Eуросонг: Представници Финске поделили јавност

Po nekim predvidjanjima, polovina djece u Americi do 2025.g. biti ce autisticna zbog Monsanta./izvor:Intermagazin/
" Stopa autizma je porasla sa jednog slučaja u dve hiljade 70-ih do trenutne stope jednog slučaja u 63. Alchajmer je postao gotovo univerzalan u starosti".
Vrijeme je da se "navikavamo" na buducnost!

nekima to i nije problem uopste :sad2:
 
Potpuno se slažem sa svima koji kažu da je ES prestao da bude muzički, a postao cirkuski karneval. Posle transvestita, čudovišta, baba,bradate žene stižu i retardirane osobe. Ja nemam ništa protiv tih ljudi i mislim da su često jako talentovani za mnoge stvari . Svi znamo za Susan Boyle iz britanskog talenta.Čini mi se da je i ona blago hendikepirana, ali to njenom raskošnom glasu ne smeta.

Ipak, kad je ES u pitanju mislim da je to najgrublja manipulacija tim ljudima u svrhu pobede . Postaje potpuno degutantno i ne vidim svrhu da se više naziva muzičkim festivalom kad je muzika sekundarna.Kad su već povukli starosnu granicu pa deca ne mogu da učestvuju onda su trebali da povuku i neke druge granice. I olimpijade se prave posebno za zdrave ljude i paraplegičare s ciljem da jedni ne budu u prednosti pred drugima. Kod ES je upravo obrnuta situacia, godinama se vrši diskriminacija običnih pevača u korist onih vrednosti koje zvanična politika zapada u tom trenutku forsira ili promoviše.

Mi sledeće godine treba da pošaljemo Karleušu. Mi većeg frika nemamo :lol:
 
Otkada su neke stvari pocele da se "MESAJU" u svim tim "NORMALNIM" zemljama,otud i poticu oni zakoni o prisvajanju dece pederima i lezbejkama.To su one zemlje gde je normalno da se zena uda za Ajfelov toranj,a muskarci zene sa lutkama iz seksi sopa.
Da imam dete sa daunovim sindromom,licno bi ga ugusio jastukom na spavanju!Da se ne muci ni ono ni ja,lakse bi bilo oboma...I bole me dupe sto ce neko da me pljuje zbog ove izjave!

- - - - - - - - - -



LGBT nije narodnost,to je idiotizam.

ne treba te pljuvati vec poslati na lecenje...

nego, zasto mislis da se osobe sa daunovim sindronom "muce"? otkud ti to?
 
ne treba te pljuvati vec poslati na lecenje...

nego, zasto mislis da se osobe sa daunovim sindronom "muce"? otkud ti to?

Ma jok bre,super im je,kao sto je i tebi.Daunov sindrom je teska bolest.Ta deca,da su normalna,zivela bi normalnim zivotima i ne bi ceo svoj zivot pili lekove i isli u razne zdravstvene ustanove.Ne bi isli u specijalne skole za retardirane.Dakle,oni su retardirani i kraj!Nemoj mesati normalno sa nenormalnim.
Svako ima pravo na svoje misljenje,ja ono sto imam ne krijem u sebi,vec kazem : Decu,za koju se jos u majcinom stomaku utvrdi da ce biti retardirana,bolje je unistiti na vreme.To je humanije i za njih i za njihove roditelje.
 
Ma jok bre,super im je,kao sto je i tebi.Daunov sindrom je teska bolest.Ta deca,da su normalna,zivela bi normalnim zivotima i ne bi ceo svoj zivot pili lekove i isli u razne zdravstvene ustanove.Ne bi isli u specijalne skole za retardirane.Dakle,oni su retardirani i kraj!Nemoj mesati normalno sa nenormalnim.
Svako ima pravo na svoje misljenje,ja ono sto imam ne krijem u sebi,vec kazem : Decu,za koju se jos u majcinom stomaku utvrdi da ce biti retardirana,bolje je unistiti na vreme.To je humanije i za njih i za njihove roditelje.

daunov sindrom nije bolest vec kao sto mu samo ime kazuje, sindrom...te osobe imaju jedan hromozom manje...i ne moze se tek tako, ultrazvukom otkriti u majcinom stomaku vec je potrebno uraditi amniocentezu...a posto to ne radi svako desava se da se ponekad takvo dete rodi...
a da si upoznao nekoga sa daunovim sindronom video bi kako itekako mogu da budu normalni...

ne zameram ti sto si neznalica, ali sto bi sve ono sto ne poznajes pobio toljagama....e za to te treba zatvoriti u specijalnu ustanovu...tebe, a ne one koje bi ti tako neupucen da zatvaras i unistavas u "majcinoj utrobi"...
 
Cemu toliko predrasuda prema ljudima sa posebnim potrebama? Sviraju po celom svetu i uzivaju u zivotu...dok bi u Srbiji bili zatovreni u cetiri zida i izolovani od "normalnih"

jeli njofra jel i ti imas posebne potrebe?
kakve su to potrebe te posebne potrebe?
njihove potrebe uopste nisu posebne...poseban je način zadovoljenja njihovih potreba...
a tu se učešće na evroviziji potpuno uklapa...

- - - - - - - - - -

Karleuša Jelena je prelepa i vitka dama, i prilično dobro peva. Mislim da bi dobro prošla na toj manifestaciji.

stopostotno...
 
daunov sindrom nije bolest vec kao sto mu samo ime kazuje, sindrom...te osobe imaju jedan hromozom manje...i ne moze se tek tako, ultrazvukom otkriti u majcinom stomaku vec je potrebno uraditi amniocentezu...a posto to ne radi svako desava se da se ponekad takvo dete rodi...
a da si upoznao nekoga sa daunovim sindronom video bi kako itekako mogu da budu normalni...

ne zameram ti sto si neznalica, ali sto bi sve ono sto ne poznajes pobio toljagama....e za to te treba zatvoriti u specijalnu ustanovu...tebe, a ne one koje bi ti tako neupucen da zatvaras i unistavas u "majcinoj utrobi"...

Sta god da je,neki tezak poremecaj jeste.A mozda bi takvi trebali da se kandiduju za predsednike!Danas vise nista nije cudno.

Da tako je,mene treba zatvoriti u ustanovu.Mene koji radim i koji sam zdravstveno sposoban za rad vrlo odgovornom mestu,a debile treba postaviti na sve najvise funkcije.To je tvoja logika.E pa zao mi je,ali ne mislimo svi isto.Ovaj svet je veliki - neko stiti pse,neko ih jede.U Japanu jedu decije fetuse npr.Oni misle da je to normalno,kod nas misle da nije.Na zapadu dva pedera mogu da se vencaju,u Rusiji ne mogu.I tako redom...dok je negde nesto normalno,na drugom kraju sveta smatra se nenormalnim.

- - - - - - - - - -

Politicka korektnost ce unistiti zapadnu civilizaciju...

Ako i treba! Od njih su svi sindromi i potekli.
 
Sta god da je,neki tezak poremecaj jeste.A mozda bi takvi trebali da se kandiduju za predsednike!Danas vise nista nije cudno.

Da tako je,mene treba zatvoriti u ustanovu.Mene koji radim i koji sam zdravstveno sposoban za rad vrlo odgovornom mestu,a debile treba postaviti na sve najvise funkcije.To je tvoja logika.E pa zao mi je,ali ne mislimo svi isto.Ovaj svet je veliki - neko stiti pse,neko ih jede.U Japanu jedu decije fetuse npr.Oni misle da je to normalno,kod nas misle da nije.Na zapadu dva pedera mogu da se vencaju,u Rusiji ne mogu.I tako redom...dok je negde nesto normalno,na drugom kraju sveta smatra se nenormalnim.

- - - - - - - - - -



Ako i treba! Od njih su svi sindromi i potekli.

cekaj, tebi je normalno da u majcinom stomaku ubijes fetus sa manjkom hromozoma ali se zgrusavas nad tamo nekim japancima koji te fetuse jedu? :huh:
 
cekaj, tebi je normalno da u majcinom stomaku ubijes fetus sa manjkom hromozoma ali se zgrusavas nad tamo nekim japancima koji te fetuse jedu? :huh:

Da,normalno mi je da se degenerici unistavaju pre svog rodjenja,jer ako za njih zivot nije mucenje,onda jeste za njihove roditelje.Bespotrebni su roditeljski troskovi za njih,to je promasena investicija!Kapiras?Podizes ga,odraste i sta?Gde ce da se zaposli i sta ce da radi,kad ni sam sebi dupe ne zna da obrise.Magistri cekaju po birou za poso,a sta ce tek ovi.Drustveno su nekorisni,kakve vajde od njih?

A sto se japanaca tice,potpuno sam hladan prema njihovom jelovniku.Ako im je ukusno,neka jedu.Licno nisam za to da se fetusi jedu,ali eto vidis,na nekoj drugoj strani sveta vlada drugo misljenje.To sam hteo reci.
 
Poslednja izmena:
Pa i gomila vas slicnih ovde pise po Krstarici, pa se niko ne uzbudjuje previse.

Репка ко` врата!

- - - - - - - - - -

Politicka korektnost ce unistiti zapadnu civilizaciju...

Како да не ... чикица са брчићима, пропали сликар али ватрени говорник из минхенске пиваре, "имао је решење", али заебала га јеврејско-масонско-комунистичка завера...
 
To može da bude gvozdeni krst ali i templarski .
Na slici se ne vidi baš jasno .


nije bitno ko peva nego oblici i datumi

- - - - - - - - - -

Sličan se sličnom raduje.

:heart:

- - - - - - - - - -

Како да не ... чикица са брчићима, пропали сликар али ватрени говорник из минхенске пиваре, "имао је решење", али заебала га јеврејско-масонско-комунистичка завера...

ako zanemarimo Istoriju za mase, dosijei su oprani eksperimenti su nastavljeni...
Deca Cveća su bila deo projekta.... A o onim ogavnijim ne bih iznosio ovde... žao mi i što sam saznao
No to ne smeta nikome od pomenutih da finansiraju i upražnjavaju i dalje...
 
a ako ćemo zajebavanja radi...

Kaže u BLIC-u a bilo i na TV-u GOLOGUZI BUGARIN FLEŠOVAO PO BEOGARDU
Vezali golog čoveka za kombi umesto da ga ogrnu bilo čime i ubace u isti
jok, za kombi, da još neko uradi selfi za fejsić

pa onda - odveli ga u Lazu ko da smo u Viktorijanskoj eri...
aloooooooooo u Lazu gologuzog?


da podsetimo jedan slučaj iz SFRJ... bio hit... Beograd...
ZA OPKLADU od Slavije do Kalemegdana išao ko od majke ...
Tada se ta ulica zvala Maršala Tita...
Iako je uhapšen i odeven kod Palate Albanija - NISU GA VODILI U LAZU
nego kod prekršajnog

a bole ga dupe imao je da plati jer iako sprečen opravdano - OPKLADU JE DOBIO

pošto se eto promenilo vreme zanima me dal je na snazi i dalje Titov zakon da ja u svojoj gajbi smem da budem go?
pa ko oće da gleda nek gleda i da vreba noćne sate al nemo posle da galami po danu kako je pošten(a) a ja lud...
 
Poslednja izmena:
Sećam se, kada sam bio mali, nismo imali neki posebno proamerički orijentisani program
Uglavnom smo imali obrazovne emisije, informativne, tu i tamo po neku humorističku seriju ali bez preterivanja
Uz TV smo morali samo da učimo. Na istom kanalu su se smenjivali studiji. Malo iz Srbije, malo iz Hrvatske, Slovenija, Makedonija, BiH, Crna Gora...
Svako imao neku novu informaciju i bome kad ugasiš TV i izadješ iz sobe nekako ti bude sve izmešano i tera te da analiziraš.

Zbog nedostatka interneta i opuštenijih emsija, flešovanje muškaraca po parkićima su bile hit vesti.
Policija nije jurila dokone zamlate odmah, umeli bi da od prve prijave ostave blesi blesavom i po 2 sata fore da zabavlja "poštene žene"
Baš one koje su čule od uzbudjene komšinice, koja očima ne veruje, čak toliko ne veruje da bi ponovo da prodje da se opet uveri.
Pa ako oće da idu njih dve zajedno.

Medjutim danas toga nema po parkićima danas drugi manijaci...
Sva flešovanja danas imate na internetu i na TV-u na izvolte
dosadno...

umesto blesavih i dokonih što su svojom Božijom pojavom razveseljavali dokone poštene,
danas samo blesavi samoljubivi sa kerovima koji se druže samo dok imaju publiku za kučkarske monologe
ja, pa, ja samo ja moje i ja lično moje, znam ja to nemoj meni da pričaš, moj ker je pametniji od tvog a ja najpametniji
oću kažem da nam život sa neinformativnom televizijom i egoistčnim egzibicionistima po parkićima totalno usran
 
Poslednja izmena:
у крају имамо клинца са дауном. једно предивно створење које је исто као и сва остала деца, сем што мало другачије говори и мало чудније хода. изузетно интелигентан, осећајан, добрица.
не видим зашто се он не би имплементирао у друштво, сутра учествовао у било чему, па макар и евросонгу.
и не видим зашто би се неко згражавао над евросонгом. имате избор, пребаците канал.
и не могу да замислим ментални склоп особе која би своје дете угушила јастуком јер има даунов синдром.
дефинитивно се види ко је овде луд.
 
у крају имамо клинца са дауном. једно предивно створење које је исто као и сва остала деца, сем што мало другачије говори и мало чудније хода. изузетно интелигентан, осећајан, добрица.
не видим зашто се он не би имплементирао у друштво, сутра учествовао у било чему, па макар и евросонгу.
и не видим зашто би се неко згражавао над евросонгом. имате избор, пребаците канал.
и не могу да замислим ментални склоп особе која би своје дете угушила јастуком јер има даунов синдром.
дефинитивно се види ко је овде луд.

Bolje i nemoj da ga zamisljas.
 
Bliža je Sirija i Liban a Egipat nije.

image_thumb1_thumb_3.png


Ko vam je predsednik stranke, ne čudi inteligencija ostalih...
:kafa:

- - - - - - - - - -

Pesma im se zove "Zdravo kupus"

Beži zeko, beži zeko
Pravi kupus je daleko
Kupus, kupus, dobar ukus
Zbog njega ti praviš džumbus

Nego jel opet ide onaj naš retard Joksa sa ukradenim matricama?
Sad je ćale pa ima troškove :D

- - - - - - - - - -

Tttaaaa kaaažžšššššššš uuuuuuu ffffffffffffffrrrrrrrrrunčeeeeee, aaaaaaaa?

images


kažem da jedeš malo evrokrem,
ako treba da umočim pa da kusaš...

- - - - - - - - - -

EUROSONG se čita EVROSONG
EUROCREM se čita EUROKREM

Blagoš nama načitanima...

- - - - - - - - - -

kod reči sa dva samoglasnika "O" ono "U" prelazi u "V"
a kod reči sa jednim "O" ono "U" ostaje ali "C" prelazi u "K"

to se zove postseparaciona debilizacija
 
Poslednja izmena:

Back
Top