Dževad Prekazi: Srbija je moja zemlja

Hahahahahah!!!! Jel igrao nekad neki Srbin za taj Partizan

Ti si mlađi,verovatno ne pamtiš Prekazija iz igračkih dana.Momak jeste Albanac,ali vrlo lepo vaspitan i odmeren.Nikad nije pravio probleme,nije se grupisao u klanove.Tih,ne nametljiv,striktno je izvršavao postavljene zadatke i bio miljenik igrača i publike.Pored toga,reč je o fudbaleru vanserijskog talenta i mogućnosti.Zato,budimo korektni prema tom čoveku.:klap::bye:
 
Nije to negativno što sam kazala, negativno bi bilo da je taj isti lagao kada je kazao da obožava Beograd

A,zašto bi lagao? Došao je u Partizan kao maloletnik,nije imao punih 17...Sve što je uradio u životu,a nije malo,omogućio mu je Partizan i Beograd.Igrao je i za reprezentaciju,a kasnije potisao finansijski "jak" ugovor sa turskim "Galatasarajom".Koji bi njegovi motivi bili da na sve pljune i da pljuje ruku koja ga je hranila i mazila.Pa,nije on politički "ćoravko" tipa Haradinaj,Tači i ostale barabe...:klap::klap::klap:
 
I ja sam nekada mislila da je Kaćuša Jašari divna i Azem Vlasi i Rahman Morina i da ne pobrajam dalje

Zebroni,Rahman Morina ne spada u ovu grupu.On je bio lojalan Miloševiću i državi Srbiji.Zato je kod svojih bio "crna ovca",radili mu Šiptari o glavi i pokušavali atentate.To je istina o Rahmanu Morini.Uzgred da napomenem da je Rahman bio Goranac,a ko razume, shvatiće ...:cepanje::rtfm:
 
a kako on zna kakva je trenutna situacija na kosovu ako nije bio deset godina???
i sta je mislio pod onim "naidje neka budala..." gde da naidje??? u BG ili mitorvicu???
i zasto misli da izlaze svoju porodicu riziku???
zar zato sto je albanac ozenjen srpskinjom???
ili zato sto su njegova deca albanci???
znas li koliko ima albanaca ozenjenih spkinjama na kasovu?
dosta, ne znam ni ja broj, ali sigurno na hiljade i zasto svi oni ne idu da zive u BG???
kompleksna je ovo tema. ima puno pitanja na koje treba traziti odgovor. a ti si ipak mlad... ne verujem da je mozes sagledati sa svih strana... mislim an temu

Adem,žali bože ako nisi mlad,kakve stavove ti zastupaš...ccccccc.Ne čude me onda ova deca,oni zastranjuju iz neobaveštenosti.Ali,tebi se to ne može oprostiti.:dash::dash::dash:
 
totalno smo odlepili ! :dash: toliko smo se vec navikli na lose ( mozgoubijajuce vesti ) da kad vidimo nesto pozitivno , O.K . polomimo i noge i ruke da nadjemo tu zackoljicu gde ce nas prej bti .

alooo , dzevad je ( zato sto ga je zena istrenirala , sto jje retkost za srrpkinje koje se udaju za stranca , i za to joj svaka cast ) lojalni gradjanin srbije , mnogo vise od razno raznih " srpskih " govana . POZDRAVLJAM . :rtfm:

i da , postoje lazne patriote ! debili koji su gomilu lojalnih gradjana srbije oterali u 3 PM odavde i izopstili ih iz naseg drustva samo zato sto nisu bili srbi ( tj vecinom su bili polusrbi ) . kao sto ovaj sto se izvinjava svakom koga sretne to ne cini u moje ime , tako ni ti " junaci " koji su oterali gomilu postenog sveta iz srbije to nisu radili uz moj blagoslov . ali ko j be mene , normalnog coveka ...
 
Poslednja izmena:
Halide da se objasnimo oko ovog coveka:
1.Xhevat Prekazi je rodjen u Mitrovici u "Gorimahalu" od oca Rifata (vozac valjka) i majke Lejla (vrlo pobozna zena).
2.Porodica Prekazi poreklom je iz S.Prekazi rodno mesto Adema Jasharija.Kako oni kazu da su iste plemenske krvi.
3.Njih su 3 brata:Luan,Fatos i Xhevat. Sa Luanom sam bio u isti razdred od V razreda Osnovne skole do IV razreda Gimnazije.I ako je bio odlican ucenik,nije se dalje skolovao.Dao se bio fudbalu.Igrao za "Trepcu","Partizan"....da ne oduzim.Sada radi kao trener po Kosovu,vrlo uspesan.Fudbal napustio rano,zbog bolesti bubrega.
4.Drugi po redu brat Fatos u ranoj mladosti igrao fudbal,nije bio uspesan i napustio fudbal,gimnazijalac.Jedno vreme se dao religiji.Sada zivi u Novi Zeland sa zenom i decom.Imao stan preko Ibarskog mosta koji su mu uzurpirali Srbi.
Xhevat Prekazi svoju karieru ka fudbaler zapoceo u FK."Remont"ciji trener bio Pera Zarkovic.Neko iz FK."Partizan" cuo za njega kao talenta,obavio razgovor sa Perom i covek ode u "Partizan".Sve dok se nije ozenio,redovno bi dolazio da obidje porodicu.Od kad se ozeni sa sadasnjom zenom (izgleda da mu je bila prva i poslednja),nije se toliko interesovao za Majku.Kada mu je Majka umrla,nije dosao na sahranu,zato je nepostovan od svojih rodjaka a i mitrovcanaca.
Taj intervju sam procitao i tu ima dosta neistine:
1.Kucu su mu zapalili Srbi (covek to zna ali zivi u Beograd).Njegov stric je bio poznati profesor Albanskog jezika Ehat Prekazi (uljica gde je rodjen Xhevat nosi njegovo ime).Cela ta uljica je aprila 1999 g.izgorela i nista nije ostalo od onoga ranije sto je bilo.Cak i biblioteka poznatog profesora izgorela (preko 700 knjiga i knjizevni radov profesora izgoreli).
2.Xhevat Prekazi moze da dodje kad god hoce u Mitrovici i nista mu nece faliti.To sto nece je njegov problem.Nek ubedi prvo svoju suprugu (kazu da je ona njen mentor i ima veliki uticaj).Dece nemaju,znaci ta loza se nece produziti.Majka ga prije smrti proklela.
Ako te jos nesto interesuje o njemu,pitaj,dobit ces odgovor.
 
Poslednja izmena:
siptari imaju i drze na vlasti teroriste, kriminalce i ratne zlocince

ne moram u detalje, sve se zna

ko god tako nesto podrzava i sam je saucesnik. jednostavno.

ali i za te siptare ima leka. normalna, pravna, vazeca, srpska drzava bi to resila za 1 dan

siptari na ovom forumu upadaju sami u sopstvene zamke. niko normalan njima ne veruje, ali sluze kao dokaz da su dole na vlasti obicni razbojnici i ubice
 
Jeste,Ademe,ali on se desio!A zasto vi Albanci,kojih je bilo velika vecina koji su protiv toga bili,to sprecili?
Mogu optuzivati Milosevica da je vrsio etnicko ciscenje Albanaca,ali da je to bilo u pravom smislu reci ti ne bih sada bio ovde sa nama....
Etnicko ciscenje su napravili albanci i to gle heroja,kad se povukla vojska i policija odozdo.
Ti kazes da nije bilo tog 17 marta,sve ostalo bi bili sporadicni slucajevi...pa jel je ubistvo onih 14-15 ljudi koji su obradjivali svoje njive,ubistvo onih decaka u Gorazdevcu,jesu li to sporadicni slucajevi?koliko takvih slucajeva ima?Kako takvi stravicni zlocini uticu na ostale Srbe dole,sta oni da ocekuju?
a zasto vi halide niste sprecili tolika ubistva albanaca na kosovo,palenja, 800.000 proterivanja sa svojih ognjista 99 godina??????
 
Poslednja izmena:
prekazija bi ubili sami siptari. takav je to narod i razbojnicka politika

kao sto su mnoge svoje pobili, one koji nisu bili za terorizam i kriminal. tesko je dole siptarima normalnim ljudima,

nije tacno.njemu je stid da dolazi u svoj rodni grad.ko je on da bi ga neko ubio???? za njega znamo iskljucivo mi (starija generacija).moja deca o njemu nista ne znaju.on je otiso u istoriji kao covek koji nista nije uradio za svoj narod,i nista drugo.
 
na meti siptarskih terorista i razbojnika su bili svi siptari koji su imali normalan stav prema drzavi srbiji. ubijani su cak za primer, da se drugima utera strah i da cute kad je rec o iredentistima

dakle, bolje je njemu u bgdu, nego posle na sahrani da mu te iste ubice drze govore
 
na meti siptarskih terorista i razbojnika su bili svi siptari koji su imali normalan stav prema drzavi srbiji. ubijani su cak za primer, da se drugima utera strah i da cute kad je rec o iredentistima

dakle, bolje je njemu u bgdu, nego posle na sahrani da mu te iste ubice drze govore

i kada bi doslo do toga,sanse nema da bi on bio sahranjen u muslimansko groblje i da bi mu neko otisao na sahranu.seti se gde je sahranjen rahman morina,ali shukriu,mehmet ajeti....i ko je bio na njihovim sahranamo???iskljucivo nealbanci i clanovi uze porodice.
 

Back
Top