FIFA: Kazna za Albaniju zbog loše higijene na stadionu

Ovo boldovano je suvisno zaista, ja nikad ne primecujem losu nameru u komunikaciji s tobom, samo mi smesno kako si se zaleteo sa konstatacijom, nije licilo na tebe, delujes mi po postovima uvek promisljen i onako "pod rucnom". :p

ma cerka mi stoji and glavom i tera me da ustanem, a ja pokusavam na brzaka da ispunim normu:hahaha::hahaha::hahaha:
ps.odoh...
 
Vidim dobri moj ademe_ks da si postavio kriterijum sa kome hoces da komuniciras.
Moram priznati da nemam 300 postova, ali mene ne placaju ko tebe da visim na forumu i provociram. Mene placaju da radim nesto drugo, pa nemam bas previse vremena da vjesim na forumu.
A onaj drugi kriterijum da forumas mora da ima bar tri razreda osnovne, jel to zato da mora da ima bar jedan razred vise od tebe da bi od takvog forumasa mogao da nestoo pametno naucis?
 
Ćuti, zemljak, kod nas radili istraživanja pre 2, 3 godine.
Veliki broj ispitanika se kupa samo jednom nedeljno, a neki (oni iz starijih generacija) čak jednom mesečno. :sad2: Uostalom, kad uđeš u bus, sve ti je jasno...
Haos...

ЋУТИ БРЕ!!!:rtfm::rtfm::rtfm:
Не износи бруку!!!:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf: :hahaha1:

Срећом , не сећам се када сам ушао у градски бус!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Ćuti, zemljak, kod nas radili istraživanja pre 2, 3 godine.
Veliki broj ispitanika se kupa samo jednom nedeljno, a neki (oni iz starijih generacija) čak jednom mesečno. :sad2: Uostalom, kad uđeš u bus, sve ti je jasno...
Haos...


Tako je! Kupanje jednom nedeljno je sasvim dovoljno!
A jednom mesecno za stare!
Mi smo cist narod!
 
da ispravim...
razgovaram jednom sa jednim nemcem, i on kaze da ne pusi, kada sam ga upitao kada je prestao, kaze tog dana kad se ozenio, pametan pottez, kazem ja, a on doda, za jednog muskarca je previse i zena i cigarete.
Izgleda dobroi moj ademe da si izvukao pogresan zakljucak iz toga sto je nemac rekao pa si zavoleo muskarce ili ih volis od rodjenja, onako po genetskom kodu.
 
Vidim dobri moj ademe_ks da si postavio kriterijum sa kome hoces da komuniciras.
Moram priznati da nemam 300 postova, ali mene ne placaju ko tebe da visim na forumu i provociram. Mene placaju da radim nesto drugo, pa nemam bas previse vremena da vjesim na forumu.
A onaj drugi kriterijum da forumas mora da ima bar tri razreda osnovne, jel to zato da mora da ima bar jedan razred vise od tebe da bi od takvog forumasa mogao da nestoo pametno naucis?

ja ne znam zasto si se pronasao u ugrozenoj grupi? jes da nemas 300 postova, ali zato imas, nadam se, tri razreda osnovne skole, sto i nije neki uslov koji se ne moze postici, ako se ima malo volje. a razlog je, sto oni koji nemaju ni jedan od dva postavljena, nemaju ni ambicija da budu duze na forumu, placali ih ili ne. i sa takvima diskutovati je gubljenje vremena. inace mi je uvek drago kad diskutujem sa forumasem od koga mogu nesto nauciti... mada uciti, ako imas volje, mozes od svakog forumasa. ali ti si verovatno mlad, i jos to ne znas.
 
FIFA: Kazna za Albaniju zbog loše higijene na stadionu

Međunarodna fudbalska federacija razmatra mogućnost kažnjavanja Fudbalske federacije Albanije zbog loše higijene na stadionu u Tirani "Kemal Stafa", na kojem je u sredu odigrana kvalifikaciona utakmica prvenstva sveta između Albanije i Danske.

Kako navodi list "Sporti Šiptar", danski fudbaleri nisu uspeli da se istuširaju posle meča, jer u kupatulu nije bilo tople vode. Na nedostatak osnovnih higijenskih uslova žalili su se i turski arbitri, koji takođe nisu imali toplu vodu posle meča.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika...71306855846d49f46&dan=11&mesec=09&godina=2009

shower_curtain_psycho_6.jpg

pa kaznice ih sigurno a i treba..Kakva crna higijena oni ne znaju sta je to..:mrgreen:
 

Back
Top