Erotski odlomci :D

Leo i Marika

A onda se Leo posvetio meni. Ud mu je bio tvrd i krut, a glavić se svilenkasto sjao. Oprezno sam ga dodirnula vrškom jezika, prešla po osjetljivom rubu i napokon ga uvukla duboko u usta. Marika je očarano gledala sve i nadraživala se. Dosad smo uvijek samo razgovarali i smijali se, no sad smo bili potpuno nijemi. Nastojali smo međusobno priuštiti užitke. Tu su riječi bile suvišne. Marika je još masturbirala, ali nije stigla do orgazma. I Leo je vladao sobom. Lizala sam ga već petnaest minuta i osjećala kako se suzdržava, jer je i on htio zadovoljiti mene. Okrenuli smo se u položaj 69 te mi je pritisnuo usne uz vlažnu pukotinu. Škakljali su me njegovi brkovi i izazivali još veći užitak. Nizozemci kažu: "Poljubac bez brkova je kao jaje bez soli."

Tek kad je napokon legao na mene i prodro u mene svojim lijepim udom, kad me napokon volio sasvim normalno, doživjela sam snažan orgazam kakav nisam već dugo iskusila. Strasno sam mu grebla ramena, izvijala mu tijelo u susret, osjećala njegove neprekidne nalete... Bio je izdržljiv ljubavnik, usprkos svojim godinama! Nastavio me voljeti. Opazivši da sam iscrpljena, iskliznuo je iz mene, pogladio me i povukao Marikine prste prema mom klitorisu, zatim je gurnuo ud u njenu raširenu mačkicu. Dok ju je ševio, uspjela sam se uvući između njihovih tijela i doprijeti joj jezikom do dražice. Bila je izvan sebe od slasti. Kad je svršila, nastavila sam joj sisati dražicu, a Leo ju je još ubadao svojim nevjerojatnim udom. Migoljila se, tiho vriskala, grčila i napokon uzdahnuvši sretno, smirila.

Znajući da mu je žena zadovoljena, Leo izvuče iz nje ud...još nije svršio...i gurne ga u mene, u moju opet pohotnu, mokru mačkicu, ali mi ovaj put priđe s leđa te sam osjetila donekle mazohistički užitak kad me tako uzeo. Bio je tako snažan, tako muževan i, nekako čak animalan da sam poželjela da me tuče, da mi nanese bol.
- Molim te, Leo, udari me - zamolila sam ga dok je neumorno nasrtao. - Učini to! Molim te!
Odmah me počeo pljeskati dlanom po stražnjici. Snažno. Boljelo je, ali što je više boljelo, to sam bila uzbuđenija. Napokon sam stigla do divnog vrhunca.

(Xaviera Hollander)
 
Skačeš

Tebi moja telesina
nije potreba stalna.
Nije.
Uzimam čvrsta muška bedra.
Toliko je omota
na tvom Falusu.
Kako i kada da ih učvrstim!
Postoje i druge žene.
Prokleta da si.
Što nisi starica.
Tad bih jedini
razmicao tvoja bedra.
P.S.:
Skočio si na svoj
Falus.
Učinila sam
isuviše ustupaka.

(Gordana Stošić)
 
Tisuću i tri

Ljubavnici moji iz klase bogatih nisu
radnici su, iz predgrađa il' sa sela ljudi
njinih petn'est il' dva'est ljeta za uresom ne žudi
drugim do obiljem snage, surove, brze i žustre.

Tako uživam u njima: u hlačama i haljetku radnom
ne mirišu na ambru, al' zdravljem odišu oporim
i bujnim. Gaze ravno korakom čvrstim i sporim
zbog mladosti okretnim, teškim i gipkim.

Oči im pršte srdačnom zlobom, otvoreno
i prepredeno; riječi im lukave i iskrene
naviru veseljem psovačkim začinjene
iz svježih usta, u ljubljenju istrajnim.

S pimpecima krutim, s guzovima užitka punim
što uveseliše mi noću, mog stojka i ono drugo
kad put im na svjetlu sv'jeće il' zore, dugo
uspavanu a nikad ugašenu želju mi uspaljuje i budi.

(Paul Verlaine)
 

Hvala, trudim se. :lol::)

Folklorni eros

Jedva čekam da se malo smrači,
Da me moja lola opkorači.

Aoj, bajo, da mi vidiš koku,
Sedam dana bio bi u šoku.

Puko mi je opanak na peti,
Stalno mi je ***** na pameti.

Lako ti je napraviti sina,
Gas do daske i prva brzina.

Sedam sati, a ja kod djevojke,
Uranio, pa milujem dojke.

Varam ženu da ću na meljavu,
A ja odo curi pod ponjavu.

Mala moja, kada bi mi dala,
I ti bi se donatorom zvala.

Mili bože, kako cure skaču,
Osjetile za mjesec veljaču.

Zubi bijeli, guzovi debeli,
To bećara u srce udara.

Pio jesam, opio se nisam,
Isko jesam, a dobio nisam.

Alaj mi je kita napupala,
Da je ruža, odavno bi cvala.

Vedro nebo, nisam skoro ****,
Sjaju zvizde, a ja tražim *****.

A šta bi se ja stidila, bože?
Moja pica, a ja gazdarica.

Ja seljanka, pa volim seljaka,
Seljak more duboko da ore.

Volim diku kada pije vina,
Diže mu se i bez kerozina.
 
Tvoja majica

U tvojoj majici
stojim
ispred ogledala.
Pritegla mi sise
rudišta,
butine ostavila gole.
Tvoj vonj
žari jezičak
vitla rudine
okreće dolap
nestaši prste.
Moje lice posuvraćeno:
da li sam biće?
Nemarne zeni lože
kap meda.
Samo ogledalo gleda.

(Gordana Stošić)
 
Otišla sam do gospodina Ekharda - tako se zvao - u kuhinju, dala mu da me malo
miluje i zašla mu prstima u bradu, što me je još više uzbudilo. I ponovno
je u mojem pogledu bilo nečega što mu je pomutilo svijest.
Iznenada dlanom pljesne po haljini, baš po kritičnom mjestu. Stajala
sam pred njim, on je sjedio na stolcu i tako mi je pokucao dolje i
zatražio da ga pustim unutra. Moglo se to, međutim, dogoditi i sasvim
slučajno. Da nisam ništa slutila, to mi možda ne bi bilo ni zapelo za
oko. Ali ovako sam mu se osmjehnula i moj osmijeh mora da mu je
otkrio sve. Jer sad me je već bio uhvatio malo snažnije, ali i dalje
preko haljine. Stala sam među njegova razmaknuta koljena i još mu
se malo približila, nisam se opirala, već sam se samo nastavila
smješkati. Tu on iznenada jako porumeni u licu, snažno me privuče k
sebi i stane me strasno ljubiti, podižući mi pritom suknjicu, dok su mu
se prsti poigravali s mojom pukotinom. Ali bilo je to sasvim drukčije
poigravanje od onoga što sam ga dotad imala priliku upoznati. Nisam
znala poigrava li se on jednim prstom ili sa svih pet, smjesta sam se
osjetila kao da me je*e, kao da prodire duboko u mene, iako on to
uopće nije činio, pa sam se počela polagano trljati o njega i spustila
mu glavu na prsa. On me uhvatio za ruku i poveo je prema svojem
međunožju. U sljedećem trenutku držala sam u ruci njegov kur*c. Bio
je tako ogroman da ga uopće nisam mogla obuhvatiti. Pomicala sam
ruku gore-dolje po toj velikoj, užarenoj šipki, a on me je i dalje ljubio i
igrao se sa mnom. Tako smo se neko vrijeme međusobno trljali, dok
on nije počeo štrcati. Osjetila sam topao mlaz na svojoj ruci i čula
kako teške kapi plješću o pod, a pritom sam i sama svršila, jer je on,
dok je štrcao sjeme, udeseterostručio brzinu svojih prstiju.

Felix Salten - Jozefina Mutzenbacher ili priča jedne bečke kur*e
 
Muda namazana džemom

Gola bauljam podom
kupeći parice
iz tvojih prevrnutih
džepova.

Bezazlena, nameštam bedra,
ražarujem svoju žudnju.
Mucaš: Umiri se..
O..ke..an.. so…li
is..ti..če…
Ti se ne vraćaj
u dečaštvo.
Neću dna kožica.

Ja pripadam svima.
Imaš li ti prava
da uzimaš
nudeći muda
namazana džemom!

(Gordana Stošić)
 
“Baron nije mogao da je nagovori da izađe s njim na večeru. Njena pojava na bini predstavljala je samo predigru onome što je radila u pozorištu. Sledila je tačka po kojoj je bila poznata u celoj Južnoj Americi kada bi se lože u pozorištu, duboke, mračne i s polunavučenim zavesama, ispunile imućnim muškarcima iz čitavog sveta. Ženama nije bilo dozvoljeno da prisustvuju toj elitnoj burleski.
Ponovo je obukla kostim s mnogo podsuknji koji je nosila na sceni dok je pevala brazilske pesme. Ali nije se ogrnula šalom. Haljina je bila bez bretela, a njene raskošne bujne grudi, stegnute haljinom uskog struka, stremile su visinama i gotovo se cele nudile pogledima.
U toj haljini je, kako je predstava odmicala, počela da obilazi lože. Kada bi neko to zatražio, ona bi klekla pred muškarcem, raskopčala mu pantalone, rukama pokrivenim nakitom izvadila kitu i, spretnim dodirima, veštinom i prefinjenošću koje malo žena poseduje, sisala ga dok se muškarac ne bi zadovoljio. Njene ruke bile su podjednako uposlene kao usta.
Svi muškarci su bezmalo gubili razum od njenog nadraživanja. Elastičnost njenih ruku, raznovrsnost ritma, promene od stiska šake oko celog ***** do lepršavog dodirivanja glavića, od čvrstog gnječenja svih delova do najblažeg golicanja stidnih dlačica – sve to je radila izuzetno lepa i putena žena dok je pažnja publike bila usmerena na binu. Muškarci su neizmerno uživali u tome da vide kako ***** ulazi u njena čudesna usta između blistavih zuba dok joj se grudi podižu, i velikodušno su plaćali za to zadovoljstvo.
Njeno prisustvo na sceni pripremilo bi ih za ulazak u ložu. Izazivala ih je usnama, očima, grudima. A zadovoljenje, uz muziku, svetla i pevanje, dok sede iznad publike u mračnoj loži s polunavučenom zavesom, predstavljalo je izuzetno pikantni oblik zabave.
Baron se gotovo zaljubio u Anitu i ostao je s njom duže nego s drugim ženama. Ona ga je zavolela i rodila mu dvoje dece.”

Anais Nin - Venerina delta
 
ouh reprize?
da se p.odsetimo
Probudili su me nezni dodiri njenih prstiju, koji su klizili preko mojih butina. Jos uvek sam u snu, nisam otvorio oci, ali je reakcija bila ocigledna, osecao sam drhtanje u stomaku, blage grceve.
Glava joj je lezala na moje grudi, dok je svojim vestim prstima sarala preko mojih prepona. Uzela ga je u svoju ruku. U momentu sam postigao potpunu erekciju, osecajuci kako se njeni nezni prsti obavijaju oko stuba penisa. Zbacila je pokrivac sa nas i cele nas otkrila.
Ljubila mi je grudi, spustajuci poljupce nanize, preko stomaka, ni jednog trenutka nije ispustila penis iz ruke. Igrala se sa njim. Prozor je bio sirom otvoren. Osecala se toplota prvih, jutarnjih suncevih zraka, kako dopiru do nas.
Svoje poljupce je spustila do mog penisa, ljubila je vrh glavica. Slatko me je mucila. Tek pomalo je usnama ljubila stub penisa celom duzinom. Prebacila se preko mene, zajahavsi me preko nogu. Vesto se uvijala, trljajuci svoju mackicu o moje koleno. Svoje prste sam upleo u njenu dugu, crnu kosu, koja se rasula po mom stomaku i grudima. Pridigla se i polako me zajahala. Sela mi je na kukove, pritiskajuci
svojom mackicom penis na stomak. Mirovala je nekoliko trenutaka, osecajuci kako moj penis pulisira ispod nje. Nasmesila se, ali je uzivala u svojoj igri i trudila se da ona potraje sto duze. Sise su joj izrazavale da je uzbudjena. Svojim rukama sam uzeo njene grudi, koje su bile cvrste i jedre do bola. Pristisnu sam joj bradavice, da je ciknula i poskocila.Uzdigla se i uzela svojom rukom moj penis, namestivsi ga na ulaz u njemu mackicu. Lagano se trgla. Usao sam u nju, sasvim polako. Zastala je. Zelela je da trenutak potraje. Mirovala je i uzivala, sedeci samo na vrhu mog glavica. Odjednom, naglo se spustila i cela nabila na moj penis. Izvila se u ledjima, svojim rukama se oslanajuci na zglobove mojih nogu. Zelela je da ona vodi igru, da me guta, sto je i radila. Pocela je da se nabija sve brze, sve jace...snaznije. Vlaznost njene mackice je postala tolika, da se u momentima culo sljapkanje. Rukama sam je cvrsto drzao za bedra, stiskao sam ih, stipao. Toliko se izvila unazad da su njene sise izgledale kao da zele da dodirnu plafon, crvstih i siljatih
bradavica. Zraci sunca su se razlili preko cele sobe, lomeci se na nasim telima. Kapljice znoja su svetlucale po nama. Gledao sam njen znoj, kako klizi
niz njene grudi, klizeci preko stomaka...pogledom sam uhvatio i njenu mackicu, koja je stiskala moj penis. Prizor mi se ucinio takvim, kao da ona nije zelela da ikada izadjem iz nje. Bila je tako socna, rumena, vlazna. Vrtela je glavom, dok joj je kosa letela kroz vazduh. Osacao sam da mi se kicma raspada. Osetila je da ce se pribliziti kraj i vesto ga je sprecila da dodje. Bacila se naglo napred, prema meni i umirila se. Sve je stalo. Cula su se samo nasa dahtanja. Razmenjivali smo poljupce. Ljubila me je po celom licu. Osecao sam ostrinu njenih bradavica na mojim grudima. Rukama sam je milovao po vratu, ledjima, guzi...
Sve je stalo...mozda je i vreme stalo...
Sjahala je sa mene i legla pored. Ni jednog trenutka nije spustala pogled sa mene, sa mog lica. Gledao sam je kako je uzbudjena, kako joj se grudi nadimaju, kako joj se stomak grci, kako se uvaci u sebe.Pozvala me je pogledom da legnem preko nje.
Izvila se u kukovima, izdigla karlicu i savila noge u kolenima, blago ih razmaknuvsi. Uvukao sam se izmedju njih i posle nekoliko trenutaka, vec se nasao u njoj. Bila je topla, vlazna, napaljena...Blago sam, sasvim polako potonuo u nju, milimetar po milimetar, zeleci da potraje sto duze. Kada sam ceo bio u njoj, obavila je svoje noge oko mene, pritiskajuci me, pokusavajuci
da time nametne svojim ritam sexa. Svojim rukama me je milovala po ledjima, vesto sarajuci prstima...osecao sam njene nokte, kako se zarivaju u moja ledja.Uskadili smo ritam...zaplesali smo u igru strasti i pozude. Pokreti su nam bili sve brzi. Prodirao sam u nju, onom brzinom koju je ona nametnula, jako me stiskajuci svojim nogama, koje je obavila oko mene. Gledao sam je kako se ispod mene uvija poput zmije, kako drhti...
Spojili smo usne, upleli nase jezike...uzivali u svakom momentu sexa.
Osecao sam snazno lupanje srca, koje kao da je zelelo da iskoci iz grudi. Ubrazao sam svoje pokrete otimajuci se njenoj kontroli. Zeleo sam da ubrzam.Znam da je i ona to zelela. Dopustila mi je da to uradim. Prepustila se divljem ritmu koji sam nametnuo, brzim i energicnim pokretima...jakom prodiranju u nju. Pocela je da dahce duboko, da stenje. Blizio se kraj. Uvijala se ispod mene kao zmija, koju su obarali orgazmi. Sperma je opet krenula kroz mene. Izvukao sam se iz nje i poceo da svrsavam. Orgazam je potrajao kao vecnost. Osacala se
strast, pohota, pozuda...koja je obuzimala nasa tela. Tela nam se nisu smirivala. Tek posle nekoliko desetina sekundi, legao sam preko nje. Spojili smo nasa tela. Ljubio sam je strasno, sa puno zelje. Uzvracala je. Bila je puna energije, sa toliko strasti u sebi da me je u tim poljupcima, svojim zubima blago grickala po usnama.
Tek posle minuta ljubljenja, odvojili smo nasa tela. Legao sam pored nje. Ni jednog trenutka, nisamo skidali poglede jedno sa drugog. Uzivali smo u nasim golim telima, koja su drhtala u strasti. Opet je naslonila svoju glavu na moje grudi i milovala moj stomak, vesto sarajuci prstima po mom stomaku....

Suncevi zraci su ispunili celu sobu. Dan je uveliko trajao....
https://forum.krstarica.com/threads/erotske-price-prvi-prvi-put.971/page-4#post-1056328
 
:heart:
DD6272EB-D988-4B7B-BC9C-676C91DE91C6.jpeg

6B69B34F-97FF-4BE7-8FB1-F8D10A9B5EFF.jpeg

Pocev od nasova - Dragomir Bulatovic
 
Henry Miller: Rakova obratnica

teško je nešto govoriti o klasicima. knjiga u kojoj iz autora doslovno cure (lijevaju) misli, asocijacije, komentari.....i uz dosta koncentracije može ga se pratiti. štorija je smještena u pariz, rane tridesete, glavni likovi su američki prebjezi koji su pobjegli od “american way of life” i utopili se, ili još plutaju, u pariškim lokvama, kavanama, bordelima. koji se uspjeli izgubiti u pariškim noćima, među gomilom drugih prebjega, i koji se isključivo bave svojim potrebama. fizičkim, fiziološkim a pod krinkom umjetničkog. vrijedi pročitati još jednom.
*******

o Joeu:
"Doživjeli smo nešto uzbuđenja na Bal Negreu i Joeov se duh vratio svojoj vječnoj preokupaciji: pički. Upravo u ovo vrijeme, kad se njegova slobodna večer bliži kraju, njegov se nemir penje do grozničavog vrhunca. Misli na ženske kraj kojih je prošao ranije u toku večeri i o stalnim ženskama koje je mogao imati samo da ih pita, samo da ih nije već sit. Neizbježno se podsjetio na svoju ***** iz Georgije - ona ga u posljednje vrijeme opsjeda, moleći ga da je uzme na stan, barem dok ne uspije naći kakav posao. "Nije mi krivo ako ju svako malo nahranim" kaže on, "ali ne mogu je uzeti za stalno... pokvarila bi mi posao s drugim mojim pi*čkama". kod nje ga najviše nervira što se ona uopće ne deblja. "Kao da uzimaš kostur u postelju", kaže. "Neki san sam je primio - iz samilosti - i što misliš, što si je ta luđakinja učinila? Obrijala ju je do gola... Ni dlačice na njoj! Jesi li kad imao ženu koja je obrijala min*đu? Odvratno, jel' da? Ali i čudno. Nekako šašavo. Više i ne izgleda kao min*đa, prije kao crknuta školjka ili što slično." Opisuje mi kako je od znatiželje ustao iz postelje i potražio ručnu svjetiljku. "Natjerao sam je da je rastvori i uperio ručnu svjetiljku ravno u nju. Trebao si me vidjeti... bilo je komično. Toliko sam se na to usredotočio da sam na žensku potpuno zaboravio. nikad u životu nisam pi*zdu gledao tak ozbiljno. Čovjek bi pomislio da je nikad prije nisam vidio. I što sam je više gledao, to mi je bila manje zanimljiva. To ti samo pokazuje kako u svemu tome na kraju krajeva nema ništa, naročito kad je obrijana. .... Dlaka je čini tajanstvenom. Zbog toga te recimo kip uopće ne uzbuđuje. jednom sam vidio pravu pravcatu pi*zdu na kipu - kip je Rodinov. Moraš ga jedanput pogledati... širom je razmaknula noge... čini mi se da uopće nema glave. Moglo bi se reći, sama pi*zda. Isuse, sablasno je izgledala. Stvar i jest u tome - sve izgledaju jednako.

 
o Tanji:
Meni je to bilo kao san: zavukao sam ruku u Tanjina njedra i iz sve snage joj gnječio sise, i gledao vodu pod mostom i teglenice i Notre Dame ispod nas, upravo onako kako se vidi na razglednicama, i pijano sam u sebi razmišljao: eto, tako se čovjek za*****, ali bio sam dovoljno prepreden da znam da nikad neću mijenjati ovaj kovitlac oko moje glave za Rusiju ili nebo, i uskoro ćemo se najesti do sita, i moći ćemo naručiti nešto naročito da se počastimo, neko dobro teško vino u kojem ćemo utopiti sve ovo rusko blebetanje. Žene kao Tanja, pune životnog soka i svega, nije briga što će ti se dogoditi kad sebi jednom nešto zabiju u glavu. Ako im popustiš, skinut će ti gaće usred taksija. Ali veličanstveno je bilo militi ovako kroz promet, dok su nam lica zamrljana ružem, i dok vino grgolji u nama kao u kanalizaciji.....”

Henry Miller: Rakova obratnica
 
O Tanja, gde je sada ona tvoja topla pi*čka, gde oni debeli steznici, gde meki nabubreni bokovi? U mom je ku*rcu pedalj duga kost. Ispeglaću svaki nabor tvoje pi*zde. Tanja, napuhnuću se od semena. Kad te pošaljem kući, tvom Silvesteru, abdomen će te boliti, materica će ti se izvrnuti naopako. Taj tvoj Silvester! Da, on možda zna naložiti vatru, ali ja, ja znam kako se raspaljuje pi*zda. Kao da je gorućim strelama gađam. Tanja, jajnici ko da su ti žeravica! Da li je sada tvoj Silvester malo ljubomoran? Oseća nešto, zar ne? Oseća ostatke mog velikog ku*rca. Malo sam više razmaknuo obale, izglačao sam zgužvane krpice. Nakon mene možeš primati pastuve, bikove, ovnove, zmajeve, bernardince. U rektum možeš nabijati žabe krastače, šišmiše i guštere. Je*bem te tako, Tanja, da ostaneš je*bena. Zagrišću tvoj kl*itoris i ispljunuti komade velike kao dva franka.
Henry Miller: Rakova obratnica
 
Бордел муза је назив антологије француске еротске поезије коју је одабрао и препевао Данило Киш. Уз њу, Песме и препеви (“Мађарска рапсодија”, “Руска руковет”, “French Cancan”) стоји као још једна књига његових песничких превода.
Пјер де Ронсар (1524-1585)

СОНЕТ

Поздрављам те, пукотино дивотна,

Што међ слабинама њеним блисташ вазда;

Нек је благословена та блага бразда

Која ми враћа задовољства животна.

*

Благодарећ теби нестаде без трага

Стрелац што ми живот смути својом моћи;

Имајућ те само четир кратке ноћи

Осећам у себи да му слаби снага.

*

О рупице-умилнице, длакавице,

Мекобруца кудравице, маљавице,

Што по жељи кротиш бунџије највеће,

*

Знај, сви би песници с осећањем части

Морали пред тобом на колена пасти

Држећ у руци упаљене свеће!
 
Матирен Ренјије (1573-1613)

СТАНЦЕ

Жене, што волите јеб више од хлеба,

Што вас сласти јеба уздижу до неба,

Што од својих пица начинисте врело,

Што без јеба, с једа, душа вам изгара, –

Дајте да вас *****, орна ми је кара,

Па ћете тад рећи: то је рај, зацело.

*

Мислим свак је јебо кад мене зачеше,

Толико ме сласти јебачке занеше,

Јер с таквом се страшћу сви јепци не граде;

Кад дођем до пице, ја пеним од среће,

И нит муж нит сродник збунити ме неће:

Кара ми и јајца једнако се сладе.

О умрети слатко! О смрти највећа!

Има ли на свету ичег што је срећа,

То је гола рака између белих крака:

Душа лети к неву, душа занесена,

Мре ли озго човек, одоздо мре жена,

Према том блаженству ништа смрт је свака;

*

То су смицалице причати о части,

И рећи да јебућ не чувствујеш сласти,

И да јебац тобож не живи баш чисто;

Нема друге части но добро јебати,

Без тога врлина ништа не треба ти:

Част, јеб и врлина, то је једно исто!
 
Пјер Мотен (око 1566-1610)

СТАНЦЕ

Те пичкице што стекоше славу

И где кара једва меће главу

Задају ми само главобоље;

Ја волим минџе лепих ивица,

Волим кад је крупна и дубока пица,

Где урањам до миле воље.

*

Те уске пице танка струка

Мећу кару на сто мука

У смиреном дотицању;

Ја више волим да дркам спретно

Но да ***** непокретно:

Сва чар је баш у мицању;

*

У крупној минџи моје драге

Кара развија све своје снаге,

Иде у корак, па касом јури,

Тражи боље место приде,

Па са спрата на спрат иде,

Час је горе, час се доле сјури.

*

Ко што је персијски краљ, у стара

Времена, за свако годишње доба

Имао много кућа и соба,

Тако се његово величанство кара

У великој минџи може да одмара

И да живи у свако доба;

*

Зајеби дакле девичанске пице

Налик на кожне стиснуте торбице,

Где кара слободу иште!

Ја имам сред сусеткине пице

Кујну, предсобље и собице,

Зимско и летње боравиште.
 
Жан де Лафонтен (1621-1695)

ЕПИГРАМ

Волимо,*јебимо, то двоје

Не треба никад да се раздваја;

Наслада и жуд, па то је

Оно што душа најређе спаја.

*****, пица и два срца млада

Рађају слогу пуну склада,

Коју лицемер залуду напада.

Амарилис, запамтите сада:

Волети без јеба ако вреди ишта,

Јебат без љубави – то је ништа.
 
Za ženu priznajem samo kurvu
Poštene nek se ne naljute,
Jer zbog njih izgubih svu radost svoju,
Zbog njih izgubih svoje pute.

Kuurva mi dade sve što joj tražih
Sve slasti jedne žene
I nikad ne pokuša da mi ukrade
Ni delić uspomene

Uvek je volela da me nađe
Okružena čašama vina
I nikad ne pokuša da se snađe
Da bi sa mnom dobila sina

Za ženu priznajem samo kurvu,
poštene neka se ne naljute…

Kuurva - Sergej Jesenjin
 
Narucila sam telefonom ljute listiće i prolećne rolnice
i dok sam čekala da ih donesu
pokačila sam njegove slike po policama
okružila sam se njegovim odmerenim pozama
i u svim pozama mi se sviđao to je bila ta kvaka
onda sam pustila pornić
neka žena je svršavala na mašini za jeebanje
mašina je ličila na usisivač ali radila je bolje onu curu
mogla je da podešava jačinu vibracije i zavidela sam joj
da bar stignu prolećne rolnice mislila sam
da bar stigne bilo šta
ona žena je svršavala već ko zna koji put
a mene su sa polica gledale fotografije
ne možeš zagrliti fotografije
možeš samo da se svađaš sa njima
i to sam i činila tepajući mu pomalo ipak
onda je on pozvao i pitao šta radim
presađujem fikus kazala sam
jer šta reći dok gledaš pornić sa jebaćom mašinom
i gladan si kao kineski pas
koji se upravo sprema da pojede drugog psa
a mogla sam kazati da mora da odluči šta će
ili nek dođe po mene ili nek mi kupi tu jebaću mašinu
i nek se nosi.

Jebaca masina - Jelena Lengold
 
Сенак де Мелан (1736-1803)

ЈЕ*БОМАНИЈА

Лепо је кад љубав узајамна свлада

Сваки неспоразум сред је*бачког рада,

И кад неки је*бац, спреман, с добрим хицем,

Спопадне живахну, занимљиву пи*цу,

Неку нову цицу под љубазним лицем,

И почне да гута нежну похотницу.

Хици лете право сред те битке слатке,

А ка*ра голица дно, бокове глатке,

Док кли*торис и два јајовода врела

Дра*шкају безбројна трења врелог тела.

Благородне битке сполова ту воде

Сва чула да свр*ше, да се ослободе.

Стиснута по својој природи, ту пица

Дизачком мишићу бива огрлица,

По семену течност сише ко вантуза,

Мамећи из ка*ре плач блажених суза.
 
Пол Верлен (1844-1896)

УВЕРТИРА

Хоћу да се удубим у ваша стегна, у ваше гу*зице,

Кур*ве, једине божије свештенице међ нама.

Зреле лепоте ил не, искусне ил почетнице,

О, не живети више осим у вашим пукотинама и браздама.

Дивне су ваше ноге које иду само к љубавницима

И не враћају се осим са љубавником, и починка немају,

Осим у кревету за време љубави, и док милују ноге онима

Који крај вас, задихани и уморни, дремају.

*

Ћушкане, њушкане, је*бане, ли*зане од табана

До прстију, сис*ане једна за другом до бола,

Од глежњева све до плавих вена видљивих извана,

Ноге лепше од стопала хероја и апостола!

*

Силно волим ваша уста и дивне те игре, о дро*ље,

Што их изводе усне, зуби и језик што се креће,

Уста што грицкају наш језик и каткад нешто боље:

Ствар исто толико љупка као кад се меће.

*

И ваше груди, двоструки брег разврата и поноса,

Међ којима се каткад дрчи моја гордост мушка

Да би се ту до миле воље надула и да ту њушка

Ко какав дивљи вепар у долинама Парнаса и Пиндоса.

*

Ваше мишке! Обожавам и ваше мишке, беле и бесрамне,

Нежне и друсле, нервозне кад треба, беле сред мрака,

Беле и дебеле, ко ваше гу*зице, и скоро толико замамне.

Топле у љубави, а после, ледене као рака.

А ваше руке, продужетак мишице, гутам пун лакомости!

Њих су благословила миловања и ленствовања.

Укротитељице спласнутог гла*вића који се склања,

Брижне др*качице бескрајне стрпљивости!

Али шта! Све то, о ку*рве, није ништа

Према вашим гу*зовима и пи*цама, чији изглед, укус, миомири

И додири, стварају поклонике ваших светилишта:

Табернакули и Свисвети где се бестидност шири.

*

Па стога, сестре моје, вашим гу*зицама и бутинама

Хоћу да се сав посветим, једине праве другарице,

Зреле лепоте или не, искусне или почетнице,

И да живим једино у вашим пукотинама и полутинама.
 

Back
Top