Ejup Ganić: U Srbiji bi me ubili

E kad je bilo govora o Dušanu - tad su već nosane mošti kneza Lazara po BiH i Hrvatskoj, tad je već otpočela realizacija tog projekta.

A ne smetati što ovaj usred teme okreće krme ..
Ja nisam prva počela o drugim stvarima , ali nemate vi pravo spominjati islam i Aliju ,jer toliko , toliko imate svoga čega bi se prvo trebali kod sebe dotaknuti. Znači - gro krivice je kod vas, možda su neke stvari kod drugih bile nepovoljne , ali - zna se gdje je generator zla.

Kod Alije i bosnjaka!! :per:
 
Е мој Победносцев, где ти живиш!:sad2:

Ја сам се одлучила за Нови Зеланд!
1. Мнооого је далеко об Балкана званог ''буре барута''.
2. Нису битни на светској пол. сцени
3. немају појма ко су Срби нити где је Србија
4. имају море и одличну климу

Хоће неко да ми се придружи?:)

Evo me u komsiluku!!;)
 
thumbnail.php



Zlocinac Ejup Ganic stigao u Sarajevo i docekan kao heroj..

dok izdajnicki marionetski rezim Borisa Tadica isporucuje Srbe i juri Mladica

BoTA ubi se i spasi Srbiju
 
thumbnail.php



Zlocinac Ejup Ganic stigao u Sarajevo i docekan kao heroj..

dok izdajnicki marionetski rezim Borisa Tadica isporucuje Srbe i juri Mladica

BoTA ubi se i spasi Srbiju

Mladica ce za .!. uhvate!!!
Zna se sta sledi onome ko ga uhvati i zato se boje.
Ne diraj lava!
A to sto je ova vlast pro-izdajnicka krivi smo mi koji smo glasali za njih, koji smo poverovali u prazne price.
Danas smo bedni, odgovaramo za lazne zlocine dok oni koji su stvarno pravili,
odmaraju u bogatim letovalistima! UZAS BRATE UZAS!!!
 
Ejup Ganic je svojim stoichkim drzanjem zasluzio da ga se lijepo docheka. Tuzilastvo u Beogradu je od njega napravilo simbol otpora falsifikovanju nedavne istorije i on se pokazao kao dostojan te titule.

Iskreno se nadam da ce u Bosni doci vrijeme da odgovara na pitanja o malverzacijama i upitnom prenoshenju nekretnina na njegovo ime.
 
Sud? Instaliran od strane sadasnje vlade a ta ista vlada instalirana od zapada? Zar nije tako?

није то битно. битно да га наша држава сумњичи и да према томе треба да га испоруче.

са друге стране могу да се кладим да су сви они, укључујући насера, особођени нашом кривицом. јер је неко одавде припремио "довољно" доказа.
 
није то битно. битно да га наша држава сумњичи и да према томе треба да га испоруче.

са друге стране могу да се кладим да су сви они, укључујући насера, особођени нашом кривицом. јер је неко одавде припремио "довољно" доказа.

Pravda stize, neka bude polako ali stize...
 
A ti se ne bi krio da ti sude za zlocine koji nisi pocinio i da znas iako si nevin da ces biti osudjen?

Sta reci za onog ko se krije pravde.I ako je stvarno borio za svoj narod onda neka ide na sud da i tamo dokaze svoje vojnicko drzanje.Tu stvarno treba cestitati onom budalastom Seselju koji je jedva cekao da ga pozovu u Hag i da tamo prodaje svoju " velikosrpsku " propagandu.
 
Ejup Ganic je svojim stoichkim drzanjem zasluzio da ga se lijepo docheka. Tuzilastvo u Beogradu je od njega napravilo simbol otpora falsifikovanju nedavne istorije i on se pokazao kao dostojan te titule.

Iskreno se nadam da ce u Bosni doci vrijeme da odgovara na pitanja o malverzacijama i upitnom prenoshenju nekretnina na njegovo ime.

Kakvo stoicko drzanje, pa vi ste i zlocinca Orica docekali kao heroja:confused:

Toliko ste puni gneva prema srpskim zlocincima, ali kad je vas u pitanju... niko nije kriv, a i onaj sto je mozda kriv...ma nije, to se gurne pod tepih, pa mozete da trubite da ste zrtve poput Jevreja...

Druze, to ne vodi nigde, ja sam prvi da se osude zlocinci iz mog naroda, za primer, da se tako ne ponasaju nikad vise srpski oficiri, ali nemam sluha za vase zamajavanje naroda, igranje na kartu vecite zrtve, 10 genocida blabla... stvarate frustriranu mladu generaciju zeljnu osvete, samo sto nikad necete ni imati priliku da se bilo kome osvetite, i zivecete sve vreme nedoreceni.
 

Back
Top