Evrovizija je postala sredstvo zapada za prekrivanje zla

nesko101

Elita
Poruka
18.481
Autorska
Bukvalno brutalna istina gde se promoviše satanizam pre je bio LGBT onda setimo se nameštanje da pobedi neonacistička Ukrajina a sada nameštaju da pobedi Izrael koji vrši genocid pred očima celog čovečanstva.
Ova je tema otvorena zato sto je predstavnica Izraela na generalnoj probi izviždana i time se vidi da će sve biti namešteno da pobedi na Evroviziji.

Ma, opet indirektno navijam. Ne bih bacila ni 50 para da glasam.
Lepa je i prijatna pobeda i bilo kakvom takmičenju. Ponosna sam na Mariju Šerifović, Željka Joksimovića i Konstraktu. Uspeli su da prodru mrežu kao što bi uspeo neki morski pas, a bez ikakvog mora!
Ponosim se i ovom Teyadorom, dobra je, ali Breskvica...
Ne znam, glas nisam žalila samo kad se Milan Stanković takmičio u Grand-u, na njega sam stavila nekih 30ak dinara-a vredi milion puta više.
Što ne snima više?
Načula sam da se "odao" veri i da živi spokojan život. Neće čovek da se sprda više sa sobom, i to je to.

Verovatno si u pravu, mada ne znam sa kog stanovišta pišeš.
Са становишта неког ко памти време док се то није емитовало у Србији и ко има преча посла од тога ко је победио на том, за мене, а верујем и за тебе и сваког нормалног у Србији, небитном такмичењу.

Лепо си рекла да ни би бацила 50 пара да гласаш.

Са становишта неког ко памти време док се то није емитовало у Србији и ко има преча посла од тога ко је победио на том, за мене, а верујем и за тебе и сваког нормалног у Србији, небитном такмичењу.

Лепо си рекла да ни би бацила 50 пара да гласаш.
Mojih pola dinara je kao nečijih 200X.
Radim sa dušom i dajem dušu kroz posao. Toga nema redovno-ljudi otaljavaju, smrknuti su dok rade, jadni, bedni.
Ramonda-OK, podržavam. I ove godine će biti sigurno nekih lepih priznanja ako ne glavna nagrada.
Srpstvo šalje poruku svetu... ali koliko to može da se ukači... VEROVATNO VRLO MALO čim imamo tako strašne vesti iz crne hronike svakodnevno.
Mi nismo uopšte taj svet, pre svega!
Srbija nije deo EU ili bilo čega, ali mora da se dodvorava jer je sistem takav.

Mojih pola dinara je kao nečijih 200X.
Radim sa dušom i dajem dušu kroz posao. Toga nema redovno-ljudi otaljavaju, smrknuti su dok rade, jadni, bedni.
Ramonda-OK, podržavam. I ove godine će biti sigurno nekih lepih priznanja ako ne glavna nagrada.
Srpstvo šalje poruku svetu... ali koliko to može da se ukači... VEROVATNO VRLO MALO, čim imamo tako strašne vesti iz crne hronike svakodnevno.
Mi nismo uopšte taj svet, pre svega!
Srbija nije deo EU ili bilo čega, ali mora da se dodvorava jer je sistem takav.
Нек се додворава ко мора. Ти не мораш, ја не морам.

Ја не слушам ту музику, ти не слушаш ту музику и боли нас уво, као и сваког другог за то.

Да нема овог форума, ја не бих знао да се сада одржава Евровизија и да се људи нервирају око тога ко ће да победи и шта ће да буде.

Нек се додворава ко мора. Ти не мораш, ја не морам.

Ја не слушам ту музику, ти не слушаш ту музику и боли нас уво, као и сваког другог за то.

Да нема овог форума, ја не бих знао да се сада одржава Евровизија и да се људи нервирају око тога ко ће да победи и шта ће да буде.
Ali, da nema Foruma, tebi bi padalo teže jer ne bi znao da postoji još neko ko slično misli. Osećao bi se usamljeno... a usamljenost je put ka veoma lošim stvarima. TAKO DA-ŽIVIO FORUM KRSTARICA! Ma, samo ime je moćno-Krstarica! Krstarim svetom... i u imenu mog malog lipog mista stoji reč KRST. Ono, ludilo!

Ali, da nema Foruma, tebi bi padalo teže jer ne bi znao da postoji još neko ko slično misli. Osećao bi se usamljeno... a usamljenost je put ka veoma lošim stvarima. TAKO DA-ŽIVIO FORUM KRSTARICA! Ma, samo ime je moćno-Krstarica! Krstarim svetom... i u imenu mog malog lipog mesta stoji reč KRST. Ono, ludilo!
Ја никад нисам рекао да Крстарица треба да се угаси.

Драго ми је што слично мислимо и да има још људи који нису залуђени небитним стварима.

Autorska
Bukvalno brutalna istina gde se promoviše satanizam pre je bio LGBT onda setimo se nameštanje da pobedi neonacistička Ukrajina a sada nameštaju da pobedi Izrael koji vrši genocid pred očima celog čovečanstva.
Ova je tema otvorena zato sto je predstavnica Izraela na generalnoj probi izviždana i time se vidi da će sve biti namešteno da pobedi na Evroviziji.
Nesko, aj otvori neku drugu temu! Ova mi je dosadna.

I BESMISLENI KOMENTARI KOJEKAKVIH NAZOVI MODERATORA.

I treba da ih prozivaš i nazivaš kojekakvima, potpuno si u pravu

Čim tebe puštaju da otvaraš temu za temom, svaku glupost koja ti padne na pamet proglašavaš "autorskom temom" znači da moderacija ne radi svoj posao.

Eto otvorio si tri teme jednu za drugom i nikom ništa.

Ti si izgleda toliko poseban i bitan da ne možeš ništa da kažeš na već otvorenim temama nego moraš da otvoriš posebnu autorksu svaki dan

I treba da ih prozivaš i nazivaš kojekakvima, potpuno si u pravu

Čim tebe puštaju da otvaraš temu za temom, svaku glupost koja ti padne na pamet proglašavaš "autorskom temom" znači da moderacija ne radi svoj posao.

Eto otvorio si tri teme jednu za drugom i nikom ništa.

Ti si izgleda toliko poseban i bitan da ne možeš ništa da kažeš na već otvorenim temama nego moraš da otvoriš posebnu autorksu svaki dan
ŠTA ĆEŠ SINE NI PRSTI NA RUCI NISU ISTI PA TAKO NI JA NI TI NEMAMO ISTA PRAVA.

Nema "normalnih pesama". Pesnici su ludaci prvo, pa tek onda obični ljudi. Za mene je Željko Joksimović oduvek pravi ludak.
Taj se ne dodvorava nikome i ničemu-živi zasebno. Željko je našao rupu kroz koju bi prošao, kao i Dino Merlin, ili... ne znam, moj DINO Dvornik, ali to su sve ludaci-benigni i kreativni ludaci.
Oni nisu obični ljudi.
Gobac, Jure...ima ih na kilo sa ovih prostora, sa Balkana..
To nisu obični ljudi, oni su vanzemaljci kao i ja-zato ih razumem i volim bez granica.

Poslednja izmena:

Back