Quantcast

FK Partizan 2020/2021

cornflakes

Poznat
Poruka
7.104
Sta mislite, koji ce sastav da izvede Stanoje za derbi? Ja mislim da ce gurnuti i Jojica i Obradovica, ako ne odmah, onda sigurno u nekom momentu. Ostaje mi dilema za vezni red i Sumu... I koju mi sada formaciju imamo da covek kaze da je ubitacna? S obzirom na previranja sva i atmosferu, odavno nismo bili blize da popijemo par komada, jedina olaksavajuca okolnost je sto i ovi nemaju nista specijalno da ponude, barem do sada vidjeno. Ali mi smo dolaskom ovog strucnjaka definitivno slabiji nego u junu mesecu... Moj utisak...
.
Стојковић - Миљковић, С. Марковић(У21), Бањак, Урошевић - Шћекић, Здјелар - Асано, Натко, Стевановић(У21) - Сума

.

cornflakes

Poznat
Poruka
7.104
Nesto mi se cini da taj vezni gledati necemo...
.
Па не знам, Асано мора да игра да затвара Миљковића, Л. Марковић без Суме и Натка је на нивоу Телеоптика, осим ако му нека лопта баш не легне, а да убациш Зеку и овог новог би чини ми се био безобразлук. Можда као измене у 85. на 2:0.

.

Poslednja izmena:

rechner27

Aktivan član
Poruka
1.557
.
Па не знам, Асано мора да игра да затвара Миљковића, Л. Марковић без Суме и Натка је на нивоу Телеоптика, осим ако му нека лопта баш не легне, а да убациш Зеку и овог новог би чини ми се био безобразлук. Можда као измене у 85. на 2:0.

.
Madjar je u kakvoj takvoj formi pretpostavljam, a Zeka nije loptu video par meseci :) Sta znam vise... Nemam neki osecaj da cemo odigrati dobro iako imamo sansu da odigramo dobro. Psiha ovog tima je ako prime gol, tesko se vracaju. (U Ligi)

cornflakes

Poznat
Poruka
7.104
Madjar je u kakvoj takvoj formi pretpostavljam, a Zeka nije loptu video par meseci :) Sta znam vise... Nemam neki osecaj da cemo odigrati dobro iako imamo sansu da odigramo dobro. Psiha ovog tima je ako prime gol, tesko se vracaju. (U Ligi)
.
Мађара никако не бих уводио у овој утакмици, они су генерално врло савесни људи и бојим се да би га некакав киксили само лоша игра дебело уназадио. За Зеку стварно појма немам, изгубио ми се негде са радара, а нисам нешто нарочито пратио по медијима јер су постали таква каљуга да их избегавам у широком луку. Ни ја не очекујем неку утакмицу, усрани смо и ми и они јер много зависи од успеха/неуспеха. Једино чега се бојим је тешка судијска крађа што овде не би било никакво изненађење. Суму бих обавезно ставио јер је убедљиво најбољи играч ове тзв. лиге и он у оваквим утакмицама увек добро одигра, Натко ми некако више улива поверења од Л. Марковића који је негде увек на ивици повреде, а пред овим месарима не бих се усудио да га стављам. Ако бих нешто размишљао, је Асано/Лутовац. Лутовац је одлично десно крило, а и уиграо се на позицији бека. Не би ме ни изненадила постава Стојковић - Миљковић, С. Марковић(У21), Бањак, Урошевић - Шћекић, Здјелар - Лутовац, Натко, Стевановић(У21) - Асано, где би Асано и Лутовац затварали бекове јер је Станоје склон оваквим варијантама :mrgreen:

rechner27

Aktivan član
Poruka
1.557
.
Мађара никако не бих уводио у овој утакмици, они су генерално врло савесни људи и бојим се да би га некакав киксили само лоша игра дебело уназадио. За Зеку стварно појма немам, изгубио ми се негде са радара, а нисам нешто нарочито пратио по медијима јер су постали таква каљуга да их избегавам у широком луку. Ни ја не очекујем неку утакмицу, усрани смо и ми и они јер много зависи од успеха/неуспеха. Једино чега се бојим је тешка судијска крађа што овде не би било никакво изненађење. Суму бих обавезно ставио јер је убедљиво најбољи играч ове тзв. лиге и он у оваквим утакмицама увек добро одигра, Натко ми некако више улива поверења од Л. Марковића који је негде увек на ивици повреде, а пред овим месарима не бих се усудио да га стављам. Ако бих нешто размишљао, је Асано/Лутовац. Лутовац је одлично десно крило, а и уиграо се на позицији бека. Не би ме ни изненадила постава Стојковић - Миљковић, С. Марковић(У21), Бањак, Урошевић - Шћекић, Здјелар - Лутовац, Натко, Стевановић(У21) - Асано, где би Асано и Лутовац затварали бекове јер је Станоје склон оваквим варијантама :mrgreen:
Imas pravo! Suma obavezno od pocetka. Nego je prosto cudno sa Stanojem sve sada... Ono sto on izvodi sa timom radi Ljubisa istumbani sa reprezentacijom i vidimo kako ide... Samo se iskreno plasim da ce staviti i Zeku i Madjara... a mozda i od starta nekog od njih.... A ostaviti Sumu na klupi za drugo poluvreme. Ovde mirise X i to onaj od 0-0, ali definitivno, za razliku od tima koji je vodio Savo, ovaj je dosta ranjiviji i haoticniji. Onog tima su se plasili i oni, a ovog tima se i mi plasimo... kao i trenera... Najgore je sto ja ne znam sta on hoce od Partizana? I koji mu je cilj ako ga uopste ima sto se igre tice... Koja je filozofija vracanja otpadaka? Doduse znamo... sve... Ali opet... Videcemo. Meni izgleda da ce se kockati opet sa nekim eksperimentima i da ima velike sanse da ga nakanta i ovakav Deki S. :roll:

cornflakes

Poznat
Poruka
7.104
Imas pravo! Suma obavezno od pocetka. Nego je prosto cudno sa Stanojem sve sada... Ono sto on izvodi sa timom radi Ljubisa istumbani sa reprezentacijom i vidimo kako ide... Samo se iskreno plasim da ce staviti i Zeku i Madjara... a mozda i od starta nekog od njih.... A ostaviti Sumu na klupi za drugo poluvreme. Ovde mirise X i to onaj od 0-0, ali definitivno, za razliku od tima koji je vodio Savo, ovaj je dosta ranjiviji i haoticniji. Onog tima su se plasili i oni, a ovog tima se i mi plasimo... kao i trenera... Najgore je sto ja ne znam sta on hoce od Partizana? I koji mu je cilj ako ga uopste ima sto se igre tice... Koja je filozofija vracanja otpadaka? Doduse znamo... sve... Ali opet... Videcemo. Meni izgleda da ce se kockati opet sa nekim eksperimentima i da ima velike sanse da ga nakanta i ovakav Deki S. :roll:
.
Не верујем да ће Зека и Мађар почети сувише је то велики ризик, а Станоје неће да се коцка са резултатом, зато негде и видим поставу без шпица. Он је чекалица и њему треба робустан шпиц који има солидну брзину и да може да изнесе два одбрамбена играча и да гол и да уме главом јер бункер се тешко пробија без игре главом, а ја не памтим када смо главом дали неки гол, а да није био по принципу ћораве коке. Такви су били Тејго и Шкулетић, негде се надам да овај Бејебек да настави низ.

Не мислим да је овај тим рањивији и не мислим да је Станоје дошао да уништи Партизан. Е сад, можда ја грешим, али не могу да схватим да неко ко је релативно млад тренер на такав начин копа сам себи рупу и негде ми се уопште не уклапа у његов карактер. Како ја видим, концепција Милошевића и Станоја је потпуно различита, Милошевић је правио лаку коњицу са брзим играчима који се стуште према голу, Станојевић је други тип, њему треба јака одбрана и он у утакмици не ствара много прилика и очекује из једне или две шансе да заврши утакмицу, а ту му треба разбијач типа Тејго или Шкулетић, а Садик то није био иако је код Саве одиграо феноменалну сезону.

Овог тима се итекако плаше и мислим да су они више усрани од нас јер ако Партизан изгуби, то овде више није никакво изненађење, али они у овој својој еуфорији још немају печат на тим својим "успесима" у "првенству". Због тога се бојим судијске крађе јер су им судије одавно међу најзаслужнијим играчима за "успехе" које нижу у малим утакмицама.

.

Poslednja izmena:

rechner27

Aktivan član
Poruka
1.557
.
Не верујем да ће Зека и Мађар почети сувише је то велики ризик, а Станоје неће да се коцка са резултатом, зато негде и видим поставу без шпица. Он је чекалица и њему треба робустан шпиц који има солидну брзину и да може да изнесе два одбрамбена играча и да гол и да уме главом јер бункер се тешко пробија без игре главом, а ја не памтим када смо главом дали неки гол, а да није био по принципу ћораве коке. Такви су били Тејго и Шкулетић, негде се надам да овај Бејебек да настави низ.

Не мислим да је овај тим рањивији и не мислим да је Станоје дошао да уништи Партизан. Е сад, можда ја грешим, али не могу да схватим да неко ко је релативно млад тренер на такав начин копа сам себи рупу и негде ми се уопште не уклапа у његов карактер. Како ја видим, концепција Милошевића и Станоја је потпуно различита, Милошевић је правио лаку коњицу са брзим играчима који се стуште према голу, Станојевић је други тип, њему треба јака одбрана и он у утакмици не ствара много прилика и очекује из једне или две шансе да заврши утакмицу, а ту му треба разбијач типа Тејго или Шкулетић, а Садик то није био иако је код Саве одиграо феноменалну сезону.

Овог тима се итекако плаше и мислим да су они више усрани од нас јер ако Партизан изгуби, то овде више није никакво изненађење, али они у овој својој еуфорији још немају печат на тим својим "успесима" у "првенству". Због тога се бојим судијске крађе јер су им судије одавно међу најзаслужнијим играчима за "успехе" које нижу у малим утакмицама.

.
Sve bi to bilo ok da je on tu priodno dosao nakon kraja sezone i prirodnog sleda promene trenera i nacina igre. On od gotovog tima prakticno pravi neki iz svoje glave... Ukratko, sece grane na kojima sedi... vrlo cesto. Kad kazem da mi nije jasan mislim na Jojica, Obradovica i Miljkovica... Da li je moralo tako? No sad, bilo mu ga... Sto se derbija tice mislim da se nece otkazivati, ali i da ce ovaj nesto da kalkulise sa novim igracima... Kazem, tako imam neki osecaj, ne tvrdim nista 100% :D

Poruka
17.556

cornflakes

Poznat
Poruka
7.104
Sto se derbija tice mislim da se nece otkazivati...
.
Већ негде осећам по жутилу крећу са акцијом, мислим да расту огромне шансе да се откаже.

Очекујем сутра на кризном штабу да је ужасна ситуација у Београду, живи били...

Јбт, имају 100+ играча. Шта би да су скупили жуте картоне или се повредили, и до сада се дешавало да се неки играч разболи...

.

cornflakes

Poznat
Poruka
7.104
.
Пре него што сам написао пост негде ми је вечерас протрчао наслов како је одложен Сарајевски дерби, не знам због чега и ту сам намирисао овакав чланак и да креће акција.

Као што сам раније рекао, обилазим наше "медије" у широком луку укључујући РТС и све "информативне" програме, али сам погледао линк што си објавио и ту су сви разлози због којих не могу себа да се начеститам на тој одлуци.

Пази ово:
" Bez sumnje, odluka da se večiti derbi igra bez prisustva publike bila je i više nego dobra, ali sada treba ići korak dalje i razmišljati o odigravanju istog."

Зашто само дерби? Зашто се не одложи цело коло???

" Nakon informacije da je korona ušla u klub sa Marakane i kako će crveno-beli u predstojeći večiti derbi ući bez Gejlora Kange i Mirka Ivanića, postavlja se pitanje koliko će taj derbi uopšte biti regularan ako jedna ekipa u njemu nastupi bez dvojice standarnih prvotimaca? Za sada dvojice... (nadamo se ne više)."

Шта би било да су добили обичан грип или су повређени па не могу да наступе.

И да ли ће тражити одлагање утакмице у ЛЕ или ће тамо све да буде регуларно

Па је логично питање, колико су регуларне њихове утакмице типа када Раднички наступи без пет првотимаца...

.

rechner27

Aktivan član
Poruka
1.557
.
Већ негде осећам по жутилу крећу са акцијом, мислим да расту огромне шансе да се откаже.

Очекујем сутра на кризном штабу да је ужасна ситуација у Београду, живи били...

Јбт, имају 100+ играча. Шта би да су скупили жуте картоне или се повредили, и до сада се дешавало да се неки играч разболи...

.
Ovo je pravna drzava i ovde ce se postovati mere! Ako je naime drzava odlucila i da prvenstvo prekine, mi imamo prvaka! :D

rechner27

Aktivan član
Poruka
1.557
Ma jok nego cemo da bacamo novcic izmedju vas i Novog Pazara i tako odluciti ko je novi prvak!
Ne nego cemo jedini u Evropi skratiti prvenstvo po Kokeza modelu i izmisliti titulu staru 70+ godina. Ali nije to nista kakav je kriminal radio Tole. Secam se, 2 penala na derbiju, oba odbrani Lukac... Gasprom umesto Tojote...Uzas kako ste bili ugnjetavani. Dobro je da je danas sve super! Od sudjenja,sponzora pa do FSS-a. Evo nadomak EP-a. Samo tamo neki Partizan eto pravi problem uvek... Za sve... Cak i kad cuti pravi problem.

Keeper

Buduća legenda
Poruka
29.772
Koliko li ce sad da vredi ovaj mali nemac pojma? :namcor:

Uzgred, ako se budemo branili ovako, primicemo nesto. Kakvi su ono bili fazoni kod onog kornera. Vidi se da je Stanoje pokusao nesto da improvizuje i iznenadjuje, dobro gol nismo primili.

Logika

Ističe se
Banovan
Poruka
2.122
Koliko li ce sad da vredi ovaj mali nemac pojma? :namcor:

Uzgred, ako se budemo branili ovako, primicemo nesto. Kakvi su ono bili fazoni kod onog kornera. Vidi se da je Stanoje pokusao nesto da improvizuje i iznenadjuje, dobro gol nismo primili.
Gol moze posle kornera, slobodnog udarca...
Vidi se da to znaju. Ocito u rupi samo to vezbaju jer su za ostalo debili...
Lazara poslati u odrzavanje. Da kosi travu. Kakav je to debil...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.