eh..da..sta bi sa 200 000 novih radnih mesta?

za izgubljene ratove i posrnuce Srbije u 20. veku kriv je Sloba, vidim napredujesh!
i a pad berzanskih indexa i svetCku kriu ne zaboravi..za sve je neko kriv pa sto to ne bi bio sloba..??
ja nesto sve mislim kad ce jednom neko iz zute brigade da uradi sto je obecao a ne da trazi razne izgovore za nesposobnost..jer ili su nesposobni ili su korumpirani..trece nema..mislim da je zuta propaganda polako na izdisaju..budi se svest ovog naroda zatrovana rtsom sorosima i kojekakvim cepterima
 
ti il si glup il ti noge smrde...

gde se to trenutno u svetu otvaraju nova radna mesta - samo se zatvaraju, privrede sve i Zapada i Istoka zalaze u recesije, u pad industrijske proizvodnje, pad trgovine, pad berzanskih indexa...jel pratish malo situaciju u svetu ili samo lupetash kolko neshto da kazesh!!!!

A jel'te a što je onda obećavao kad je znao da to ne može da ispuni ?
 
Vala, treba mozda Vjerica Radeta i onaj izlapeli Todorovic sa ludachom Natashom da mi vladaju u zemlji! Sve dok se ne pojavi neko nov BoTa i DS su klasa za sve njih!
bolje da ne vlada niko nego zuta brigada i minitri procenti..koliko dobro vladaju vidi se ..cak je i slepcu jasno sta se desava..nego ste vec zauzeli jedan smer slepog podrzavanja zute propagande bez obzira na cenu..a to ne valja..bez uvrede..ne valja
 
bolje da ne vlada niko nego zuta brigada i minitri procenti..koliko dobro vladaju vidi se ..cak je i slepcu jasno sta se desava..nego ste vec zauzeli jedan smer slepog podrzavanja zute propagande bez obzira na cenu..a to ne valja..bez uvrede..ne valja

tebi je pamet popio Seselj i njegovi puleni Vjerica Radeta, Natasha, i ostali debili...dechko ako se lozish na takve! Zamo mi te je!
Mene bi bilo sramota od celog sveta da me ti klovnovi predstavljaju!
Prema tome, zuti su zakon i zuta je boja jako lepa - josh kad se doda i plava ! z:p
 
tebi je pamet popio Seselj i njegovi puleni Vjerica Radeta, Natasha, i ostali debili...dechko ako se lozish na takve! Zamo mi te je!
Mene bi bilo sramota od celog sveta da me ti klovnovi predstavljaju!
Prema tome, zuti su zakon i zuta je boja jako lepa - josh kad se doda i plava ! z:p
samo sto ti rezonujes na osnovu pretpostavki a ne na osnovu cinjenica..polazis od logike da ako neko kritikuje zutu EUforiju mora biti da je radikal ili sta vec..

i posle vam krivo kad vam neko kaze da vam ispran mozak..z:(
 
pa obecao je pred svetsku krizu bre bre !
Nije on baba vanga da gleda u pasulj i proriche kretanja u svetskoj ekonomiji!
Ni mnogi umniji i veci politichari, ekonomisti, nobelovci nisu ochekivali ovakav kolaps!
a ochekujesh od nasheg Bote!z:hm:

Ovo apsolutno nije tačno ! Da li ti znaš uopšte kako je nastala svetska kriza ?

Svetska kriza je nastala od američke krize a kriza na američkom tržištu hipotekarnih kredita, koja je bila generator svetske ekonomske krize je nastala AVGUSTA 2007. GODINE, da ponovim AVGUSTA 2007. GODINE !!! s'tim što je recesija u Americi počela mnogo ranije. A svako ko se iole razume u ekonomiju i politiku zna da je svet danas JEDNO VELIKO GLOBALNO SELO i da kad neko prdne u Americi to se oseti u celom svetu, tj. kada se desi neki ekonomski zemljotres u SAD trese se ceo svet zato što je ceo svet povezan, prosto rečeno.

A on je ta obećanja davao početkom ove godine pred predsedničke izbore i kasnije pred parlamentarne izbore, znači mnogo kasnije nego što je počela kriza u Americi. U svakom slučaju-lagao je !!!
 
A on je ta obećanja davao početkom ove godine pred predsedničke izbore i kasnije pred parlamentarne izbore, znači mnogo kasnije nego što je počela kriza u Americi. U svakom slučaju-lagao je !!!

Buahaha.......on je obecavao, kao i svi drugi politichari! A ti se , grdan navukao, naseo i sad nishta od tvog radnog mesta!
Dok je kretala kriza u Americi, Srbija je belezila najveci privredni rast!
Svi ste na vestima gledali krizu u SADu pa ste se smejali, ali mechka zakucala i na nasha vrata! Nadamo se da nece da provali!
BoTa i svi ostali politichari su obecavali...jedino je Bota pobedio, pa njemu mozete da serete...I da vi ste obichne seronje...jer ankete pokazuju da bi Bota ponovo pobedio josh jache no prosli put!
XEXEXEEEEEz:dm:
 
Buahaha.......on je obecavao, kao i svi drugi politichari! A ti se , grdan navukao, naseo i sad nishta od tvog radnog mesta!
Dok je kretala kriza u Americi, Srbija je belezila najveci privredni rast!
Svi ste na vestima gledali krizu u SADu pa ste se smejali, ali mechka zakucala i na nasha vrata! Nadamo se da nece da provali!
BoTa i svi ostali politichari su obecavali...jedino je Bota pobedio, pa njemu mozete da serete...I da vi ste obichne seronje...jer ankete pokazuju da bi Bota ponovo pobedio josh jache no prosli put!
XEXEXEEEEEz:dm:
ko ti kaze da je pobedio? cesid? rik? ko ih placa?z:hm:
 
to sto je Boris Tadic pobedio na izborima i pored toga sto je sve sto je obecavao vise govori o narodu Srbije nego o njemu. To govori o tome da su vecina biraca Tadicevih glupi ljudi, jer ne umeju da razlikuju lazno obecanje od onog istinitog i realnog. Naivni ljudi koji ne umeju da provale kad ih neko laze a kad neko govori istinu.
 
to sto je Boris Tadic pobedio na izborima i pored toga sto je sve sto je obecavao vise govori o narodu Srbije nego o njemu. To govori o tome da su vecina biraca Tadicevih glupi ljudi, jer ne umeju da razlikuju lazno obecanje od onog istinitog i realnog. Naivni ljudi koji ne umeju da provale kad ih neko laze a kad neko govori istinu.

Eto glas razuma....samo ja bih dodao da je narod Srbije takodje oduvao na smetlishte tzv retrogradne snage koje zagovaraju bezumlje, neke ratove protivu celog sveta, velike Srbije i ostale kerefeke!
 
Jel vi mislite stvarno da je neko glasao za onog ili ovog shto je obecao 200.000 radnih mesta!
Shto onda onaj drugi nije obecao 250.000 radnih mesta...pa da pobedi ! licitirajmo dalje!

Ljudi su glasali ovoga puta -
ili da nastave konfrontaciju sa celim svetom zbog radi Kosova na chelu sa Koshtunicom i Seseljom - i ta opcija je ispushila!
ili da se ostavi Kosovo po strani - a da se obrati veca paznja na Evro integracija - i to ispade dobitna kombinacija!
Sledece izvlachenje za 3 i po godine!
Dovidjenja
 

Back
Top