FK Partizan 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
.
Јбт, извукосмо се некако.

Волим што је Холендер на крају дао гол, дечко се максимално труди. Далеко је од могућности једног Садика, али ми друго немамо и треба му пружити сву подршку.

Игра катастрофална.

Играш против бункера без крила, а бекови који би требало да одиграју крила су катастрофа, центаршутеви у нигде, гол за који је Миљкон "центрирао" је у ствари фрљока која се одбила од пете играча Пролетера и дошла до Холендера.

Марковић опет наместио мртву шансу Пролетеру која је завршила на пречки.

Сума и Натко морају да играју у пару, Јојић је са овом формом и приступом више дефранзивни него офанзивни везни...

Уместо извођења Асана, требало је да изведе Миљковића, Асана врати на бековску позицију, јер Пролетер уопште није нападао по крилима...

.
 
Koja crna igra... Ono je van svake kontrole. Jos jednom nas sreca pogledala. Frankenstajn tim pokazuje da ne moze da bude tim sa ovakvim vodjenjem. Sve sto je doveo Stanoje ne vredi ni zute banke, a jos se oslanja sve na igru Savinih igraca (ono sto je ostalo). Umetnost rasturanja tima je u Partizanu postala obaveza kada ga preuzmu dunsteri. Koji crni Holender i njegova borba... Uprooastio je do sada od kako je dosao 30 sansi a dao jedva 1 gol. Oni ziveri u Subotici, sutevi u Nisu, ovo veceras... Da nije bila precka za Proleter, sada bi ovde bila salva ciganskih podsmeha i zezanja. A i ovako nam ne gine. Ne znam vredi li uopste komentatisati onakvo izdanje Partizana.

@cornflakes - nista protiv tvog komentara, samo pisem svoje zapazanje.
 
.
Новосадска мазохистичка профукњача у сусрету са импотентним клијентом, у издању силуј ме, молим те...

Прво полувреме, профукњача шест пута огребала импотентног силоватеља...

.
 
Poslednja izmena:
.
Новосадска мазохистичка профукњача у сусрету са импотентним клијентом, у издању силуј ме, молим те...

Прво полувреме, профукњача шест пута огребала импотентног силоватеља...

.
Lalat veoma smiren, reklo bi se da zadovoljan rezultatom.. ipak im nije cilj da budu prvaci.
 
Ustvari 0-2, sad je definitivno zadovoljan. Onaj penal jeste bio ali ili moras biti debil da uradis onako nesto zbog lopte koja vec otisla u aut, ili si imao za cilj da osiguras pobedu galaktickom klubu.
.
Као другопласирани играш против првопласираног и примиш гол где се играчи одбране буквално склоне, као затварају мртвог Кангу. на крилу

У целом полувремену направиш 6 (шест) фаулова на дупло више фаулова противника.

Луткарско позориште...

.
 
opsednuti, opsednuti... na temi zvanoj "fk partizan" oni komentarišu zvezdin meč :lol:
.
Ај будалетино одјеби.

Коментаришемо сусрет првопласираног и другопласираног тима у лиги у којој и ми учествујемо.

Шта тебе овде боли, осим што сте се очекивано нагузили импотентном силоватељу?

Мазохистичка новосадска фуфица... дванаести пораз у низу... јбт, светска брука...

.
 
Poslednja izmena:
.
И даље је све то, како би Станојевић рекао, ван ритма.

Несхватљиво је да форсира Зеку (којег иначе волим као брата и нико срећнији од мене да проигра и разбија), а на клупи држи Суму.

Натко, Сума и Асано МОРАЈУ заједно да играју, ако ништа друго, заједно играју већ другу сезону, да не говорим да су убедљиво најбољи играчи ове карикатуре од такмичења.

Ови Станојеви експерименти изгледају крајње неубедљиво и истекао им је сваки рок толеранције.

Када је дошао почео је са тртљањем како је Сума "ван ритма", а Садик "има потез више".

Данас му је цео тим ван ритма, а а потеза више има колико хоћеш, погледај само Зеку јуче...

.
 
u92 sharas dijeli otkaze...
Capture.JPG
 
Veceras druga prica, barem u napadu. Ali opet, dominacija Sume iako je Holender konacno probio led. Opet mislim da nas u sledecoj ceka hladan tus. Neks bude sumnjivo s moje strane a oni neka me razuvere.
.
Да, уствари смо проиграли када је ушао Сума и за два минута решио утакмицу. До тада је било повуци/потегни.

Него, ја знам да су наши спортски коментатори негде најнижа мера вредности за глупост, аљкавост и неталентованост, али зашто нас увек снађе најнеталентованији од свих???

Ајде што није видео да судија јасно показује гол аут, а понавља све док није видео, да се изводи "ударац из угла", небитно, али да се онако просерава о Натку као "још једна лоша партија", па је "ван форме", па о Асану као да је јуче био најгори на терену. Опет гомила неких прича и података који никога не интересују. Мртвачки тон којим преноси једну ипак интересантну утакмицу јер је ТСЦ ушао са много енергије у игру и добро притискао све док нису примили брза два гола.

Прво Натко је постављен на позицију ближе голу која му у овом саставу не одговара. Џабе он даје лопте и пасове кад балвани не умеју лопту да приме него се лопта одбија метар у згуснутој одбрани. Он је пре свега суперинтелигентан играч и видело се када му се нудио Миљковић по крилу да га је ладно изигнорисао у стилу, шта ћеш ти овде (Миљкон нам је дефинитивно играч мање). Једноставно тражи најбоље решење и да се не изгуби лопта без везе. Натко на тој позицији може да игра само у пару са Сумом, који, поред Л. Марковића, једини (зна да прими лопту на малом простору и једини уме да да гол. У постави без Суме, Натко мора да игра повученије и дугим пасовима проналази нападаче у контри, што савршено ради.

Што се тиче Асана, да јуче није играо, прво полувреме бисмо завршили најмање 3:1 за њих. Човек је затварао целу десну страну, повремено и леву, било га је свуда по терену, а на крају је и дао гол. Јуче поново један од најкориснијих играча на терену.

Једва чекам дан када ће да измисле дугме на даљинском за искључивање коментатора!

.
 
.
Да, уствари смо проиграли када је ушао Сума и за два минута решио утакмицу. До тада је било повуци/потегни.

Него, ја знам да су наши спортски коментатори негде најнижа мера вредности за глупост, аљкавост и неталентованост, али зашто нас увек снађе најнеталентованији од свих???

Ајде што није видео да судија јасно показује гол аут, а понавља све док није видео, да се изводи "ударац из угла", небитно, али да се онако просерава о Натку као "још једна лоша партија", па је "ван форме", па о Асану као да је јуче био најгори на терену. Опет гомила неких прича и података који никога не интересују. Мртвачки тон којим преноси једну ипак интересантну утакмицу јер је ТСЦ ушао са много енергије у игру и добро притискао све док нису примили брза два гола.

Прво Натко је постављен на позицију ближе голу која му у овом саставу не одговара. Џабе он даје лопте и пасове кад балвани не умеју лопту да приме него се лопта одбија метар у згуснутој одбрани. Он је пре свега суперинтелигентан играч и видело се када му се нудио Миљковић по крилу да га је ладно изигнорисао у стилу, шта ћеш ти овде (Миљкон нам је дефинитивно играч мање). Једноставно тражи најбоље решење и да се не изгуби лопта без везе. Натко на тој позицији може да игра само у пару са Сумом, који, поред Л. Марковића, једини (зна да прими лопту на малом простору и једини уме да да гол. У постави без Суме, Натко мора да игра повученије и дугим пасовима проналази нападаче у контри, што савршено ради.

Што се тиче Асана, да јуче није играо, прво полувреме бисмо завршили најмање 3:1 за њих. Човек је затварао целу десну страну, повремено и леву, било га је свуда по терену, а на крају је и дао гол. Јуче поново један од најкориснијих играча на терену.

Једва чекам дан када ће да измисле дугме на даљинском за искључивање коментатора!

.
Ja sam bez komentatora i gledao. Zapravo ton sam utisao taman toliko da ga ne cujem. Odavno me jos nerviraju njihove statistike.

PS: Zaboravih da dodam pre, Zeka uzas... Jeste da je uticao minimalno kod gola Sume ali za posle 2 sanse se vidi da je van zivota... Da docekamo jos tog Bajbeka na terenu pa da vidimo je li i on Miljkon ili Holender.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top