Quantcast

e palo mi nesto na pamet

• Začetnik teme jeeca
  • Datum pokretanja
Z

Z&I

Gost
DA!!!Ja sam osoba koja ima druga,ali u pravom smislu te reci.Zajedno smo oko 13 godina i odlicno se slazemo,pomazemo oko svega;oko problema.Znam za one koji su drugovi pa na kraju ze zaljube i...ali ne moj Zoki nikada nije pomislio na to kao i ja!!
Moram priznati da Ja mislim {po zivotnom iskustvu} da pravu drugaricu NIKADA neces imati-ona te uvek zajebe,dok je DRUG uvek tu kada ti zatreba a i uvek na njega mozes da se oslonis!!!!!\nikada te nece ispaliti.BAR JE MOJ ZOKI TAKAV :!: :!:

R

R.S.

Gost
Z&I:
DA!!!Ja sam osoba koja ima druga,ali u pravom smislu te reci.Zajedno smo oko 13 godina i odlicno se slazemo,pomazemo oko svega;oko problema.Znam za one koji su drugovi pa na kraju ze zaljube i...ali ne moj Zoki nikada nije pomislio na to kao i ja!!
Moram priznati da Ja mislim {po zivotnom iskustvu} da pravu drugaricu NIKADA neces imati-ona te uvek *,dok je DRUG uvek tu kada ti zatreba a i uvek na njega mozes da se oslonis!!!!!\nikada te nece ispaliti.BAR JE MOJ ZOKI TAKAV :!: :!:
To ti mislish..... :twisted:

T

Tamara89

Gost
Ja imam najbolje drugove,mada je jednom nesto udarilo u glavu.Svejedno,volim ih vise nego bilo koju drugaricu iz razreda.Puno pozdrava Zeljku(nemoj se menjati) i ********(necu da te brukam ako ti kazem ime pa da svi znaju da si se uobrazio)

Gost
mnogo se vise druzim sa decacima njihovo prijateljstvo se isplati,a ne ko mi,kokoske,sve odmah izblebetamo ostalima.za mene,definitivno,postoji takvo prijateljstvo i cak je i bolje od zenskog.ozbiljno. :wink: :) :D

123loncar

Veoma poznat
Poruka
14.300
Ja ne verujem u m-z prijateljstva..ima izuzetaka naravno:lol:
Verujući nisu znajući !

Dakle, imali ili nema M-Ž prijateljstva !?

Odgovor potrbuje ispitivanje pojma prijateljstvo !

Dali je prijateljstvo odbacivanje ili prihvatanje?
Dali je prijateljstvo proisteklo iz odbojnosti ili privlačnosti bilo kakve ?
Dali je prijateljstvo proisteklo iz ravnodušnosti ili dopadljivosti ( ovakve ili onakve ) ?
Dali je prijateljstvo proisteklo iz nerazumevanja ili razumevanja ?

i tako dalje .

Dakle , prijateljstvo je prihvatanje / privlačenje / dopadanje / razumevanje .........

Dali su pobrojani elementi osnova bilo kakve mržnje ili ljubavi ?
Svakako ljubavi .
Dakle , prijateljstvo je ljubav .

Dalje ne treba pričati , a belodana je istina da ljubav ima beskonačan broj
oblika i formi ( naročito na relaciji M-Ž ) , do konačne kulminacije .
Dakle , ljubav kroz različite faze prolazi do kulminacije ( ima divnih muzičkih
ostvarenja na ovu očiglednu istinu ) , u kojima se ispoljavaju potencijali i
kreativne moći učesnika/delatnika .

Ako se ljubav zamrzne u nekoj fazi , zasigurno rađa frustracije sa raznim
nus efektima .

Dakle , prijateljstvo između različitih polova je moguće , ali kad se zmrzne na
tom nivou , stvara frustracije a ne retko i mentalno fizičke probleme .

Konačno , prijateljstvo postoji kroz sve faze ljubavi - čak i u fazi kulminacije ,
samo je tad sa visokim potencijalima i intenzitetima ( na višemnivou je ) .

Uostalom probajte , svaka takva proba oplemenjuje i oslobađa potencijale
kod zaljubljenih M-Ž prijatelja .:rtfm::rumenko::think::zag::cmok2:

1DaL

Iskusan
Poruka
5.531
uh... odbojnost je jaka rec.. ne mozes se druziti s nekim ko ti je fizicki odbojan..
ali, ja imam stvarno lepog i zgodnog druga.. objektivno.. druzimo se mali milion godina.. i sto posto ga gledam kao druga.. gotovo kao brata..
Ma znam, iskoristio sam malo jak izraz -.-
Pa ono, ako vec pocnes da ga gledas kao brata, onda ne odbojnost nije potrebna :D
Mada sta ja znam... -.-

BIG PEOPLE

Poznat
Poruka
9.741
okej imam druga..ali nije to to j.ebiga..
svi *****ju kao drug ne moze da bude ljubomoran,a drugarica moze i zbog toga su m-zh prijatelja jaca od zh-zh (:lol:) ali jes q!..
milion puta on bude ljubomoran kad vidi da se ja druzim s bilo kim drugim muskog roda.. :lol: tako da..

ivana95

Zainteresovan član
Poruka
402
okej imam druga..ali nije to to j.ebiga..
svi *****ju kao drug ne moze da bude ljubomoran,a drugarica moze i zbog toga su m-zh prijatelja jaca od zh-zh (:lol:) ali jes q!..
milion puta on bude ljubomoran kad vidi da se ja druzim s bilo kim drugim muskog roda.. :lol: tako da..
e pa...onda ti on nije drug,nego se čovek zaljubio...to je druga stvar
Imam ja mnogo muških prijatelja,većina njih ima devojku i ja sam 10000% sigurna da se ne ložim na njih kao ni oni na mene...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.