EXKURZIJE

ja ne citam skoro uopste, ali isto tako nemam nista protiv onih sto se ubijaju citajuci. ubijte me ako sam van lektire, koju ni ne citam, samo ponekad, procitao 10 knjiga!!! nije da se hvalim, ali me mrzi da citam!!!
 
HUh.... Pa ja ne mogu da shwatim osobe koje ne chitaju knjige (bez uvrede)...
Na (gloop) pr. (jbt) Harry Potter-a sam chitao i gledao filmove ali nije isto NIKADA...
Kada chitas, sam si rezhiser, direktor fotografije, scenograf, masker, shminker, frizer, dekorator, montazher, render, CGI personell, klaper etc... (Blah)
Ne stvarno... Jedva chekam sajam knjiga ... Josh samo pare da nadjem.... ;ddd
ROTFLMAO
 
najvishe mi ide na k... kad neko pochne da se 'hvali' svojom nezainteresovanoshcu za knjige i time kako uopshte ne chita....i sad je taj nas, koji chitamo knjige, kao zaje*ao...pffff
 
A meni na ****** idu ovi sto su procitala harry pottera pa misle da su popili svu pamet sveta..........mada me i ovaj urosh nervira. Ma svi ste vi kreteni>>>>>> samo sam ja pametna
 
ja sam knjigoljubac stvarno volim da citam nije da me celog zivota debilna deca iz moje osnovne nisu zajabavalalalala zbog toga
E i ja volem da citam :P Sto en znaci da volim lektiru :(
HUh.... Pa ja ne mogu da shwatim osobe koje ne chitaju knjige (bez uvrede)...
Na (gloop) pr. (jbt) Harry Potter-a sam chitao i gledao filmove ali nije isto NIKADA...
Kada chitas, sam si rezhiser, direktor fotografije, scenograf, masker, shminker, frizer, dekorator, montazher, render, CGI personell, klaper etc... (Blah)
Ne stvarno... Jedva chekam sajam knjiga ... Josh samo pare da nadjem.... ;ddd
ROTFLMAO
Ti si moj idol! Naravno da su knjige uvek bolje, u filmu se ne moze tako detaljno docarati nesto... A i nije isto kad nesto odgledas za 2 sata i onda zaboravis, i kad citas knjigu duuuuuuugo ;);)
Eeee meni moji daju neke pare za sajam ali jos nisam sigurna koliko cu uspeti da izmuzem :lol:
Nikad dovoljno, u svakom slucaju :D
najvishe mi ide na k... kad neko pochne da se 'hvali' svojom nezainteresovanoshcu za knjige i time kako uopshte ne chita....i sad je taj nas, koji chitamo knjige, kao zaje*ao...pffff
E stvarno... Sta oni ne vole da citaju i mnogo su pametni (pazi logiku :roll ) Idioti, to nije nesto cime se treba hvaliti.
A meni na ****** idu ovi sto su procitala harry pottera pa misle da su popili svu pamet sveta
Na sta ti idem? :twisted:
 
puella~~~:
E i ja volem da citam :P Sto en znaci da volim lektiru :(

Ti si moj idol! Naravno da su knjige uvek bolje, u filmu se ne moze tako detaljno docarati nesto... A i nije isto kad nesto odgledas za 2 sata i onda zaboravis, i kad citas knjigu duuuuuuugo ;);)
Eeee meni moji daju neke pare za sajam ali jos nisam sigurna koliko cu uspeti da izmuzem :lol:
Nikad dovoljno, u svakom slucaju :D

Meni tje tjale dati zato shto mi je sutra rodjendan... :twisted:

E stvarno... Sta oni ne vole da citaju i mnogo su pametni :roll: :roll: (pazi logiku :roll: ) Idioti, to nije nesto cime se treba hvaliti.

Na sta ti idem? :twisted:
HAAHHAAHHAA.....
maja cmicak je samo zaboravila smajlije... Nije tako mislila....
 
maja cmicak:
A meni na ****** idu ovi sto su procitala harry pottera pa misle da su popili svu pamet sveta..........mada me i ovaj urosh nervira. Ma svi ste vi kreteni>>>>>> samo sam ja pametna
Ahem,Ahem Majo Ne diraj mi Harry-ja to sto sam ga prerasla ne znaci da mozes da ga omalovazavas(Sala)
 
CobRa-SiC-:
Hmmm... ooondak, u epidaurusu sam održo koncert... :cool:... s bezplatinim ulazom... :cool:... pasam posle dobio nadimak srpski pavaroti... :cool:...
Ondak, Naocharius Shtrokas seu busu zakašljo... i posle nekolko trenutakaje na staklu ostala žuto zelena ljigava fleka... to niiikad neću zaboraviti...
Oooondak, nesećamse kakose zvaše mesto desmo jeli... al neki nisu mogli dobjasne konobaru doće četri porcije ražnjića... i viče Dzukelus Maljavus konobaru: for pig... ovajće njemu... for biiir ?... no no... for pig... i takou krug izvesno vreme... dok Dzukelus Maljavus nie počoda rokće na konobara... :shock:... nebilimu objasnio šta oćeda jedu...
Da, itosu bili interesantni prizori...
znaci kad sad nisam crkla smejuci se necu nikada :lol:

inace, vidim da pricate o sajmu, ja narafski idem, i matorci mi imaju stand tu, pa cu skoro svakog dana biti tu :D
 
EmilyBjelich:
Ahem,Ahem Majo Ne diraj mi Harry-ja to sto sam ga prerasla ne znaci da mozes da ga omalovazavas(Sala)

Prerasla? LOL......
Ema... Ako mi treba sexuane odnose prvi put da imamo u 13-14 godina (kako-ko) a ti u 50, ne shwatam kako si sada prerasla HP-a... Ili ti to samo mislish na knjige... Mada si ti global-person(AHAHAHA)....
 
Ben_Adam:
Prerasla? LOL......
Ema... Ako mi treba sexuane odnose prvi put da imamo u 13-14 godina (kako-ko) a ti u 50, ne shwatam kako si sada prerasla HP-a... Ili ti to samo mislish na knjige... Mada si ti global-person(AHAHAHA)....
Ti stvarno zelis da te ja ovaj likvidiram jeli nikola...
 

Back
Top