Quantcast

FK Partizan 2020/2021

Bari'91

Poznat
Poruka
7.241
.
Уопште нисам вицкаст.

Треба имати значајно оштећење мозга па волети Вучића, Човића и Терзића.

Ако то не видиш, добро би било да посетиш свог лекараили фармацеута.

И, као што рекох, не саветујем ти да гледаш емисију Жељка Пантића, не желим да те носим на души...

.
A jel ti stvarno mislis da neko voli te lobanje? Ali te ozbiljno pitam? Gde vi ljudi zivite sta vi umisljate? Sta nemate drugove rodjake bracu kumove zvezdase? Ne dele vase stavove....svi za Vucica samo Zvezda da bude prva? O cemu se radi?

rechner27

Aktivan član
Poruka
1.922
Ovaj decko je zeljan paznje pa mi je cak drag na neki "kukavan nacin"...na velikom odmoru je bio onaj sto ga lupaju na zuci dok ne zovni...on ima pricu "nacionalna druga Srbija🤣"....Nisam ti je ja zalepio nego je bio u kontestu..."Ja sam za tebe zatucani nacionalista a ti za mene drugosrbijanac"...
A nesto mi cudno da si odmah na prvu uletio da se okitis tom titulom...

I kakvim crnim cinjenicama...o FSSu
Za FSS evo imas iznad i akademika koji potvrdjuje otprilike tendencije. 🤣

A za drugu Srbiju sta da ti kazem, nase snage jacaju svakim novim danom, sve do smrti zajedno s nasim Partizanom. (Moze i Bajdenom 😂)

'Clint'

Iskusan
Poruka
5.307
Sta zameram Rechneru? Ja ne razumem sada? Rechner je ortak bre opusti se...malo sprdam ovoga Phonija....a sto ti glumis advokata? Valjda si skonto do sada da samnom mozes normalno da razgovaras koliko god ja nekad zatezo sa pricom "Zvezda" kad neko oce da pisa....I sta to da 'popravim' sa Mstislavom kad si vec kadar da me savetujes?
Pisi sta hoces sto se mene tice , ocigledno imas vremena na pretek .. ne glumim nicijeg advokata samo kazem kako jeste. I ja kad sam prozvao Sotira za utakmicu sa Skotskom ti si se prvi javio, Socu gotivim, dobar je lik samo previse optimista i nerealan u nekim ocekivanjima ali odrasto je na Krsti. Odjednom se pojavi neki phoney i standardni komandantmark aka logika i Srnić i Pešić ali nijedan Grobar ovde ne pecka s nekim licnim prozivkama.

cornflakes

Poznat
Poruka
7.736
A jel ti stvarno mislis da neko voli te lobanje? Ali te ozbiljno pitam? Gde vi ljudi zivite sta vi umisljate? Sta nemate drugove rodjake bracu kumove zvezdase? Ne dele vase stavove....svi za Vucica samo Zvezda da bude prva? O cemu se radi?
.
Наравно да имам и рођаке и другове и драге комшије који навијају за звезду и спреман сам за њих да погинем, ако ме већ тако питаш.

И заједно гледамо и дербије и немам никакав проблем да кажем да је звазда боља када нас надигра, као што се сећам утакмице када су Радоњић и Пешић дали голове када прво полувреме нисмо прешли центар и док је било 0:0, рекао сам, нема шансе ово да добијемо и тако је и било. На крају судија одсвирао неки пенал за нас...

Немам је тај проблем у реалном животу, јер људи виде шта се ради и шта се дешава.

Имам проблем када се овде појаве ликови који преносе лудачке написе медија, попут данашњег на У92, где пишу како се неки ван ла Пара, "бивши ас Црвене Звезде" после пола године тумарања скрасио у другој шпанској лиги.

Или када им је сасвим нормално да је Звезда светски првак у досуђеним пеналима у локалним првенствима.

Убије Вождовца 6:0, а ови за целу утакмицу направе 6 (шест) фаулова!

Мсм, да ли постоји превара коју нисте у стању да прогутате???

.

Poslednja izmena:

Bari'91

Poznat
Poruka
7.241
Pisi sta hoces sto se mene tice , ocigledno imas vremena na pretek .. ne glumim nicijeg advokata samo kazem kako jeste. I ja kad sam prozvao Sotira za utakmicu sa Skotskom ti si se prvi javio, Socu gotivim, dobar je lik samo previse optimista i nerealan u nekim ocekivanjima ali odrasto je na Krsti. Odjednom se pojavi neki phoney i standardni komandantmark aka logika i Srnić i Pešić ali nijedan Grobar ovde ne pecka s nekim licnim prozivkama.
Pa cekaj sta ti meni zameras iskreno te pitam ne razumem? Ne trolujem nego pito pristojno si se javio evo pristojno odgovaram...
Ko je poceo da vredja ja ili phoney ko je padonranac? I kako sam ja to trebo da odgovorim?

iamaphoney

Veoma poznat
Poruka
12.232
Pa cekaj sta ti meni zameras iskreno te pitam ne razumem? Ne trolujem nego pito pristojno si se javio evo pristojno odgovaram...
Ko je poceo da vredja ja ili phoney ko je padonranac? I kako sam ja to trebo da odgovorim?
Ajde decko sta primas sve tako k srcu haha. Necu vise da te "vredjam" obecavam. Ovo je samo forum uostalom.
A da ne volim AV,SNS i Zvezdu imam apsolutno pravo,i svako podrzavanje mafijasluka u FSS i ping pong ligi je za mene je isto sto i podrska SNS mafiji. To je sve. Nadam se da ste shvatili drugari.Laku noc.

'Clint'

Iskusan
Poruka
5.307
🤣 Nemam pojma ko su znam da je White Egalse iz Kanade treniro pokojni Sheki ovde gdje sam ja FK se zove Beograd...ali zabranili nacionalna imena zbog incidenata a Srbi 'kreativni' pa mu nadili White City samo cekam kad nam puknu kaznu za "rasizam" 🤣
Majku im sta nam rade u fcking Kanadi.. ovde i dalje imamo United Serbs mada kad igraju ne deluju ujedinjeno uglavnom j.ebu mater jedni drugima zbog greske. Elem da ne spamujemo, sve ok dok zdrava zajebancija i da nikad ne povedemo protiv Zvezde 2-0 jer to je najopasniji rezultat.

Bari'91

Poznat
Poruka
7.241
Majku im sta nam rade u fcking Kanadi.. ovde i dalje imamo United Serbs mada kad igraju ne deluju ujedinjeno uglavnom j.ebu mater jedni drugima zbog greske. Elem da ne spamujemo, sve ok dok zdrava zajebancija i da nikad ne povedemo protiv Zvezde 2-0 jer to je najopasniji rezultat.
A to je "normala" kod nas Balkan ******....znas kako kaze Zlatan...dok sam igro za Svedski klub kao klinac pobedio izgubio roditelji tapsu po ramenu govore bravo bodre donose sendvice sokice....Kad sam preso u FK Balkan...odmah "***** ti majku veze nemas"....Kaze e ovo je vec kao kod kuce ;) 🤣

Bari'91

Poznat
Poruka
7.241
.
Наравно да имам и рођаке и другове и драге комшије који навијају за звезду и спреман сам за њих да погинем, ако ме већ тако питаш.

И заједно гледамо и дербије и немам никакав проблем да кажем да је звазда боља када нас надигра, као што се сећам утакмице када су Радоњић и Пешић дали голове када прво полувреме нисмо прешли центар и док је било 0:0, рекао сам, нема шансе ово да добијемо и тако је и било. На крају судија одсвирао неки пенал за нас...

Немам је тај проблем у реалном животу, јер људи виде шта се ради и шта се дешава.

Имам проблем када се овде појаве ликови који преносе лудачке написе медија, попут данашњег на У92, где пишу како се неки ван ла Пара, "бивши ас Црвене Звезде" после пола године тумарања скрасио у другој шпанској лиги.

Или када им је сасвим нормално да је Звезда светски првак у досуђеним пеналима у локалним првенствима.

Убије Вождовца 6:0, а ови за целу утакмицу направе 6 (шест) фаулова!

Мсм, да ли постоји превара коју нисте у стању да прогутате???

.
Pa i mene mnogo sta nervira i mene je izuzetno nervirao Tole i mnogo sta me nervira cekaj...optuzio si u prethodnom postu da su Zvedasi neki Vucicevci wtf...eto ja ne znam nijednog licno da Vucica gotivi...
Sta oces ti da se zvezdasi na netu polivaju pepelom kao vi ste vecito nesto zakinitu...da prizna neko da mu Lakovic pomaze za Evropu o cemu se radi?

Jel oces realno? Mozemo pricati realno mozemo i o zvezdinim namestaljkama otvoreno ali kad kazes o svojima nesto...
Aj za pocetak reci da je bezobrazluk pisati po Milojevicu coveku koji je otiso iz prvog kola kvalifikacija u ligu evrope...potom usao dve godine zaredom u LS....ako to nije za respekt ne znam sta je....
Ajde budi realan ti pa za uzvrat mozes dobiti realnog sagovornika u ciganu recimo meni...
Neockuj da cu biti realan kad ides djonom kao sto jesi i prepucavali smo doduse nikada nisi vredjo licno ostjao si u granici dostojanstva i ja isto tako mislim...
I da uletim nekad istrolujem bezveze peckam kao sto svi rade mozda u poslednje vreme uz Rechnera najvise visim na ovome forumu jer mi poso i obaveze dozvoljavaju...
Ali je poenta ajd ti probaj biti realan..."Daj respekt dje treba" pa ces onda i dobiti sagovornika sa druge strane realnog...

Bari'91

Poznat
Poruka
7.241
Ajde decko sta primas sve tako k srcu haha. Necu vise da te "vredjam" obecavam. Ovo je samo forum uostalom.
A da ne volim AV,SNS i Zvezdu imam apsolutno pravo,i svako podrzavanje mafijasluka u FSS i ping pong ligi je za mene je isto sto i podrska SNS mafiji. To je sve. Nadam se da ste shvatili drugari.Laku noc.
Decko ne mozes tako s ljudima sa razgovaras tj mozes jer je ovo net ali na nacin koji si ti uletio kao pravi nevaspitani neodgojeni indijanac je u najbolju ruku degutantno a najiskrenije je za prezir...a bas zbog toga sto je net je jos veci blam jer to vredjanje nisko znas da samo moze na netu proci i da za stolom to nikome nebi reko jer bi ti zube sasuo...tako da uopste nije "fora"
Svi ti ovde zvezdasi preziru sns vise nego ti i u zivotu je tako...radi sta oces boli me uvo samo sam ti najsikrenije reko sta mislim i sigurno misle i ostali ali cute iz pristojnosti i ispod dostojanstva je nisi ti mene uvredio nego si sebe spustio....ajde prijatno i svako dobro

Bari'91

Poznat
Poruka
7.241
Za FSS evo imas iznad i akademika koji potvrdjuje otprilike tendencije. 🤣

A za drugu Srbiju sta da ti kazem, nase snage jacaju svakim novim danom, sve do smrti zajedno s nasim Partizanom. (Moze i Bajdenom 😂)
Pa vidim SNS je preuzo celu politiku druge Srbije Ceda bi im pozavidio jos nekoga Toleta da nadju....Ja sam bio recimo back in days bio da pokojni Bata Buturovic bude presednik FSS....

Poslednja izmena:

cornflakes

Poznat
Poruka
7.736
Pa i mene mnogo sta nervira i mene je izuzetno nervirao Tole i mnogo sta me nervira cekaj...optuzio si u prethodnom postu da su Zvedasi neki Vucicevci wtf...eto ja ne znam nijednog licno da Vucica gotivi...
Sta oces ti da se zvezdasi na netu polivaju pepelom kao vi ste vecito nesto zakinitu...da prizna neko da mu Lakovic pomaze za Evropu o cemu se radi?
Ја уопште не разумем ову рециклирану опседнутост звездашке јавности Толетом Караџићем.

Када је он смењен једино што је фудбалски свет који познајем нервирало, без разлике за кога навија је што га смењују "навијачи" Црвене Звезде.

Нико од Гробара није ни трепнуо када је Толе отишао. Ја сам први сматрао да мора да се изгуби са тог места јер је отерао Антића и то му никада нећу опростити. Иначе, потпуно небитан лик и ти нигде њега ниси могао да видиш да даје неке изјаве и да се негде велича по медијима. Уосталом, ако не верујеш мени, вероваћеш ваљда неком ко га много боље познаје.

Jel oces realno? Mozemo pricati realno mozemo i o zvezdinim namestaljkama otvoreno ali kad kazes o svojima nesto...
Намештања је увек било и то се неће искоренити, али нормалне државе то не дозвољавају или пусте неко време док им не допизди, па онда опале редом, као у Италији што је било.

Овде већ пар година уназад имаш да цела држава нескривено намешта за Звезду. Чак се један фудбалски клуб поистовећује са државом.

Негде се то лудило најавило када је својевремено садашњи председник државе (тада први потпредседник владе) од фарнцуског премијера добио на поклон симболично дрес репрезентације Француске, а овај њему поклонио дрес Црвене Зезде(!). Па јбт...

И да ли је неко овде рекао да је то бламажа за државу? Па наравно да није, било је "па шта...".

Па се наставило изјавом да се даје "десет пута више Звезди него Партизану". По ком основу се државни новац на овај начин расподељује нико нема појма, односно свима је јасно. Да би то ескалирало па се опраштају вишемилионски дугови према банкама, иначе покривени хипотеком (!!!) - 16 милиона евра!!! (награда за улазак у ЛШ је 14 мил. Е!!!).

Затим, сигнали лудила који се пуштају кроз медије типа председник звао играча пред утакмицу телефоном и поручио "сине дај гол...", а овај га дао, па Терзић јавно прича о "духу који лебди изнад рупе" итд.

Комплетна судијска организација више и не крије своје критеријуме и приоритете који су и последњем слепцу јасни. Наш-најбољи-судија Мажић је тако отеран из Србије јер је несрећник утакмицу са Напретком код 0:0 продужио 9 минута, не би ли Звезда некако уфуљала гол, а они га из неке фрљоке примили у 7. минуту надокнаде. По принципу "Па јел се тако суди Звезди. Аааа?" и послата недвосмислена порука осталим судијама "шта и како треба", па смо тако добили светске шампионе у броју досуђених пенала.

Колико је то лудило ухватило маха јасно је из чињенице да је Партизан изгубио две утакмице на почетку ове сезоне и сви медији, коментатори, тренери, играчи, обичан свет, као најнормалнију ствар објављују да је првенство решено, а треба да се игра још тридесет и више кола до краја.

Мсм, постоји ли овде дежурни лекар???

И да се разумемо, ни један фудбалски клуб нема толику моћ, већ то лудило излази из једног места.

И сви који га не воле, али се праве блесави и хране небулозама како је то некаква освета због Толета Караџића, (пази сада) Мирка Марјановића(!), па блентавог Бориса Тадића(!!!) и (по звездашкој верзији) у то време свемоћних гробара (чије је вође иначе тај велики гробар Борис Тадић послао на неких 350+ година робије) су управо дефиниција оног што политички теоретичари називају "користан идиот".

Aj za pocetak reci da je bezobrazluk pisati po Milojevicu coveku koji je otiso iz prvog kola kvalifikacija u ligu evrope...potom usao dve godine zaredom u LS....ako to nije za respekt ne znam sta je....
Не знам шта је лоше речено о Милојевићу? Констатовано је што је свима јасно, да се ради о осредњем тренеру и његови резултати ван ове менталне установе то јасно показују. Уосталом, због чега је зимус отеран из Звезде?

Ajde budi realan ti pa za uzvrat mozes dobiti realnog sagovornika u ciganu recimo meni...
Neockuj da cu biti realan kad ides djonom kao sto jesi i prepucavali smo doduse nikada nisi vredjo licno ostjao si u granici dostojanstva i ja isto tako mislim...
I da uletim nekad istrolujem bezveze peckam kao sto svi rade mozda u poslednje vreme uz Rechnera najvise visim na ovome forumu jer mi poso i obaveze dozvoljavaju...
Ali je poenta ajd ti probaj biti realan..."Daj respekt dje treba" pa ces onda i dobiti sagovornika sa druge strane realnog...
Не знам колико сам био реалан у овом коментару, а ако је за неку утеху, максимално сам се трудио...

.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.