Flert Ili sta..?

Jimmy.B

Primećen član
Poruka
597
Naime radi se o sledećem dok sam na poslu dopisujem se preko email sa jednom drugaricom inače smo i prijatelji u životu ,srećomose otprilike četiri do pet puta godišnje na kojekakvim slavljima rođendanima novim godinama ..hoću da kažem da ja poznam njenog muža, ona pozna moju ženu Ja imam dvoje djece ona nema djece ne znam koliko je to relevantno za ovu priču, Dakle mi razmenjujemo poruke otprilike na dnevnom nivou ja sam joj priznao da ne govorim Mojoj ženi da se dopisujem s njom a ona je meni rekla isto tako da njen muž nezna se ona dopisuje sa mnom. Nisu to neke zavodnicke poruke ni sa jedne strane nego su to obične priče iz naših prošlih života dok smo živeli u ex yu i o događajima koji su se dogodili pričamo o filmovima knjigama koji smo čitali i nekim običnim stvarima međutim, ja sam primetio da meni u glavi ona ne izlazi iz misli... šta da radim da joj priznam ,da kažem ženi d,a kažem njenom mužu ili da jednostavno prekinem svaku to komunikaciju šta mi je činiti zato što ja osjecam tu neku vrstu njezne radoznalosti..?
Imam osećaj da sam hipokrita da joj prećutkuje neke stvari što su bitne i što bi ona možda trebala da zna. Eto pa ako ima neko pametan da me posavjetuj.
 
Naime radi se o sledećem dok sam na poslu dopisujem se preko email sa jednom drugaricom inače smo i prijatelji u životu ,srećomose otprilike četiri do pet puta godišnje na kojekakvim slavljima rođendanima novim godinama ..hoću da kažem da ja poznam njenog muža, ona pozna moju ženu Ja imam dvoje djece ona nema djece ne znam koliko je to relevantno za ovu priču, Dakle mi razmenjujemo poruke otprilike na dnevnom nivou ja sam joj priznao da ne govorim Mojoj ženi da se dopisujem s njom a ona je meni rekla isto tako da njen muž nezna se ona dopisuje sa mnom. Nisu to neke zavodnicke poruke ni sa jedne strane nego su to obične priče iz naših prošlih života dok smo živeli u ex yu i o događajima koji su se dogodili pričamo o filmovima knjigama koji smo čitali i nekim običnim stvarima međutim, ja sam primetio da meni u glavi ona ne izlazi iz misli... šta da radim da joj priznam ,da kažem ženi d,a kažem njenom mužu ili da jednostavno prekinem svaku to komunikaciju šta mi je činiti zato što ja osjecam tu neku vrstu njezne radoznalosti..?
Imam osećaj da sam hipokrita da joj prećutkuje neke stvari što su bitne i što bi ona možda trebala da zna. Eto pa ako ima neko pametan da me posavjetuj.
Kaki crni flert to ne postoji to oce da je probodes
 
Kaki crni flert to ne postoji to oce da je probodes
Pa ne znam ,šta da ti kažem možda stvarno ona i želi to ali mi muškarci smo malo glupi po tom pitanju i ako nam neko šalje neke poruke mi nemamo taj unikatni riječnik znanja da bi te poruke mogli dešifrovati.... ja recimo uvek mislim šta ako nije to to u stvari što mi je kazala Nego je to samo u stvari neka mala bezazlena poruka...
 
Naime radi se o sledećem dok sam na poslu dopisujem se preko email sa jednom drugaricom inače smo i prijatelji u životu ,srećomose otprilike četiri do pet puta godišnje na kojekakvim slavljima rođendanima novim godinama ..hoću da kažem da ja poznam njenog muža, ona pozna moju ženu Ja imam dvoje djece ona nema djece ne znam koliko je to relevantno za ovu priču, Dakle mi razmenjujemo poruke otprilike na dnevnom nivou ja sam joj priznao da ne govorim Mojoj ženi da se dopisujem s njom a ona je meni rekla isto tako da njen muž nezna se ona dopisuje sa mnom. Nisu to neke zavodnicke poruke ni sa jedne strane nego su to obične priče iz naših prošlih života dok smo živeli u ex yu i o događajima koji su se dogodili pričamo o filmovima knjigama koji smo čitali i nekim običnim stvarima međutim, ja sam primetio da meni u glavi ona ne izlazi iz misli... šta da radim da joj priznam ,da kažem ženi d,a kažem njenom mužu ili da jednostavno prekinem svaku to komunikaciju šta mi je činiti zato što ja osjecam tu neku vrstu njezne radoznalosti..?
Imam osećaj da sam hipokrita da joj prećutkuje neke stvari što su bitne i što bi ona možda trebala da zna. Eto pa ako ima neko pametan da me posavjetuj.


Da li je to redovno? Misim dali imate tako u ritualu da se javljate jedno drugom ?

Ovako s vremena na vrijeme javi mi se simpatija iz davnih dana :)))) ali sa klasičnim pitanjima kako STE šta radite planirate li na odmor kakva ke situacija kod vas radi corone itd , za to dopisivanje ne postoji redoviti termin nego eto može dva puta u mjesecu a može proći i pola godine ili više

Nikad ne pričamo o prošlosti već uvjek o sadasnjosti


Kolko vidim, a čim postavljaš temu, tebi vrti nešto po glavi i to je mislim jako loše
 
Pa ne znam ,šta da ti kažem možda stvarno ona i želi to ali mi muškarci smo malo glupi po tom pitanju i ako nam neko šalje neke poruke mi nemamo taj unikatni riječnik znanja da bi te poruke mogli dešifrovati.... ja recimo uvek mislim šta ako nije to to u stvari što mi je kazala Nego je samo u stvari neka mala bezazlena poruka...
A sta tebe boli patka sta ona misli i govori,ako ti se iebe onda je iebi brate,one i cekaju one koji znaju sta hoce a ne da ti se servira na tacni
 
Znaš dragi moj prijatelju da mi je takva zbrka u glavi da više ne znam je li dan ili noć


Sviđa mi se tvoja direktnost Znaš mada u stvarnom životu baš i nije sve tako.... a možda i jeste ko zna


ja mislim da si trebao ranije da nam se obratish sa pitanjem da li je ok

mi bi rekli ne nije

a ti bi prestao tipkati sa njom


shta god da kazhemo odvishe si zaglibio u to
 
Red alert

Obuzela ti misli, što je opasnije od dopisivanja
Da Slažem se sa tobom čak sam počeo i da pišem a ne samo da mislim o njoj..

ja mislim da si trebao ranije da nam se obratish sa pitanjem da li je ok

mi bi rekli ne nije

a ti bi prestao tipkati sa njom


shta god da kazhemo odvishe si zaglibio u to
Kako se samo toga nisam osetio ranije hahaah??
 
Da li je to redovno? Misim dali imate tako u ritualu da se javljate jedno drugom ?

Ovako s vremena na vrijeme javi mi se simpatija iz davnih dana :)))) ali sa klasičnim pitanjima kako STE šta radite planirate li na odmor kakva ke situacija kod vas radi corone itd , za to dopisivanje ne postoji redoviti termin nego eto može dva puta u mjesecu a može proći i pola godine ili više

Nikad ne pričamo o prošlosti već uvjek o sadasnjosti


Kolko vidim, a čim postavljaš temu, tebi vrti nešto po glavi i to je mislim jako loše
Kakva bre simpatija iz mladih dana, a persira ti? :lol:

Recimo da smo juče razmenili više od 40 poruka
Licno, sam sa sobom, jel bi nastavio ili prekinuo taj mail kontakt, takav kakav je?
 
Da Slažem se sa tobom čak sam počeo i da pišem a ne samo da mislim o njoj..
Šta ćeš sad, crni ti.. Kući žena deca a u mislima Ona
Da prekidaš dok ne sjebeš porodicu ili da svesno teraš dalje misleći ma nije to ništa.. Mada vidi se da si i sam svestan da jeste nešto, ono nešto kobno a opet tako prokleto neodoljivo
 
Kakva bre simpatija iz mladih dana, a persira ti? :lol:


Licno, sam sa sobom, jel bi nastavio ili prekinuo taj mail kontakt, takav kakav je?


:manikir:

pa shta? fin chovek

Ja bi lično nastavio a razmišljam i da joj kažem Kakva su moja osećanja prema njoj samo ne znam kad i ne znam kako


uh

znachi skidao bi gatje
 
Šta ćeš sad, crni ti.. Kući žena deca a u mislima Ona
Da prekidaš dok ne sjebeš porodicu ili da svesno teraš dalje misleći ma nije to ništa.. Mada vidi se da si i sam svestan da jeste nešto, ono nešto kobno a opet tako prokleto neodoljivo
Da imaš pravo Samo da dodam da su deca već velika odrasli ljudi takoreći

:manikir:

pa shta? fin chovek




uh

znachi skidao bi gatje
Lol
 
1643296882532.png



posalji joj ovo na maJl
 
a ti si kao naivan pa ne znas
kazi lepo iebobie
zentam zbog porodice i potencijalnih problema
cekam nju ko sisica da otvori karte
to se ne desava
ne znam sta da radim
ajde lepo kazi tako
pa cu ti reci sta da radis

da dobijes i jare i pare
 
Pa naravno da su potencijalni problemi u pitanju i sa moje i sa njene strane i da znam šta mi je činiti učinio bi to međutim Evo igram slučaja ne znam nisam bio nikad u ovakvoj situaciji pa da mogu da znam
 
Da imaš pravo Samo da dodam da su deca već velika odrasli ljudi takoreći
Velika deca možda jedina olakšavajuća okolnost u toj priči
Ali opet ona ih ni nema, samo muž...pff..dečko,ozvaničen tamo nekim papirom

Svejedno se zapitaj dal i ona nešto oseća prema tebi il bi se samo yebala.. Ti i osećaš i yebo bi je, nemoj da ona bude u 'prednosti'
 

Back
Top