ФК ПАРТИЗАН сезона 2018/19

Ko je najbolje resenje za klupu Partizana za narednu sezonu?

  • Ostanak Djukica

  • Vladimir Ivic

  • Ilija Stolica

  • Matjas Kek

  • Darko Milanic

  • Niko od navedenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako nije kriv kad je učestvovao u selekciji ekipe? Jbg nije posao trenera samo da postavi taktiku i teraj. Nikakvu viziju nije pokazao pri selekciji i uz malokrvnost i nedostatak autoriteta to mu je najveća zamerka. I uopšte me ne interesuje da li su dovodili igrače bez njegovog znanja, u tom slučaju je kriv što je to dopustio.

Odgledah protiv Proletera, ono je bilo katastrofa. Sa 3 zadnja vezna, uz izmenu Rikardo Zdjelar, mi branimo 3 boda i pukom srećom smo ih odbranili. Bili smo nadigrani i pravo je čudo da je ostalo 1-0. Ej, protiv Proletera...

Pa onda je svaki trener kriv, a ne uprava. To da neko od trenera ovde u Srbiji, ima slobodu u radu i u izboru igraca nije moguce. Jedini igrac koji je dosao na Djukicev zahtev je Valijente, koji je po meni zadovoljio. Mislim da bi bio jos bolji, da ne mora da krpi rupe koje naprave Markovic i Miletic. Uglavnom, sad je jasno da smena Djukica nije donela nikakvo poboljsanje.
 
... i naravno ; grobarski sistem navijanja gde nikad nece priznati da je greska u upravi nego se uvek trazi neki drugi krivac tipa Vucic ; kad ste vi osvajali onoliko titula za redom, tada vam niko nije smetao, m ? Ko je tad finansirao Zvezdu ? ;)

Uzivajte u vasim "pojacanjima" ;)

Mi smo te titule osvajali zasluzeno, pravili igrace..secam se onog derbija gde je od 11 igraca Partizana 10 poteklo iz nase skole, kod vas je bilo obrnuto..jedno jedino Zvezdino dete, trener bese onaj cetnik sto mu keva iz Cacka koji takodje nije radio za kikiriki, pa onaj portugalac itd...mi smo u zadnju LS usli s pojacanjem od 30.000 evra, Radisa hipnotizer...Za vreme tog istog Tadica doveden vam je Gazprom a mrski Tolo vam izdavao licence...umesto katanca vi ste jos i hteli titulu..uspon Zvezde i pocinje dolaskom SNS na vlast...salje se avion Vlade za cuvenog Grofa od Mojkovca...a onda sledi antologijska utakmica s OFK ( koga je Terza madjija takodje preporodio )...Biti protiv Zvezde je vise od fudbala..u isto vreme znaci i biti protiv diktatora, rezima, sistema i partijskih vojnika dekretom postavljenih u nasu upravu da nam obezbede to drugo mesto...Debeli gmaz Vazura mora da slusa bosancerosa s vrha, Partizan ne sme biti jak a za uzvrat svi imaju deo kolaca.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kada vidim svo ovo medijsko kurvanje i tuzne pokusaje da se obezbedi mesto u najodvratnijem anusu jednog coveka, lepo je danas biti navijac Partizana. Igramo ruzan, dekadentan fudbal, iznutra smo razoreni, ne smemo po cenu zivota da bacimo senku na mezimicu, ali uprkos tome svemu, verujem da se svaki iskreni navijac Partizana oseca posebno i ponosno. Imam prijatelje koji navijaju za Zvezdu i koji nisu lobotomirani, vide na sta sve ovo lici, te iako se igra LS, srecni su sto gledaju klub za koji navijaju u eliti evropskog fudbala, znaju da ima jedna knedla u grlu u celoj toj prici, ko je, kako i na koji nacin ucinio to mogucim, te im redovno nestane osmeh sa lica kada se udje u tu pricu.

Na kraju ove nedelje je derbi, trenutak koji mi moramo da cekamo u zasedi. Da se cirkus Kolorado zavrsi, da se prica i pripoveda, ko je kada ruckao, pisikio, kakve ko naocare nosi i ostale sportsko-novinarske bravure, a onda da Batica svakom od ovih nasih nazovi-fudbalera podeli po jedan bajonet u zube pa da se iskrvari za pobedu. Uprkos svemu. Sta god da urade pre i posle toga, da se igra i da ih boli svaki sekund boravka na nasem stadionu. Da redjamo ove ruzne odvratne 1:0 pobede i da im disemo za vrat, da se znoje, trzaju je smo blizu, sve dok im ne klecnu kolena. Samo tako mozemo da iznesemo ovu unapred bacenu sezonu do kraja. Na jaku psihologiju i 150% svojih mogucnosti i znanja.
 
Mi smo te titule osvajali zasluzeno, pravili igrace..secam se onog derbija gde je od 11 igraca Partizana 10 poteklo iz nase skole, kod vas je bilo obrnuto..jedno jedino Zvezdino dete, trener bese onaj cetnik sto mu keva iz Cacka koji takodje nije radio za kikiriki, pa onaj portugalac itd...mi smo u zadnju LS usli s pojacanjem od 30.000 evra, Radisa hipnotizer...Za vreme tog istog Tadica doveden vam je Gazprom a mrski Tolo vam izdavao licence...umesto katanca vi ste jos i hteli titulu..uspon Zvezde i pocinje dolaskom SNS na vlast...salje se avion Vlade za cuvenog Grofa od Mojkovca...a onda sledi antologijska utakmica s OFK ( koga je Terza madjija takodje preporodio )...Biti protiv Zvezde je vise od fudbala..u isto vreme znaci i biti protiv diktatora, rezima, sistema i partijskih vojnika dekretom postavljenih u nasu upravu da nam obezbede to drugo mesto...Debeli gmaz Vazura mora da slusa bosancerosa s vrha, Partizan ne sme biti jak a za uzvrat svi imaju deo kolaca.

Gasprom jeste došao za vreme Tadića ali to sponzorstvo je bilo značajno manje u startu, zapravo tek 2015 godine je dogovoreno značajnije sponzorstvo od 4,5 miliona evra godišnje za šta je zaslužan Vučić što se i ne krije .
Rusi su pristali na takvo značajnije ulaganje jer objektivno NIS su dobili debelo ispod tržišne cene delimično i zbog Južnog toka koji se nije realizovao ali je to trebalo vezati u ugovoru i predvideti, pored toga rudnu rentu deset puta jeftinije plaćaju nego uobičajeno .


http://zurnal.rs/fudbal/zvezda/17875/sad-i-definitivno-gasprom-do-2018-zvezdi-po-sezoni-4-5-miliona-evra
 
Poslednja izmena:
Gasprom jeste došao za vreme Tadića ali to sponzorstvo je bilo značajno manje u startu, zapravo tek 2015 godine je dogovoreno značajnije sponzorstvo od 4,5 miliona evra godišnje za šta je zaslužan Vučić što se i ne krije .
Rusi su pristali na takvo značajnije ulaganje jer objektivno NIS su dobili debelo ispod tržišne cene delimično i zbog Južnog toka koji se nije realizovao ali je to trebalo vezati u ugovoru i predvideti, pored toga rudnu rentu deset puta jeftinije plaćaju nego uobičajeno .
http://zurnal.rs/fudbal/zvezda/1787...rom-do-2018-zvezdi-po-sezoni-4-5-miliona-evra
Суштина је пљачка државе и овог народа да би се нахранило посрнуло режимско чедо.
Никако не заборавити спс нафтну мафију Антић, Шкундрић, Бајатовић сви у управном одбору наших шампињона, док бивши председник Партизана Ненад Поповић квази демократа и руководилац Србија гаса ћути као заливен јер је и сам део исте пљачке.
Најгоре што им ни то није довољно него Мракић и његови талибани урнишу Терзине противнике и на самом терену.
Tadic na marakani.jpg
 
Ne znam zasto sada kenj.ate toliko o tome koliko para se upumpavalo u Zvezdu?
Sto niste bili tako glasni kada se isto davalo sakom i kapom Partizanu kada se gradio SC Teleoptik od drzavnih para?

Kao svi se gadite...


Cinjenica je da u ovoj zemlji nista ne funkcionise onako kako bi trebalo i samim tim Partizan i Crvena zvezda jos dugo nece biti privatizovani, a zna se i koji je razlog zasto se toliko sve odugovlaci.
 
Ne znam zasto sada kenj.ate toliko o tome koliko para se upumpavalo u Zvezdu?
Sto niste bili tako glasni kada se isto davalo sakom i kapom Partizanu kada se gradio SC Teleoptik od drzavnih para?

Kao svi se gadite...


Cinjenica je da u ovoj zemlji nista ne funkcionise onako kako bi trebalo i samim tim Partizan i Crvena zvezda jos dugo nece biti privatizovani, a zna se i koji je razlog zasto se toliko sve odugovlaci.

Naravno da se zna razlog...ceka se da ciganka stane na noge kako bi imala prednost u privatizaciji i dobila najboljeg kupca.
 
Ne znam zasto sada kenj.ate toliko o tome koliko para se upumpavalo u Zvezdu?
Sto niste bili tako glasni kada se isto davalo sakom i kapom Partizanu kada se gradio SC Teleoptik od drzavnih para?
Kao svi se gadite...
Cinjenica je da u ovoj zemlji nista ne funkcionise onako kako bi trebalo i samim tim Partizan i Crvena zvezda jos dugo nece biti privatizovani, a zna se i koji je razlog zasto se toliko sve odugovlaci.

Prave se budale. Samo nek se sete da su im vlada i Vučić platili licencu da igraju u Evropi. 1,2 miliona evra.
Pazi, vojni klub , mezimče do pre koju godinu žali se na tretman...
 
Gasprom vama daje 4,5m po sezoni, plus bonusi. Dok mi dobijamo nekih 800k od Telekoma. Je l' sad kapiras u cemu je stvar? Prvi ugovor od Gasproma, znas kad ste dobili. I u kakvoj ste situaciji tad bili kao klub. Niko nije doveo Gasprom kod vas, nego su oni shvativsi da mogu kod vas da se promovisi, brze bolje potrcali i dali vam tolike pare, ipak ste stizali cak do 3. Kola kvalifikacija. Je l' treba neko da poveruje u ovu pricu?


Inace, danas igramo protiv Rada. Samo da neko drugi igra na sredini terena. Nemam vise snage da gledam tandem Pantic-Scekic-Kosovic. Nadam se da ce bar dvojicu da zameni. Recimo, Zdjelar i Lola 'mesto Crnogoroca.
 
Poslednja izmena:
Gasprom vama daje 4,5m po sezoni, plus bonusi. Dok mi dobijamo nekih 800k od Telekoma. Je l' sad kapiras u cemu je stvar? Prvi ugovor od Gasproma, znas kad ste dobili. I u kakvoj ste situaciji tad bili kao klub. Niko nije doveo Gasprom kod vas, nego su oni shvativsi da mogu kod vas da se promovisi, brze bolje potrcali i dali vam tolike pare, ipak ste stizali cak do 3. Kola kvalifikacija. Je l' treba neko da poveruje u ovu pricu?

A jel Gasprom državna firma kao Telekom? Ti još uvek živiš u nekom samoupravljačkom društvo baš kao i JSD...
 
Gasprom vama daje 4,5m po sezoni, plus bonusi. Dok mi dobijamo nekih 800k od Telekoma. Je l' sad kapiras u cemu je stvar?

Stvar je u tome da je po poslovanju i zakonu nijedan klub ne bi postojao dobre dve decenije a to što država "da" ista i izvuče pre ili kasnije sa sve zaradom koja se obrne. Na uštrp klubova ispaštaju neki drugi koji daju harač po naredbi odozgo i krpe rupe, a na kraju posredno svi mi koji plaćamo porez i punimo budžet. Stvar je u tome što ste svi vi praktično na neki način kupljeni sitnicama tipa par vezanih titula,koji derbi,LŠ svakih 7-8 godina i imate iluziju neke veličine koju ime nosi sa sobom, a istina je da su orgaziciono,poslovno i vrednosno uglavnom na nivou klubova druge ruske lige. Jedna Ukrajina raspadnuta ima jaču i ligu a nivo Dinamo kijeva i Šahtjora su sci-fi za Zvezdu i Partizan. Ali najbitnije je natrljati protivniku da ih Vučić gura ili ih je Tole gurao ili koji moj, pa dokle traje "moje" bole me q za "njih" nek se raspadaju, a kada se opet obrne situacija onda ću da kukam nepravda,osporavati "otete titule" i nazivati ih "mezimčetom". Na kop-ove je legla uplata,roba se razdelila bez mnogo pitanja sve je kul. "Tole pederu, Vučiću pederu"....šta god.... teramo dalje. U krug. Promena se setite tek kada mečka zaigra pred vašim vratima i zaboravite ih čim ode kod komšije ponovo. Srpska posla.



Nema pritiska javnosti da se fudbal uvede u normalne poslovne vode koje bi im omogućile samoodržanje i nezavisnost od političara,navijači su plaćeni(barem oni organizovani), sportski "novinari" i analitičari kupljeni za deset sa lukom i pivo, trube hvalospeve za neku sitnicu, ćute kada ne ide .Niko ih ne tera ni da se prave da razmišljaju da nešto rade po tom pitanju, a oni se sigurno neće sami odreći i zarade i pozicija koje klubovi nude. Parazitiraće dok imaju na čemu.

I onda posle svega kao čuđenje pojavi kad pola zapada ili istoka marakane bude skočilo kada Salah bude dao Zvezdi gol. A svi u crveno-belom :lol:
 
Naravno da se zna razlog...ceka se da ciganka stane na noge kako bi imala prednost u privatizaciji i dobila najboljeg kupca.

Zvezda je vec privatizovana i to vrlo lepo. Nema njima zime dok je ove vlasti, mada ni opozicija nije obojena drugim bojama. Mi samo da prestanemo da postizemo autogolove za pocetak, bice dobro. Da im ne olaksavamo bas ovoliko.
 
Poslednja izmena:
Pa naravno da raspravljamo.....jer nismo isti i nemamo ni blizu isti tretman niti smo ikada imali. Na neki nacin nam i nije zao....to nas ipak odvaja od njih.



Od kada znam za sebe drzava je naizmenicno podrzavala oba kluba,nekada jedne vise nekada druge.
E sada problem je kada jednom miljeniku ide a drugom ne bas,onda se traze svi moguci izgovori,umesto da se radi na sebi uvek se gledalo u drugi tabor i neko drugi se optuzivao za neuspeh..
 
Kod Djukica je makar Pantic nesto igrao, ovde se i on raspada. Igraci obicna dodavanja saigracu na par metara salju iza ledja, ne umeju pas u noge da udele vec to leti svuda. Ovo je jezivo. Umesto neznalice smo doveli pocetnika na klupu koji ne ume da iscupa ekipu iz kanala u koji je upala. Ovo je fudbal za mazohiste i krajnje amaterski sklopljena i vodjena ekipa.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top