Evrovizija promocija sodome, gomore i politike?

jeste magija
to rade svi izopačeni narodi, a to je zapravo vlaški običaj
koji se preko SPC proširio medju Srbima.
i to mahom istočnim, ekavcima.
i te kako je magija JESTI NA GROBU!

Pogledajte prilog 1546930

Pogledajte prilog 1546932
Чији је обичај, не знам, али сасвим сигурно никакве везе нема са СПЦ, да има био би распрострањен свуда међу Србима, а то свакако није.

Iako ne pratim Evroviziju danas poslušah sve pesme da vidim oko čega se digao toliki hajp. I meni lično pobednička pesma uopšte nije loša. Ima nekog smisla. Čak mi je prekvalifikovana za Evroviziju. 🙂

meni su hrvati bili bolji i smatram da su trebali pobjediti

A realno ove godine to nisam ni gledala jer mi je u samom startu bilo odviše ružno ponašanje uvukla se politika i to je schajze

Ponašanje prema pevaljki izraela je bilo ogromni dokaz da uopšte nije takmičenje i da nema kulture medju narodima

🤷🏻‍♀️

screenshot_20240513_203326_pure-lite-browser-2-jpg.jpg

"Druženja nije bilo toliko zbog situacije, osim u toj jednoj prostoriji gde smo se spremali za nastup, i tu je bilo haotično, pa i nemaš mnogo vremena da iskomuniciraš s drugim učesnicima, maksimum desetak minuta. Ja sam se na mini-turneji pre same Evrovizije najviše družila s blizancima iz Švedske, sa predstavnicima Ukrajine, naravno sa Bejbi Lazanjom, imali smo čak i zajedničku žurku, na kojoj su bili Rejven i predstavnici iz Slovenije".

Teya Dora se potom osvrnula i na to koliko su skandali uticali na same izvođače.

"Na mene, iskreno, ne mnogo. Ja sam se samo koncentrisala na ono šta treba da uradim. Naravno da sam primećivala stvari koje su se dešavale oko mene, bilo je dosta neprijatnih momenata - vriske, svađe artista i nekih medija"..

xaxaxaxax!
u srba postoje 4 ZADUŠNICA GODIŠNJE!
ali ne to nije naš običaj!
pa i nije, to je običaj ZEMLJORADNIKA koje smo zatekli na svojoj zemlji
kada smo se vratili posle 3000 gopdina sa severa evrope.
kakva crna magija?!
pa ovde se magija baca sa TV-a....ti ne znaš za to??
pa gde živiš?

1332361_1676721811-grobljezadusnjicefotorina2_ls.jpg

Pogledajte prilog 1546928

Pogledajte prilog 1546929
Ja sam do sad mislio i vjerovao da su Srbi-moravci nebeski narod ali sad vidim da ste stigli sa Jukatana :think: :mrgreen:

Meni je najsmešnije kad jedan dolazani prevarant i krimos Palma koji je spreman na sve traži da se Srbija povuče sa Evrovizije...on koji promoviše sve loše i nakaradno koji promoviše bunga bunga ..prostituciju podvođenje koji ljude tretitra kao stoku..koji ljude tera da igraju kolo u plićaku goli čovek kome je svirao betoven na svadbi i ko zna šta sve ne još govori da je domaćin..katastrofa...

Back