Dva pitanja u jednoj temi... O moru

Ko je rekao da je jedan? Kafe, mislim.
Vruć gavran. Recimo. Ili Optimista. Idealno za popodnevno blejanje... 8)

Bet je za bet. Hm. Ne volim kladionice, a i ništa ne znam o parovima.

P.S. Ovo je već chat, i moderator neki, putnik namernik, mogao bi s pravom da me ukloni... :roll:
 
odyeb.. leontina
već jedared
stvarno će nas zbrisati moderator :twisted:


jesam odogovrila
ali nisam na drugo
however
ja bi išla SAMA na more
u qrvanje
al da večeras polećem :lol:


sutra već...ko zna.
Večeras je TO veče.


A inače, mislim da je najbolja varijanta s drugaricama (samo ženske), al da su fine i da imaju makar malo celulitića, i da su onako ... ma baš da su dobre, al da nisu dosadne.
 
leontina-bg:
Dovoljno je zapamtiti da preparat mora imati titanium dioxid.

Nina2 zar ti je i to tesko?

Eto primera sta se desava kad ne pazite sta unosite u svoj organizam.

a ti Betty zar nisi rekla pa pa?

Pa u pravu si, nama sto se usudjujemo da izadjemo na sunce, odemo u restoran, izadjemo u kafic bez hipohondarskih strepnji i uz to smo jos i srecni verovatno nesto fali :cool:
A ti mi sve vise licis na geek-a, koji svoje uzivanje pronalazi u beskonacnom pastanju hemijskih formula i najnovijih naucnih otkrica bez kojih joj nema zivota (a kao da ga ovako ima) :cool: Zato i rekoh da mi te dodje zao.
Ah well, sta god koga ispunjava :cool:

Laku noc, moje dame. I budite dobre prema leontini ;)
 
Pa ja do sada uvek sa društvom, što veće to bolje( dobro, iskreno nije ni bilo drugih opcija)!Prošle godine je konstantno pokušavao da nam se na plaži uvali jedan 5-6 godina stariji par! Imala sam utisak da se malo smaraju i da nam na neki način zavide!
Da, upoznali smo jednog lika koji je pošao sam sa osam parova! Nije imao sa kim ni da igra odbojku, odlepio je i na kraju se udružio sa nama!
 
pa kazi sta si kupila :D
a moram da reagujem povodom leontininog pisanja/
da li mislite da bi ministarstvo zdravstva pustilo u prodaju kancerogene proizvode.reci cete "a kako cigare" pa,na cigarama je napisano!mozda bi nase zdravstvo i pustilo ali zapadna sigurno nece.
svaki proizvod kad se pojavi prolazi 2 ili 3 komisije.ministarstva zdravlja i jedne vladine organizacije.posle toga je redovno pracen i kontrolisan.ako mu nesto fali povuce se iz prodaje bez problema.
mozemo da imamo alergiju na odredjene sastojke,ali imamo i na jagode pa niko nista.
za aluminijum nije dokazano da je kancerogen.u svakom slucaju postoji dozvoljen procenat u deodorantima.
nisam cula za slucaj dobijanja raka od proizvoda ali jesam za dobijanje raka od suncanja bez zastite.
mackice smorices se ali mazi to svakih pola sata.posle kupanja iako je waterproof ponovo stavi.
 
hanibal77:
mackice smorices se ali mazi to svakih pola sata.posle kupanja iako je waterproof ponovo stavi.
Imala sam sad 'probu' pred more; vikend na splavarenju 8) Pržilo je Sunce po nama pet sati, nemaš gde i kako da se sakriješ; a još se i reflektuje od vode... He, ja sam bila jedina pametna pa sam ponela kreme na čamac; i većina ostalih su izgoreli, a ja sam malko i pocrnela :D
 

Back
Top