Evrovizija je postala sredstvo zapada za prekrivanje zla

E neka su, da je Lazanja pobijedio, čitao i slušao bi o konjini još tjednima.
Ovako je pobijedila još pet puta veća nakaza u roza suknjici.
Baš sam jučer prvi put čitao, izgleda da Lazanja ipak nije utovarivač, samo se oblači kao papagaj.
U svakom slučaju, svaki poraz Hrvatske na međunarodnim natjecanjima me veseli, pa tako i ovaj.

Sublimativno simbolicki pobedio je...

NWO PAPA...ili nam se bar neka poruka u vezi njega šalje (mozda da ce da cvrcne ove godine...):

1) Znamo svi za Švajcarsku gardu Papinu
Ovaj "nebinarni" Svajcarac je cak delom odevanja podsecao na tu gardu...
A znamo i da sam NWO Papa se nedavno oglasio da je ok biti gej...

2) Diskvalifilovana Holandija je imala pesmu "EuroPapa"...

3) "Nebinarni pobednik
" (koji je mlatarajuci trofejom misleci da je dildo... polomio isti) je pri izlasku na pobednicko pevanje od satanisticke vestice predstavnice Irske dobio skrnaveci "Isusov venac"...koji je drzao na glavi dok je slavio...

Ako izuzmemo vestacki nabildovani Izrael i NATO nabildovanu Ukrajinu...U samom vrhu su bile mahom katolicke:

Irska
Hrvatska
Francuska
Svajcarska
Italija

I onda pobedi Papin nebinarni gardista iz Svajcarske...

Dakle neka nam se poruka šalje u vezi Pape...🤔🤔🤔


...
 
Jučer kada sam vidio pobjednika natjecanja sjetio sam se svog bananog index profila koji se zvao "Zalis_li_za_ubijenima_u_Orlandu" i imao ovaj avatar:

220px-Omar_Mateen.jpg
 
Jeb*ote, tek sad vidim da je lik član Manntre.
Otud i sav taj Rammstein metal.


Da clan Mantre...
A dosta toga u numeri je uzeo od Ramstajna i sl...

Stajling i koreografiju deluje da mu je radila ekipa koja je radila i nastup nase AbramovicSektašice Konstrakte
Dakle copy/paste...
Nasa je imala one kao "monahe" oko sebe...
A on je imao ovu "casnu sestru" u cipkastim carapama do sebe...



...
 
Da clan Mantre...
A dosta toga u numeri je uzeo od Ramstajna i sl...

Stajling i koreografiju deluje da mu je radila ekipa koja je radila i nastup nase AbramovicSektašice Konstrakte
Dakle copy/paste...
Nasa je imala one kao "monahe" oko sebe...
A on je imao ovu "casnu sestru" u cipkastim carapama do sebe...



...
Ove miljee heklane po bubnjevima su ukrali od Dubioze!

 
Da clan Mantre...
A dosta toga u numeri je uzeo od Ramstajna i sl...
Pa to i jeste taj metal industrial pravac.
Međutim, ako danas uzmemo u obzir što klinci slušaju, metal praktički ispada najbenigniji muzički pravac uopće.
Čak ni najekstremnija vrsta metala po nakaradnosti ne može ni prismrditi nekim turbofolk ili hip-hop albumima.
Pogotovo ovi iz Manntre, udruga ljubitelja alkohola se okupila i sviraju osrednje kvalitetan industrijal s blagim elementima etna.
 
Autorska
Bukvalno brutalna istina gde se promoviše satanizam pre je bio LGBT onda setimo se nameštanje da pobedi neonacistička Ukrajina a sada nameštaju da pobedi Izrael koji vrši genocid pred očima celog čovečanstva.
Ova je tema otvorena zato sto je predstavnica Izraela na generalnoj probi izviždana i time se vidi da će sve biti namešteno da pobedi na Evroviziji.
Oduvek je tako bilo, Nele. Zbog toga je I stvorena!
 
Sublimativno simbolicki pobedio je...

NWO PAPA...ili nam se bar neka poruka u vezi njega šalje (mozda da ce da cvrcne ove godine...):

1) Znamo svi za Švajcarsku gardu Papinu
Ovaj "nebinarni" Svajcarac je cak delom odevanja podsecao na tu gardu...
A znamo i da sam NWO Papa se nedavno oglasio da je ok biti gej...

2) Diskvalifilovana Holandija je imala pesmu "EuroPapa"...

3) "Nebinarni pobednik
" (koji je mlatarajuci trofejom misleci da je dildo... polomio isti) je pri izlasku na pobednicko pevanje od satanisticke vestice predstavnice Irske dobio skrnaveci "Isusov venac"...koji je drzao na glavi dok je slavio...

Ako izuzmemo vestacki nabildovani Izrael i NATO nabildovanu Ukrajinu...U samom vrhu su bile mahom katolicke:

Irska
Hrvatska
Francuska
Svajcarska
Italija

I onda pobedi Papin nebinarni gardista iz Svajcarske...

Dakle neka nam se poruka šalje u vezi Pape...🤔🤔🤔


...
Očito je Papa umešao svoje prste u sve ovo.!
 
Pa to i jeste taj metal industrial pravac.
Međutim, ako danas uzmemo u obzir što klinci slušaju, metal praktički ispada najbenigniji muzički pravac uopće.
Čak ni najekstremnija vrsta metala po nakaradnosti ne može ni prismrditi nekim turbofolk ili hip-hop albumima.
Pogotovo ovi iz Manntre, udruga ljubitelja alkohola se okupila i sviraju osrednje kvalitetan industrijal s blagim elementima etna.

Znas moje misljenje o metalu...:ceka:

Ako je OVO Svicarsko nebinarni satanizam...

Metal je pak mačo muški satanizam...

Al Irska je otvorila oci valjda i poslednjem slepcu...koji je sumnjao u satanizam Eurosonga....

Ja o tome pricao deceniju vec...cak i kad je nasa Marija Serifovic pobedjivala...

Al narod tek sad uvidja satanizam EUvnuhsonga...


...
 
Znas moje misljenje o metalu...:ceka:

Ako je OVO Svicarsko nebinarni satanizam...

Metal je pak mačo muški satanizam...

Al Irska je otvorila oci valjda i poslednjem slepcu...koji je sumnjao u satanizam Eurosonga....

Ja o tome pricao deceniju vec...cak i kad je nasa Marija Serifovic pobedjivala...

Al narod tek sad uvidja satanizam EUvnuhsonga...


...
Jel tebi veći satanizam ona rogata Irkinja koju si stavljao na nekoj od tema ili ona švicarska nakaza u roza suknji?
Ja da prođem kraj Irkinje, pomislio bi - bože budale... dok bi da prođem kraj Švicarca potrčao doma oribati se od glave do pete da od sidaša ne zaglavim sidu.
Fuj.
 
Jel tebi veći satanizam ona rogata Irkinja koju si stavljao na nekoj od tema ili ona švicarska nakaza u roza suknji?
Ja da prođem kraj Irkinje, pomislio bi - bože budale... dok bi da prođem kraj Švicarca potrčao doma oribati se od glave do pete da od sidaša ne zaglavim sidu.
Fuj.

To ti je isti novčić samo sa dve strane pismo/glava...satanizma...

Zato je Irkinja i dodala "Isusov venac" Švicarcu kad je krenuo na pobednicko pevanje...

Nasa voditeljka se i tu upitala - "Sta sad ovo rade...?"

Inace bila je odlicna sarkasticna i sl. 🤣


...
 
To ti je isti novčić samo sa dve strane pismo/glava...satanizma...

Zato je Irkinja i dodala "Isusov venac" Švicarcu kad je krenuo na pobednicko pevanje...


...
Na znam baš, tu rogatu budalu normalan čovjek odmahne rukom i promrmlja u sebi da je lujka, dok kada vidim onog u roza suknji, prođe me jeza.
Razloga je više, ali ponajprije taj što rogata Irkinja ostavlja dojam budale, dok je švicarski peškir u mnogim ispranim mozgovima tako sladak, simpatičan, normalan, da bi ga svaka mater za zeta poželila.
 
Hrvati besni što favorit nije pobedio. Uključili full Hitler i Putin mode :mrgreen:

Pogledajte prilog 1546172
Хрвати не смеју да бију фегете, јер су у ЕУ, а у Србији не смеју због главног фегета и његове ЛГБТ партије зване СНС.
Док су жути били на власти, био је рат на улици за време геј параде.
Толико о патриотизму СНСа.
И онда ти исти сендвичари прозивају нацисте и неонацисте који су кроз оџак пуштали фегете, а они су створили рај за њих, овде у Србији од када владају.

Што се тиче Хрвата, сада су им сви криви осим Срба од којих су добили 12 поена.
 
Na znam baš, tu rogatu budalu normalan čovjek odmahne rukom i promrmlja u sebi da je lujka, dok kada vidim onog u roza suknji, prođe me jeza.
Razloga je više, ali ponajprije taj što rogata Irkinja ostavlja dojam budale, dok je švicarski peškir u mnogim ispranim mozgovima tako sladak, simpatičan, normalan, da bi ga svaka mater za zeta poželila.

Rogata nije tek budala (sem što i to jeste...)
Ona se zaista bavi veštičarenjem po sopstvenom priznanju te kako rece magijom ritualno praktikujuci istu sa krvlju menstruaciije...itd...
Ovo sve je ona sama rekla...ne da sam ja nešto karikirao...

Dakle od nje možeš dobiti ritualni sado-mazo seks u slavu satane, uz čašu šišmiševe krvi promešanu sa perom od gavrana...
I možda te izsecira i pojede ti srce i djoku posle seksa...

A ovaj LGBT vilenjak iz Švice...istina i on moze da te izritualise u slavu satane tako sto ce ti nabiti dildo u dupe...


...
 
Израел је добио доста гласова публике из више разлога.
1. Исламофоби су гласали, због израелског рата против исламских терориста.
2. Нису послали фегета, него девојку. Чак и ако је лезбејка, боље и то него фегет, овако се бар не види.
3. Девојка је из Русије, тако да јој је и руска дијаспора била наклоњена.
4. Медијска пажња, коју је добила због дивљања и негодовања ЛГБТ популације, левичара и исламиста.
5. Јеврејска дијаспора.
 
Rogata nije tek budala (sem što i to jeste...)
Ona se zaista bavi veštičarenjem po sopstvenom priznanju te kako rece magijom ritualno praktikujuci istu sa krvlju menstruaciije...itd...
Ovo sve je ona sama rekla...ne da sam ja nešto karikirao...
I što onda drugo reći osim da je najobičnija lujka?
Pa nije ovo srednji vijek da ljudi vjeruju u vračke, danas su ped*eri i ped*erice najveće zlo koje je pogodilo svijet.
Za razliku od vještica koje su izmišljotine, ovi stvarno vrebaju noću u grmlju naoružani dildom, ne bi li te napali i sodomizirali.
 

Back
Top