ФК ПАРТИЗАН сезона 2018/19

Ko je najbolje resenje za klupu Partizana za narednu sezonu?

  • Ostanak Djukica

  • Vladimir Ivic

  • Ilija Stolica

  • Matjas Kek

  • Darko Milanic

  • Niko od navedenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A jel Gasprom državna firma kao Telekom? Ti još uvek živiš u nekom samoupravljačkom društvo baš kao i JSD...

A ko je uopste o tome pricao? Ono sto ja hocu da kazem a to je da bez pomoci drzave Gasprom nikad ne bi dosao kod vas. To je cinjenica. I nije isti tretman Zvezde i Partizana. To je bila poenta mog posta.

Evo ga vodimo 1:0. Boze, ne pamtim jadniji Partizan. Uospte se ne vidi nikakva ideja.
 
A ko je uopste o tome pricao? Ono sto ja hocu da kazem a to je da bez pomoci drzave Gasprom nikad ne bi dosao kod vas. To je cinjenica. I nije isti tretman Zvezde i Partizana. To je bila poenta mog posta.

Evo ga vodimo 1:0. Boze, ne pamtim jadniji Partizan. Uospte se ne vidi nikakva ideja.

Telekom finansira i Zvezdu sa 1,2 miliona evra . Gasprom je zapravo jos ranije dosao u Zvezdu ali sa skromnijim ulaganjima dok je Vucic izboksovao ovih 4,5 miliona . Nisu ni oni blesavi, daju jer znaju da nema nista od Juznog toka za koji smo im prakticno dali debelo ispod trzisne cene NIS i sva nafna pola u Srbiji i Angoli, imovinu NIS -a koja nije mala a pored toga placaju deset puta jeftinije rudnu rentu nego sto je to uobicajeno pa zato su i pristali da sponzorisu na nagovor Vucica.
 
Miroslav Vulicevic da ide u momentalnu fudbalsku penziju. Momentalnu!!! Ovo je sramota za coveka od 30 i kusur godina da se ovako raspada po terenu. Gde je i sta radi Ivicina bomba Sasa Zdjelar, zamena za Evertona? Igra sah sa Kosovicem?

Pitanje je zasto je doveden i Enake a ocigledno se ne racuna na njega kada desnog beka igraju Vulicevic i Miletic. Gde je i Ivanovic i on je doveden kao pojacanje? Primetno je ipak da ovaj mec Mirkovic je postavio nesto bolju postavu, Pantica je malo vratio nazad na centralno veznog gde se bolje snalazio kod Djukica, Jankovic je najbolji ako igra pleja dok po meni Nikolic- Gomes i nisu tako kompatibilni jer su sporiji igraci koji ne mogu nikoga jedan na jedan probiti i mogu funkcionisati samo ukoliko iza sebe imaju ofanzivnu cetvorku koja ih hrani loptama i centarsutevima jer sami nista nece kreirati..
Ja bih probao varijantu sa Gomesom i iza njega triling Jankovic u sredini kao plej a desno Ivanovic i levo Zakaric, mislim da bi to najbolje funkcionisalo.
 
Pitanje je zasto je doveden i Enake a ocigledno se ne racuna na njega kada desnog beka igraju Vulicevic i Miletic. Gde je i Ivanovic i on je doveden kao pojacanje? Primetno je ipak da ovaj mec Mirkovic je postavio nesto bolju postavu, Pantica je malo vratio nazad na centralno veznog gde se bolje snalazio kod Djukica, Jankovic je najbolji ako igra pleja dok po meni Nikolic- Gomes i nisu tako kompatibilni jer su sporiji igraci koji ne mogu nikoga jedan na jedan probiti i mogu funkcionisati samo ukoliko iza sebe imaju ofanzivnu cetvorku koja ih hrani loptama i centarsutevima jer sami nista nece kreirati..
Ja bih probao varijantu sa Gomesom i iza njega triling Jankovic u sredini kao plej a desno Ivanovic i levo Zakaric, mislim da bi to najbolje funkcionisalo.

Enake je tek biser Ilieva, spucali smo mesto stranca na loseg desnog beka, supljeg u odbrani. Sad prima finu platicu da pravi selfije sa zenom u lozi. Tri vezana lose odradjena prelazna roka Ilieva. Razvalio je ekipu skroz, a sve to zabiberio izborima trenera otkako je Marko zapalio u Videoton. Razbacivao se obestecenjima za sumnjive igrace, umesto da taj novac pravovremeno ulizi u plate nosioca. Nece ovo nase brzo da prodje, sve dok se ozbiljno ne rascisti u sopstvenoj kuci.

Ove kilave pobede nas kako-tako drze u trci, ali sa ovakvom igrom na duze staze jednostavno ne vidim uspeh.
 

Cek cek, je l' realno ovo? Ne, ja ne mogu da poverujem da neki novinar ovako nesto moze da prica. Ovo je sramota!
У земљи дембелији код људи кратког памћења све је могуће.

Иначе да осигурају ово о чему прича овај павијан побринуће се судијска тројка на челу са Грујићем.
 
Predstojeci derbi je mec Davida i Golijata jer objektivno je Zvezda favorit u svakom smislu. Veci budzet, jaci igracki kadar i u naletu su. Njihov najbolji deo tima su stranci ali jedan nece igrati zbog ogranicenja ipak ocekujem potpuno drugaciju postavu u odnosu na katanaco od pre dva dana i pristup.
Igrace i Ebisilio sigurno u 11 a mozda i Kafu.
Oni latentno a njihovi navijaci otvoreno govore da dolaze da ubedljivo pobede Partizan i dolaze sa ciljem da ga ponize na JNA. Prosto smatraju da je sada najveca razlika u kvalitetu dva tima u poslednjoj deceniji i da im je ovo sansa da ubedljivo dobiju. Sve prognoze su na njihovoj strani ali bas to treba da bude motiv igracima Partizana da hrabro nastupe u predstojecem mecu, da se ne brane vec da ih napadnu ali pametno tamo gde su porozniji i da probaju da probude inat i da se bore za svaku loptu, svaki duel i da se ne predaju do kraja pa ma kakav na kraju bio rezultat ali ce to navijaci ceniti. Bilo kakav defetisticki pristup, defanzivna postava je osudjena na propast i u tom smislu mec sa Radom i neke takticke varijante koje je Mirkovic probao deluju ohrabrujuce u odnosu na katastrofalnu postavku igre protiv Proletera.
Da bi ih dobio Partizan pored dobre postavke igre mora angazovanije uci u mec jer izgubiti ne moze nista a igra mu jedino pobeda.
 
Otprilike na ovaj nacin razmislja vecina Zvezdinih navijaca koji planiraju da izvrse invaziju na stadion, dakle ovo je njihov cilj ali i kluba i to je ono sto treba da motivise Partizan i probudi inat u fudbalerima. Evo nekoliko poruka koje sam upravo procitao, dakle poniziti, zgaziti i unistiti ......

Одг: ИНВАЗИЈА НА ПАШЊАК!
« Одговор #164 послато: данас у 15:11:40 »
milanexclusive
Odavno nisam ovako nesto osecao. Odavno nisam imao ovoliiiku zelju za razbijanjem, ponizavanjem, DAVLJENJEM.
Liga sampiona...sve je to lepo. Ali pred ovu utakmicu sam jedno 5 puta napaljeniji nego li u utorak. Za ovaj neki osecaj se zivi. Znam da smo daleko nadmocniji, znam da konacno imamo priliku da ih bukvalno podavimo! Jos na njihovom stadionu....jaoo jaoo. Mnogo mi je velika zelja za tim, ne mogu da vam opisem kolika.

Vlada011
Sta reci sem, svi na pašnjak, da im se usremo u zivot. Ovo moze titulu da odlucuje, mislim ima maravno da se igra al treba dobiti derbi, i treba da kad izlaze igraci na teren cuju samo nasu pesmu!!!!
stefcerak

Utakmica kao stvorena da ih zgazimo...i bacimo u zestoke probleme i kanalcinu....

Njima je ovaj derbi zivot ili smrt....oni gledaju da prezive do zime sa sto manjom razlikom i da onda se pojacaju jer su trenutno jako tankosava...i siguran sam da ce igrati na bod kao da im zivot zavisi jer kao sto rekoh treba im vestackog disanja do zime...

Nasi treba da mirisu krv sada....sada kada je rival na kolenima treba ih dotuci a ne im pruziti ruku da ustanu...nadam se da su toga svesni i da ih nece potceniti....

Sve je na nasoj strani....apsolutno sve....kao nikada pre rekao bih....

Sve u svemu....samo da ih ne potcenimo i da ne potcenimo tu cinjenicu da je ovo derbi i da cesto derbi dobija i adrenalin i srce koje je cesto znalo da bude prevaga na njihovu stranu zadnjih brda godina...

Samo jako i da se mirise krv i nece biti problema....
 
Pouka derbija: Zgazi grobare dok tonu ; sad je doslo nase doba za slavu

:hahaha: Добри сте ми, скроз. Било је дербија кад је партизан био фаворит а опрали нас гурбети, само тако. Полако са тим гажењем, беседићемо у понедељак, боже здравља.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top