EXKURZIJE

Ма Атина је ужас.
А тек Солун... Да, да и онда ми кукамо на наш град. Па наш ГСП је измислио аутобус за оне што возе по Солуну. Кад је то тако можете мислити какав је остатак.
 
Dobro,tramvaji su im jedino extra...Tu im skidam kapu!Nadam se da me Bog nece kazniti,al' na Akropolj ne da me je mrzelo da se penjem...Stvarno sam htela da odem,ali sam tako bila tiered i ostala sam dole i popila 3 kafe!!!Nego,ja sam papirne maramice tamo platila jedan euro-No comment!!!Otimachina kinte!
 
Mene je mrzrelo da se penjem na Mikenu.

Akropolj- nista nisi propustila. Yamisli, morao sam da ostavim ranac, i to mali ranac, u garderobu, da im kao ne ukradem njihovo KAMENJE!!!? A jedan decko je usao sa engleskom zastavom, a onda je prisla neka pacenica sto tamo radi i pocela da histerise i da vristi i to sve na grckom.
Kako su licemerni, strasno!
 
:roll:... da da... licemeri... :roll:...
Kadbi svako radio šta oće... svebi ličilo na naše arheološke izkopine... :roll:...
Kasmo mi bilina akropolju moj drug izvadi marker... da nekoj štroki tamo... onase potpiše na neki kamenčić... kou svesku... vraća marker tom... iza šeees sekundi panduri iskaču i vatajuga za ruku... pravac marica pau stanicu... i kaže ova, nie on kriv... jasamse potpisala... pai nju odvedoše u stanicu... rekoše, dae za to kazna momentalno deportovanje za srbiju i zabrana ulazau grčku... neznam nija kolko... možda čak i nekolko godina... al kao, mismo im prijateljski narod paih pustiše za nekolko sati...
 
CobRa-SiC-:
:roll:... da da... licemeri... :roll:...
Kadbi svako radio šta oće... svebi ličilo na naše arheološke izkopine... :roll:...
Kasmo mi bilina akropolju moj drug izvadi marker... da nekoj štroki tamo... onase potpiše na neki kamenčić... kou svesku... vraća marker tom... iza šeees sekundi panduri iskaču i vatajuga za ruku... pravac marica pau stanicu... i kaže ova, nie on kriv... jasamse potpisala... pai nju odvedoše u stanicu... rekoše, dae za to kazna momentalno deportovanje za srbiju i zabrana ulazau grčku... neznam nija kolko... možda čak i nekolko godina... al kao, mismo im prijateljski narod paih pustiše za nekolko sati...


Al ti ne volish pravopis.... ;)))
 

Back
Top