Quantcast

e palo mi nesto na pamet

• Začetnik teme jeeca
  • Datum pokretanja

maximilian

Početnik
Poruka
42
Anonymous:
JaH_G|rL:
jeeca:
Nancy:
ma kako da ne. naravno da postoji. ja i nemam drugarice, imam samo najboljeg druga. on je bas tip za ortaka, totalno opusten i otkacen, a pritom mu je izgled-, tako da je medju nama sve cisto
pa vidis i ja imam mnogo vise drugova nego drugarica...i smatram da su muski mnogo bolji prijatelji od zenskih...
Ali non stop mi popuju kako to ne moze da postoji...
Pa neki put stanem i razmisljam da li je moguce da oni meme gledaju kao neku devojku koja bi mogla da im se svidja
Ista situacija ;)) nekako mi je opustenije sa drugovima nego drugaricama...ali opet ne znas sta on ili oni misle o tebi,i kako te gledaju...
znaci postoji sumnja....a to je najgore
opet to najbolje muski mogu da kazu sta osecaju prema svojim drugaricama.....i da li uopste nesto osecaju...
tako da su nam potrebna misljenja muskaraca
e pa konačno jedno muško da se umeša u diskusiju, ako vam ne smeta.. imam i ja ženskih drugarica, prvo se družimo, pa onda stiču poverenje u mene, a kasnije se trude da me strpaju u krevet.. onako drugarski bez obaveza.. E PA NE MOŽE TAKO!!! IMAM I JA DUŠU.. cao devojke

maximilian

Početnik
Poruka
42
nenushka:
Ja imam najboljeg druga,dusa od coveka,mozemo uvek jedno drugom da se poverimo,da savetujemo jedno drugo,cesto smo zajedno i super se zezamo.On mi je kao brat i znam da i on na mene gleda kao na sestru,niko me ne moze razuveriti da smo mi stvarno najbolji drug i drugarica!!!On je najvaznija muska osoba u mom zivotu,vazniji mi je od bilo kog decka! :D
Šta misliš.. Da li taj tvoj drug "kao brat" ne smeta tovjim dečacima bivšim ili sadašnjem? Tebi u najmanju ruku to i ne treba... Eto ti ga "brat" pa se s njim druži i šetaj... Šta će biti jednog dana kad se ON bude zaljubio u neku tamo... Šta misliš o tome???????

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.