eRepublik i Renesansne Kraljevine

*Pre svega molim administratore foruma da ne brisu topic, iako verovatno postoje raniji, vezani za ovu igru, jer je svrha ovog da pomogne Srbima! Hvala na razumevanju*

eRepublik je masovna online strategija, sa aspektima socijalnog menadžmenta. Igrači mogu učestvovati u lokalnoj i državnoj politici, određivati ekonomsku politiku države, voditi firme, mešetariti na berzi ili učestvovati u ratu sa nekom od ostalih država.

Kao i u stvarnom životu, tako i u ovom, virtuelnom, Srbi iz Republike Srpske se suočavaju sa velikim problemima u pogledu ravnopravnog učešća u vlasti BiH, kao i vojne i privredne ravnopravnosti.

Da bismo se uspešno izborili sa ovim problemima i omogućili našim sunarodnicima u Republici Srpskoj pravo na normalan i ravnopravan život, potrebno je da se SVAKO OD VAS priključi našoj online zajednici. Igra ne oduzima mnogo vremena, svega 10-ak min. dnevno i veoma je laka i zanimljiva.

Pozivam svakog ko želi da pomogne braći u RS, da se registruje preko ovog linka (na taj način za 7-8 dana dobijamo 5 golda, koji će biti prebačeni Vladi Republike Srpske):

Pomozimo svi zajedno Srbima u Republici Srpskoj!!!

Pozdrav,

Cookie_NN
 
Poslednja izmena od moderatora:
Igrica je kopija stvarnog života, dakle moćete da kupujete i prodajete akcije, budete predsednik drzave, voditi firmu, a svakodnevno radite i jedete hleb, da bi preživeli...
Naš doskorašnji predsednik je bio glumac Goran Podlipec(Foliranti-Genijalci)
Oprobajte se...
Nemate šta izgubiti!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne treba nam Zagreb, treba nam samo Slavonija, jel znate vi koliko tamo ima firmi? Kad je samo osvojimo, bez tenkova, tad cemo moci i da je branimo. Ja se selim cim je dobijemo

Jesi citao onaj clanak da ako to osvojimo unisticemo nasu ekonomiju,tj neke nase firme ce propasti jer ce Hrvatske firme prodavati robu nama jeftinije od nasih? Ja sam level 5,jedva cekam neku borbu,malo da se oprobam!:):per:
 
Како да повећам велнес?? Мислим, знам да треба да купим храну и да ми то повеча, али јел може некако другачије, пошто немам пара, купујем само најгору храну која ми повеча велнес за 1 невно, а рад у компанији и тренинг ми смање за исто толико, па сам увек на истом??
 
Како да повећам велнес?? Мислим, знам да треба да купим храну и да ми то повеча, али јел може некако другачије, пошто немам пара, купујем само најгору храну која ми повеча велнес за 1 невно, а рад у компанији и тренинг ми смање за исто толико, па сам увек на истом??
Neces biti, kad dodjes do 5 lvl, (strpi se malo) odes u neku bitku koju vode nasi saveznici, jednom na fight i u bolnicu, dobices povecanje velnesa do 70-80, zavisi od regije u kojoj se nalazis. Ne moras da imas oruzje da bi se borio, vazno je da ti velnes nije ispod 40. Sutradan 2 puta fight i bolnica, i onda menjaj posao i u igri si!
Poslao sam ti da budemo prijtelji tamo, pa pitaj sta te zanima, a imas i www.tinyurl.com/enovajlije ovaj link pa mozes te momke da pitas sve!
 
Poslednja izmena:
eRepublik je online igra u kojoj postoji 65. drzava medju kojima je i eSrbija. Pozivam sve da se prikljuce ovom virtuelnom eSevtu.
Svako ko postane gradjanin eSrbije, moze da izabere kojim ce zanimanjem da se bavi. Moze da zapocne svoju vojnu, politicku, novinarsku, trgovacku, preduzetnicku ili bilo koju drugu karijeru i tako pomogne razvoju i prosperitetu eSrbije.
eSrbija trenutno ima oko 11.000 stanovnika i zato molimo sve da se prkljuce eSrbiji..
Da bi bolje upoznali sve detalje o igri najbolje je da se prijavite, a tamo ce te dobiti sva potrebna objasnjenja.

Nakon uspešnog oslobođenja naše nacije od okupatora - HRVATA, eSrbija, buduća sila Novog Sveta, je dospela na 6. mesto po broju stanovnika u eSvetu. Mi smo šesta nacija, od preko 50 zemalja koje imaju svoju elektronsku verziju! Zato, igrajte eRepublik i pomozite eSrbiji da ekonomski, političi i vojno ojača!!!! Možete započeti vojnu, političu, novinarsku, preduzetničku ili kombinovanu karijeru i zabavljati se do mile volje!!
Jednog dana ćemo se osvetiti i pokoriti Hrvatsku, Albaniju, ili kozna koju eNaciju.
Igra ne traži od vas puno vremena, i desetak minuta dnevno je dosta, ali možete igrati i ceo dan ako želite!!!
Pomozite braći, registrujte se i igrajte!!!


Igra se možda u početku učini dosadna, ali za dva-tri dana ste 6. nivo, dobijate 5 zlatnika, moćićete da ratujete, glasate, i još mnogo što šta! Kada budete 8. nivo, možete napraviti i novine, a sa 14. nivoom, već se možete kandidovati za predsednika!!!
!

Ako niste gamer, i ako jednostavno ne igrate igre, a i ako igrate eRepublik odavno, svejedno pomozite eSrbiji, tako što ćete poslati inviteove za ovu grupu svim svojim prijateljima!!!!!!!!

AJMO SVI NA eREPUBLIK!!!
:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hteo sam da napravim organizaciju. Cuo sam da tako ljudi kupuju oruzije, hranu i ostalo u drugim drzavama pa prebacuju svom liku (najcesce koji je u Srbiji i gde je tamo, uglavnom sve skupo).

1. Da li tamo gde stacioniram org. samo mogu da kupujem u toj drzavi? Npr otvorim je u Indoneziji i sa org mogu da kupujem samo u Indoneziji?
2. Da li moze jos necem da koristi sem ovoga sto sam rekao?
 
Hteo sam da napravim organizaciju. Cuo sam da tako ljudi kupuju oruzije, hranu i ostalo u drugim drzavama pa prebacuju svom liku (najcesce koji je u Srbiji i gde je tamo, uglavnom sve skupo).

1. Da li tamo gde stacioniram org. samo mogu da kupujem u toj drzavi? Npr otvorim je u Indoneziji i sa org mogu da kupujem samo u Indoneziji?
2. Da li moze jos necem da koristi sem ovoga sto sam rekao?

Ako ti je org u Indoneziji moci ces da kupujes samo proizvode koje su na Indonezanskom trzistu
 

Back
Top