су грешке правили Холанђани са Гулитом и Рајкрадом или Французи са Платнијем...
Али, они су имали МОЋНЕ СТРУЧНЕ ШТАБОВЕ који су одрађивали посао, а ликови се потписивали само...
Међутим, у Србији је бити егоманијак сада у моди, па се тако и Драган Стојковић понаша.
Иза себе има резултате и то му се не може оспорити...али, летели су са клупе и они са бољим резултатима.
Дакле, чим се замери некој сивој еминенцији, готово је...и он то добро зна.
Што се тиче резултата Србије на ЕП 2024, не очекујем много.
Није разлог само јака група, већ и мањак екстра квалитетних играча на бековским позицијама...
Осим тога, "мозак" екипе је већ у зрелим годинама...
 
Иначе, да се вратим на тему, а она је ФУДБАЛСКА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА СРБИЈЕ.
Ништа ново нећу рећи ако откуцам да овај тим има ограничења.
Па шта...ниједна екипа није савршена...
Такође, није Србија једина која има приученог стручњака за селектора...
Још горе су грешке правили Холанђани са Гулитом и Рајкрадом или Французи са Платнијем...
Али, они су имали МОЋНЕ СТРУЧНЕ ШТАБОВЕ који су одрађивали посао, а ликови се потписивали само...
Међутим, у Србији је бити егоманијак сада у моди, па се тако и Драган Стојковић понаша.
Иза себе има резултате и то му се не може оспорити...али, летели су са клупе и они са бољим резултатима.
Дакле, чим се замери некој сивој еминенцији, готово је...и он то добро зна.
Што се тиче резултата Србије на ЕП 2024, не очекујем много.
Није разлог само јака група, већ и мањак екстра квалитетних играча на бековским позицијама...
Осим тога, "мозак" екипе је већ у зрелим годинама...
Zato i pazi da se ne zamera. I da završimo poslednji na EP mislim da će ostati.
 
Иначе, да се вратим на тему, а она је ФУДБАЛСКА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА СРБИЈЕ.
Ништа ново нећу рећи ако откуцам да овај тим има ограничења.
Па шта...ниједна екипа није савршена...
Такође, није Србија једина која има приученог стручњака за селектора...
Још горе су грешке правили Холанђани са Гулитом и Рајкрадом или Французи са Платнијем...
Али, они су имали МОЋНЕ СТРУЧНЕ ШТАБОВЕ који су одрађивали посао, а ликови се потписивали само...
Међутим, у Србији је бити егоманијак сада у моди, па се тако и Драган Стојковић понаша.
Иза себе има резултате и то му се не може оспорити...али, летели су са клупе и они са бољим резултатима.
Дакле, чим се замери некој сивој еминенцији, готово је...и он то добро зна.
Што се тиче резултата Србије на ЕП 2024, не очекујем много.
Није разлог само јака група, већ и мањак екстра квалитетних играча на бековским позицијама...
Осим тога, "мозак" екипе је већ у зрелим годинама...
rezultati su jedino merilo.. ;)
 
Zabole me **** za dresove.
Mi se uvek bavimo formom a suštinu ko šiša.
A suština je da imamo najkorumpiraniji savez u Evropi.
Ime selektora i igrača i njihov kvalitet je potpuno nebitan u takvim okolnostima.
Boja i dizajn dresova?
Koga to zanima? Čak ni devojke od 18 godina...
one bi samo da skinu te dresove i "odrade" te "splavaroše" u nadi da će uzeti neki keš.
 
Kakvo probrano drustvo. Za vezare je i pokojni 1 Maj premija da ih obuce. :hahaha:

Američki brend "oblači" orlove posle EURO​


Prema saznanjima Mocart sporta novi sponzor Srbije će najverovatnije postati “Kapeli sport” američki brend koji je dobio najbolju ponudu.

Ovaj brend je sve poznatiji, u Srbiji TSC ima opremu ovog brenda, a sem ekipe sa severa Srbije švajcarski Grashopers, te grčki Atromitos i Ergotelis.

Što se tiče reprezentacija "Kapeli sport" sarađuje sa Barbadosom, Libanom i Trinidadom i Tobagom.
 
Srbija nosi vec dugo male brendove u fudbalu zato sto su losi u fudbalu i nisu privlacni velikim firmama
Dočim je Slovenija gigant evropskog fudbala i markentiška velesila pa može Nike da ih sponzoriše? :lol:

Postoji jedan prosti princip. Adidas i Nike su firme koje ne pristaju na jajarenja tipa ugrađivanje lokalnog baje u savezu, dok su manji daleko skloniji da u svoj budžet ubace "prezentaciju" samim tim je i naš savez prirodan poslovni partner.
Doduše ja sam očekivao nižu drugu ligu tipa Macron ili Lotto ili tako nešto, iskreno su me iznenadili sa zonskom ligom...ali jbg. FSS je to. Nema dna dovoljno dubokog za njih :mrgreen:

Opet sa druge strane, s obzirom na Pumine kreacije zaista će se morati potruditi da naprave gadniji dres od njenog, štaviše pošto smo verovatno hajlajt njihovog portfolia možda se zaista i potrude da naprave nešto dobro.
 
Dočim je Slovenija gigant evropskog fudbala i markentiška velesila pa može Nike da ih sponzoriše? :lol:

Postoji jedan prosti princip. Adidas i Nike su firme koje ne pristaju na jajarenja tipa ugrađivanje lokalnog baje u savezu, dok su manji daleko skloniji da u svoj budžet ubace "prezentaciju" samim tim je i naš savez prirodan poslovni partner.
Doduše ja sam očekivao nižu drugu ligu tipa Macron ili Lotto ili tako nešto, iskreno su me iznenadili sa zonskom ligom...ali jbg. FSS je to.

Opet sa druge strane, s obzirom na Pumine kreacije zaista će se morati potruditi da naprave gadniji dres od njenog, štaviše pošto smo verovatno hajlajt njihovog portfolia možda se zaista i potrude da naprave nešto dobro.

Jaci su od Srbije u fudbalu plus su zemlja Eu,sve to ima svoje nisu ni oni sila u fudbalu ali bolji su tim od Srbije kao i Hrvatska koja je Nike.Ali fudbalom dominiraju Adidas ekipe iako je Nike mnogo jak.Puma je zadnjih godina zapazena al mali sponzor u poredjenju sa Adidasom a i logicno
 
Jaci su od Srbije u fudbalu plus su zemlja Eu,sve to ima svoje nisu ni oni sila u fudbalu ali bolji su tim od Srbije kao i Hrvatska koja je Nike
Ne nisu. Jel Novi Zeland bolji ili u EU? Jbt Partizan je nosio Nike dresove do ove sezone.
Ne funkcioniše taj svet tako.
Veruj do saveza je, nije do brendova. Neće sa njima niko da radi.
Ovo je bila bukvalno jedina ponuda po nezvaničnim informacijama.
 

Back
Top