Evrovizija je postala sredstvo zapada za prekrivanje zla

Publika je glasala vako:

1) Hrvatska 327

2) Izrael 323 (ovo su izmisljeni glasovi)
( i komentar nase voditeljke je govorio u tom pravcu...)

3) Ukrajina 307 (polu izmisljeni = nato lobi...)


Dakle kad uzmemo da su glasovi Izraela i Ukrajine izmisljeni i poluizmisljeni...dakle cisto propagandisticki...Onda je je jos jasnija prva pozicija Hrvatske u glasovima publike...


...
To su vučićevi autobus glasači!
 
Hrvati besni što favorit nije pobedio. Uključili full Hitler i Putin mode :mrgreen:

ffgg.png
 
Objavljeno je kako je glasala Hrvatska na Eurosongu. Rezultate je objavio HRT.

Glasovi žirija​

Jedan bod hrvatski žiri dao je Cipru, Švedskoj 2, Srbiji 3, Francuskoj 4, Luksemburgu 5, Italiji 6, Ukrajini 7, Irskoj 8, Sloveniji 10, i 12 bodova otišlo je Portugalu.

Glasovi publike​

Švicarska 1, Švedska 2, Armenija 3, Estonija 4, Irska 5, Francuska 6, Italija 7, Ukrajina 8, Slovenija 10 i Srbija 12.
 
Autorska
Bukvalno brutalna istina gde se promoviše satanizam
:pop: Televizija je od nastanka osnova te promocije zajedno sa Luciferijanizmom daleko bilo. :pop:
pre je bio LGBT
Uvek al' deca su tu mete,mladi ne ti i ja vec oni.Jedno je da budu svesni,imaju pravo na izbor a drugo da ih indoktriniraju pre punoletstva.
onda setimo se nameštanje da pobedi Ukrajina
Da.
a sada nameštaju da pobedi Izrael
Dobro da se nije desilo.
Ova je tema otvorena zato sto je predstavnica Izraela na generalnoj probi izviždana i time se vidi da će sve biti namešteno da pobedi na Evroviziji.

Bukvalno je izgubila jer su diskvalifikovali pobednicku pesmu,dali trofej sigurnoj sa parama te neutralnosti drzavi za organizaciju sledeceg takmicenja.
 
Bugarska vec 2 godina odbija da ucestvuje na Evrovizijom.Da bi bilo jos drzave u velikom broju poput Bugarske koji odbijaju da ucestvuju u ovom smece od sotonsku propagandu,Evrovizija bi pukla...

Celi Istok treba da se iskljuci i osnuje svoju Evroazijsku viziju, a kolektivni Zapad ostavimo sa njihovim pederbalom...


...
 

Oni rade Palestini ono sto je Nemacka radila njima,naravno da su izvizdani.

Izrael je priznao KiM,Palestinci bili protiv Srba "90.-95.,ne zanimaju me ni jedni ni drugi.

Nisu relevantni niti nas se tice sukob vec nas interes koji je kao sto svako gleda sebe.

Truju vodu,vazduh svojim ratovanjem oni i proizvodjaci sredstava za to a ovamo "zalaganje za cistu zivotnu okolinu" kako da ne,poverovacu kad stanu svi ratovi na kugli zemaljskoj sto se nece desiti.
 
Poslednja izmena:

Izraelu su ja mislim dati glasovi od Hrvatske...a da bi ih digli i jos jednom istakli

Jer nema šanse da su od publike pa kolikagod da im je dijaspora...dobili 323 glasa...
Taman da je svaki Ješa dobio SMS da glasa ne bi toliko skupili...

Jer svi su im zvizdali samo je EB blokirao taj zvuk iz sale i prekrivao ga šatro aplauzima...

Znaci za njih nije bio ni LGBT lobi niti publika...a kao dobili 323 od publike....
To su im ja mislim prebaceni glasovi od Hrvatske i mozda nesto od Švice...

Takodje reziseri su celo vreme kadrirali voditeljke tako da iz njih bude zastava Izraela...

Znaci...cioniaticki lobi sredio im glasove i sve detalje prenosa...

A glasove su im sredili na zanimljiv nacin...
DA NE BI BILO PROVIDNO...NISU IM SREDILI PREKO GLASANJA ŽIRIJA VEĆ IM PREPAKOVALI PREKO GLASOVA PUBLIKE...

Cak je i nasa Duška voditeljka rekla cudeci se "323 poena za Izrael...?!"...

Samo je naravno precutala daljni komentar ali je i ovo bilo dovoljno...

...
 
Cionisti su prebacili sa Hrvatske skoro sve bodove na Izrael...


...
E neka su, da je Lazanja pobijedio, čitao i slušao bi o konjini još tjednima.
Ovako je pobijedila još pet puta veća nakaza u roza suknjici.
Baš sam jučer prvi put čitao, izgleda da Lazanja ipak nije utovarivač, samo se oblači kao papagaj.
U svakom slučaju, svaki poraz Hrvatske na međunarodnim natjecanjima me veseli, pa tako i ovaj.
 

Back
Top