e palo mi nesto na pamet

DA!!!Ja sam osoba koja ima druga,ali u pravom smislu te reci.Zajedno smo oko 13 godina i odlicno se slazemo,pomazemo oko svega;oko problema.Znam za one koji su drugovi pa na kraju ze zaljube i...ali ne moj Zoki nikada nije pomislio na to kao i ja!!
Moram priznati da Ja mislim {po zivotnom iskustvu} da pravu drugaricu NIKADA neces imati-ona te uvek zajebe,dok je DRUG uvek tu kada ti zatreba a i uvek na njega mozes da se oslonis!!!!!\nikada te nece ispaliti.BAR JE MOJ ZOKI TAKAV :!: :!:
 
Z&I:
DA!!!Ja sam osoba koja ima druga,ali u pravom smislu te reci.Zajedno smo oko 13 godina i odlicno se slazemo,pomazemo oko svega;oko problema.Znam za one koji su drugovi pa na kraju ze zaljube i...ali ne moj Zoki nikada nije pomislio na to kao i ja!!
Moram priznati da Ja mislim {po zivotnom iskustvu} da pravu drugaricu NIKADA neces imati-ona te uvek *,dok je DRUG uvek tu kada ti zatreba a i uvek na njega mozes da se oslonis!!!!!\nikada te nece ispaliti.BAR JE MOJ ZOKI TAKAV :!: :!:
To ti mislish..... :twisted:
 
Ja imam najbolje drugove,mada je jednom nesto udarilo u glavu.Svejedno,volim ih vise nego bilo koju drugaricu iz razreda.Puno pozdrava Zeljku(nemoj se menjati) i ********(necu da te brukam ako ti kazem ime pa da svi znaju da si se uobrazio)
 
Ja ne verujem u m-z prijateljstva..ima izuzetaka naravno:lol:

Verujući nisu znajući !

Dakle, imali ili nema M-Ž prijateljstva !?

Odgovor potrbuje ispitivanje pojma prijateljstvo !

Dali je prijateljstvo odbacivanje ili prihvatanje?
Dali je prijateljstvo proisteklo iz odbojnosti ili privlačnosti bilo kakve ?
Dali je prijateljstvo proisteklo iz ravnodušnosti ili dopadljivosti ( ovakve ili onakve ) ?
Dali je prijateljstvo proisteklo iz nerazumevanja ili razumevanja ?

i tako dalje .

Dakle , prijateljstvo je prihvatanje / privlačenje / dopadanje / razumevanje .........

Dali su pobrojani elementi osnova bilo kakve mržnje ili ljubavi ?
Svakako ljubavi .
Dakle , prijateljstvo je ljubav .

Dalje ne treba pričati , a belodana je istina da ljubav ima beskonačan broj
oblika i formi ( naročito na relaciji M-Ž ) , do konačne kulminacije .
Dakle , ljubav kroz različite faze prolazi do kulminacije ( ima divnih muzičkih
ostvarenja na ovu očiglednu istinu ) , u kojima se ispoljavaju potencijali i
kreativne moći učesnika/delatnika .

Ako se ljubav zamrzne u nekoj fazi , zasigurno rađa frustracije sa raznim
nus efektima .

Dakle , prijateljstvo između različitih polova je moguće , ali kad se zmrzne na
tom nivou , stvara frustracije a ne retko i mentalno fizičke probleme .

Konačno , prijateljstvo postoji kroz sve faze ljubavi - čak i u fazi kulminacije ,
samo je tad sa visokim potencijalima i intenzitetima ( na višemnivou je ) .

Uostalom probajte , svaka takva proba oplemenjuje i oslobađa potencijale
kod zaljubljenih M-Ž prijatelja .:rtfm::rumenko::think::zag::cmok2:
 
uh... odbojnost je jaka rec.. ne mozes se druziti s nekim ko ti je fizicki odbojan..
ali, ja imam stvarno lepog i zgodnog druga.. objektivno.. druzimo se mali milion godina.. i sto posto ga gledam kao druga.. gotovo kao brata..

Ma znam, iskoristio sam malo jak izraz -.-
Pa ono, ako vec pocnes da ga gledas kao brata, onda ne odbojnost nije potrebna :D
Mada sta ja znam... -.-
 
okej imam druga..ali nije to to j.ebiga..
svi *****ju kao drug ne moze da bude ljubomoran,a drugarica moze i zbog toga su m-zh prijatelja jaca od zh-zh (:lol:) ali jes q!..
milion puta on bude ljubomoran kad vidi da se ja druzim s bilo kim drugim muskog roda.. :lol: tako da..
 
okej imam druga..ali nije to to j.ebiga..
svi *****ju kao drug ne moze da bude ljubomoran,a drugarica moze i zbog toga su m-zh prijatelja jaca od zh-zh (:lol:) ali jes q!..
milion puta on bude ljubomoran kad vidi da se ja druzim s bilo kim drugim muskog roda.. :lol: tako da..

e pa...onda ti on nije drug,nego se čovek zaljubio...to je druga stvar
Imam ja mnogo muških prijatelja,većina njih ima devojku i ja sam 10000% sigurna da se ne ložim na njih kao ni oni na mene...
 

Back
Top