EUROSTAT VODI EVIDENCIJU O SRBIJI, SRBIJA NAJSIROMASNIJA ZEMLJA UZE EVROPE

Srbi i Srbija su uvek bili siromasni...

Kada pogledate nasu istoriju videcete sve... Uvek Srbija sirotinja...

Ne mozemo mi biti bogata nacija kada nam je u mentalnom sklopu da ukrademo... Da se otme, prevari , da se slaze itd...

Srbija je plodna zemlja, bogata rudom, itd... Ali to bogastvo nije pravilno rasporedjeno, lopovi iz naseg naroda pokradose...
 
Poslednja izmena:
Srbi i Srbija su uvek bili siromasni...

Kada pogledate nasu istoriju videcete sve... Uvek Srbija sirotinja...

Ne mozemo mi biti bogata nacija kada nam je u mentalnom sklopu da ukrademo... Da se otme, prevari , da se slaze itd...

Srbija je poldna zemlja, bogata rudom, itd... Ali to bogastvo nije pravilno rasporedjeno, lopovi iz naseg naroda pokradose...



Ali blajbi kaze da to tako bas treba. :p

Pazi sta pise na drugoj temi:

http://forum.krstarica.com/showthre...вске-битке?p=30573381&viewfull=1#post30573381

Pa ceo zivot nesto krades od nekoga.

Kradu politicari, kradu radnici, kradu lekari, kradu sportisti, kradu zene, kradu popovi, kradu svaleri....SVI NESTO KRADU.....

Posteni ostanu na ulici, bez igde icega.

To nije moj ideal.

Samo treba da budes pametan i oprezan da te ne uhvate.;)
 
Ne, potpuno pogrešno. Korene zaostajanja treba tražiti u periodu posle 1989, kada je umesto u demokratske reforme, SRJ krenula u nacionalističke ratove.

Ti si kolekcija besmislica Jaguare.

Nemačka je 1945. godine bila porušena do temelja. 15 godina kasnije je ponovo bila prva evropska privreda. Warum?

Zato što su Nemci odlučili da ih vode sposobni a ne podobni svastičići, burazeri, kumovi i ostatak polusveta koji je pak ovde doživeo ultimativnu promociju kakva se može videti samo u banana državama.

Srpski kapitalisti su neviđeno nesposobni.U Srbiji ih pak u privilegovanom statusu održava samo ogoljena sila jer rezultate nemaju.

Ti naravno podržavaš tu agendu, što znači da si ko-autor ekonomske propasti Otadžbine.

Veoma grešiš kao i obično.
 
Poslednja izmena:
Srbi i Srbija su uvek bili siromasni...

Kada pogledate nasu istoriju videcete sve... Uvek Srbija sirotinja...

Ne mozemo mi biti bogata nacija kada nam je u mentalnom sklopu da ukrademo... Da se otme, prevari , da se slaze itd...

Srbija je plodna zemlja, bogata rudom, itd... Ali to bogastvo nije pravilno rasporedjeno, lopovi iz naseg naroda pokradose...

Пре би се рекло да су те особине дошле са најездом Турака.
Из крајева из којих ја потичем, а који нису били под турском, народ је вредно радио, од нуле је саградио све и живео добро.
Апсолутно је нетачно да смо сви такви, али је тачно да је на жалост један део народа такав.
Да имамо друштво изграђено на здравим темељима, да су нам моралне вредности нормалне, да смо нормално одгајани без обзира на сиромаштво - то би се искоренило.
Међутим, многи своје духовно сиромаштво правдају неимаштином што апсолутно нема изговора.
Како одгајате своју децу, тако вам је. Ето какве генерације имамо сада, а имаћемо још горе у будућности. За то није крива држава, криви сте ви.
 
bosna.jpg
 
Srbi i Srbija su uvek bili siromasni...

Kada pogledate nasu istoriju videcete sve... Uvek Srbija sirotinja...

Ne mozemo mi biti bogata nacija kada nam je u mentalnom sklopu da ukrademo... Da se otme, prevari , da se slaze itd...

Srbija je plodna zemlja, bogata rudom, itd... Ali to bogastvo nije pravilno rasporedjeno, lopovi iz naseg naroda pokradose...



Srbi su nebeski narod,pare im nisu potrebne.....:roll:
 

Back
Top