Eуросонг: Представници Финске поделили јавност

U 99,9% slucajeva ometeni u razvoju ne znaju ni da pricaju, tj. to je jedan od najtipicnijih simptoma...........ajde da zamislimo kako ce tek pevati.
Znaci, ovo ne moze da bude "parola za ljudska prava i toleranciju" nego samo poruka - normalno je sve sto je nenormalno- retardirani pevaju za retardirane.

Tako je.Ako im tolko podilaze zbog hendikepa,neka im organizuju zaseban festival za ometene u razvoju,pa neka se medjusobno takmice.Neprirodno mi je da ih mesaju normalnim svetom (ako se i taj ostali svet moze normalnim nazvati).Ako je to njima u redu,zbog cega onda postoje odvojene skole za retardirane i za zdrave?I kako su oni uopste mislili da nakupe poene,osim na sazaljenje drugih.
 
U 99,9% slucajeva ometeni u razvoju ne znaju ni da pricaju, tj. to je jedan od najtipicnijih simptoma...........ajde da zamislimo kako ce tek pevati.
Znaci, ovo ne moze da bude "parola za ljudska prava i toleranciju" nego samo poruka - normalno je sve sto je nenormalno- retardirani pevaju za retardirane.

Pored Finskog momci pricaju Engleski i Nemacki bolje od 99,9% srbskih politicara,
 
To nisu predrasude, oni jesu ljudi sa posebnim potrebama, tako se i nazivaju, zar ne? Mislim da ovde niko nema problem da se oni bave muzikom, verovatno to i mogu i umeju, ali hajde da ih prvo čujemo. Problem je u tome što svi misle da će svojim hendikepom probati da privuku glasove, jer je u pitanju takmičenje.
Meni smeta to što mnogi zaboravljaju da je ovakav nastup scenski šou, da je pored muzičkog dela bitan i onaj estetski, sam nastup na bini. Sa ponuđene fotografije ne vidim nekoga od njih ko bi mogao da bude frontmen, neko ko bi ispunio i drugi bitan deo nastupa. Možda je u pitanju samo jeftin pokušaj manipulacije glasačima, možda odsustvo svesti da ljudi na koncertu gledaju izvođače, da ovo nije radijsko izvođenje?
 
Pa i gomila vas slicnih ovde pise po Krstarici, pa se niko ne uzbudjuje previse.

:ok::ok:

- - - - - - - - - -

Нико не потцењује људе ометене у развоју, али ово прелази у ЦИРКУС.

Мислим да Србија више не би требала да учествује на оваквим манифестацијама.ПОГОТОВО ШТО ТО И КОШТА, А МИ НИСМО У ПОЗИЦИЈИ ДА ТРЕБА ДА СЕ РАЗБАЦУЈЕМО ПАРАМА!!!

(Није у питању само ова година, већ и многе раније......свашта се на тим манифестацијама почело дешавати што нема везе ни са музичком културом ни са стварношћу!!!

to sto je eurosong vec odavno postao parada sunda i kica nema veze sa ovim ljudima, kapiras?
znam ja da biste vi ovakve ljude najradje zatvarali u kaveze u specijalnim ustanovama, ali nece da moze...msm, moze, ali u srbiji...

- - - - - - - - - -

U 99,9% slucajeva ometeni u razvoju ne znaju ni da pricaju, tj. to je jedan od najtipicnijih simptoma...........ajde da zamislimo kako ce tek pevati.
Znaci, ovo ne moze da bude "parola za ljudska prava i toleranciju" nego samo poruka - normalno je sve sto je nenormalno- retardirani pevaju za retardirane.

lele, koliko ti lupetas... znas li koliko je ometenost u razvoju sirok pojam?

znas li sta je to retard i koje su njegove mogucnosti? sviranje na instrumentima i sposobnost da barataju notama sigurno ne spadaju u to...
 
Tako je.Ako im tolko podilaze zbog hendikepa,neka im organizuju zaseban festival za ometene u razvoju,pa neka se medjusobno takmice.Neprirodno mi je da ih mesaju normalnim svetom (ako se i taj ostali svet moze normalnim nazvati).Ako je to njima u redu,zbog cega onda postoje odvojene skole za retardirane i za zdrave?I kako su oni uopste mislili da nakupe poene,osim na sazaljenje drugih.

jesi li ti nekad izasao iz svog tamnog vilajeta? ako nisi, da te obavestim: oni se u normalnim zemljama mesaju sa "normalnim" svetom i zive normalno...

nego, zamisli imas dete sa daunovim sindromom...ne bi ga mesao sa normalnim svetom?
 
Већина вас сте јако зли људи.

Мрзите животиње (радујете се сваки пут када одсеку нову ногу Керуши Мили), читаве нације, ЛГБТ народност, а сада мрзите и људе са Специјалним Потребама.

Такође и прижељкујете агресију Путина на Финску нуклеарним ракетама јер "је декадентна".

На срећу, ваше зло се неће толерисати на Оном Свету.
 
Ismevanje i sprdanje sa bolesnim ljudima ...ima li većeg dna od toga , fujčina.

:bljak: , :bljak:

И ја тако мислим. Ал` ме зачуди колико лицУмура, кобајаги НЕ МИСЛЕ исто овако.




Finci ce pobediti, pazite sta vam kazem.

Добро, видећемо. Ако будеш у праву требао би газда Крсте да те унапреди (да ти дода неки `чварак`:zper: )
 
Evrovizija je takmičenje koje je izgubilo neku važnost i više je prilika za promociju kojekakvih nebitnih stvari. Koji osvajač u poslednjih 20 godina je napravio neku vrhunsku karijeru? :think:
Ako je već tako, zašto ne bi mogli ljudi sa hendikepom da učestvuju na tom takmičenju ako žele i ako mogu? Treba biti human prema tim ljudima koje je priroda oštetila, a oni nisu krivi ni zašta.

Pored Finskog momci pricaju Engleski i Nemacki bolje od 99,9% srbskih politicara,

Možda mogu železaru da izvuku iz sranja. :lol:
 
Tako je.Ako im tolko podilaze zbog hendikepa,neka im organizuju zaseban festival za ometene u razvoju,pa neka se medjusobno takmice.Neprirodno mi je da ih mesaju normalnim svetom (ako se i taj ostali svet moze normalnim nazvati).Ako je to njima u redu,zbog cega onda postoje odvojene skole za retardirane i za zdrave?I kako su oni uopste mislili da nakupe poene,osim na sazaljenje drugih.

Slazem se, ne mogu osobe sa posebnim potrebama da se takmice sa osobama koje su muzicki obrazovane ne mogu da se mere sa njima.
 
jesi li ti nekad izasao iz svog tamnog vilajeta? ako nisi, da te obavestim: oni se u normalnim zemljama mesaju sa "normalnim" svetom i zive normalno...

nego, zamisli imas dete sa daunovim sindromom...ne bi ga mesao sa normalnim svetom?

Otkada su neke stvari pocele da se "MESAJU" u svim tim "NORMALNIM" zemljama,otud i poticu oni zakoni o prisvajanju dece pederima i lezbejkama.To su one zemlje gde je normalno da se zena uda za Ajfelov toranj,a muskarci zene sa lutkama iz seksi sopa.
Da imam dete sa daunovim sindromom,licno bi ga ugusio jastukom na spavanju!Da se ne muci ni ono ni ja,lakse bi bilo oboma...I bole me dupe sto ce neko da me pljuje zbog ove izjave!

- - - - - - - - - -

Већина вас сте јако зли људи.

Мрзите животиње (радујете се сваки пут када одсеку нову ногу Керуши Мили), читаве нације, ЛГБТ народност, а сада мрзите и људе са Специјалним Потребама.

Такође и прижељкујете агресију Путина на Финску нуклеарним ракетама јер "је декадентна".

На срећу, ваше зло се неће толерисати на Оном Свету.

LGBT nije narodnost,to je idiotizam.
 

Back
Top