eh..da..sta bi sa 200 000 novih radnih mesta?

Eto glas razuma....samo ja bih dodao da je narod Srbije takodje oduvao na smetlishte tzv retrogradne snage koje zagovaraju bezumlje, neke ratove protivu celog sveta, velike Srbije i ostale kerefeke!

Ma tako je ! Narod je glasao protiv povratka Miloševićevih snaga i snaga iz 90-ih na političku scenu Srbije!

A kaži mi samo koju funkciju je sadašnji zamenik premijera, prvi potpredsednik Vlade i ministar policije Ivica Dačić imao u SPS-u u Miloševićevo vreme ? Živo me zanima.
 
Ma tako je ! Narod je glasao protiv povratka Miloševićevih snaga i snaga iz 90-ih na političku scenu Srbije!

A kaži mi samo koju funkciju je sadašnji zamenik premijera, prvi potpredsednik Vlade i ministar policije Ivica Dačić imao u SPS-u u Miloševićevo vreme ? Živo me zanima.


pa znash kako kazu Poturica gori od Turchina!
Sad je Dacha veci zuti od svih DSovca!
To je uspeh za proevropsku Srbiju!z:dm4:
 
uskoro ce da im bude uspeh kad prime u vladu vucica i nikolica z:D

ovi zutaci su show z:D

zutica je bolest prljavih ruku z:(

onda ima hleba za 3 din.

Ajde ko da vec danas se neisplati poljoprivreda.

Ko sto mi je uvek smesno kad nasi filosofiraju da hrane Moskvu i celu Rusiju.

EU njima prodaje meso i neke druge proizvode zamalo dzabe.

Samo da se seljaci ne bune.
 
Ivica Dačić je u Miloševićevo vreme bio portparol SPS-a, znači GLASNOGOVORNIK MILOŠEVIĆEVE POLITIKE, hteo ti to da prihvatiš ili ne. Nije bio sitna riba u partiji kao što vi Kinezi (žuti) pričate.

pa shta sad...mozda ce da sere i da kochi ko tvoja baba Vojka ili onaj pomahnitali ludak Seselj!
Jaki su mi tvoji aduti, Laza plache za njima!
 
Makar su im mitinzi bili kulturni, a ne ko oni vashi....izdajice izdajice, strani placenici!!!, ....pa pap 10 odsto jedva!
cini mi se a kad su predsednicki rezultati poceli da pristizu svugde je toma vodio za po par procenata..i odjedared se pojavljuje cesid sa pricom o tome kako bota vodi za dva posto samo sto nikom nije jasno kako su dosli do toga..a bota ko i svi zuti izveo masu na ulice da slavi u slucaju da jos neko izvede masu na ulicu optuzi istog za izazivanje nereda..ma daj..sve je namesteno i jasno je ko dan..
 
pa shta sad...mozda ce da sere i da kochi ko tvoja baba Vojka ili onaj pomahnitali ludak Seselj!
Jaki su mi tvoji aduti, Laza plache za njima!

Ali priznaj da je Tadić vratio te omražene i retrogradne snage 90-ih na vlast ! z:plez:

slusajuci botine izlive strasti na predizbornim mitinzima ja sam bio ubedjen da je pobego iz lazez:hm:..ceo prvi red se uplasi od njega kad vikne..EVROPAAA!

Hahaha, ma da je samo prvi nego i ovi iz zadnjeg reda počnu da begaju prema vratima kad se ova budala prodere preko mikrofona ! Misle uzbuna ! z:D
 
cini mi se a kad su predsednicki rezultati poceli da pristizu svugde je toma vodio za po par procenata..i odjedared se pojavljuje cesid sa pricom o tome kako bota vodi za dva posto samo sto nikom nije jasno kako su dosli do toga..a bota ko i svi zuti izveo masu na ulice da slavi u slucaju da jos neko izvede masu na ulicu optuzi istog za izazivanje nereda..ma daj..sve je namesteno i jasno je ko dan..


buahahahhhh....to si ti sluchao javljanja iz SRS shtaba!
Ma CESID je kriv breeeee-jaka muda!z:mrgreen:
 

Back
Top