Duga veza i kontracepcija :)

Kad stavis kondom i udjes u pi,cu imas osecaj kao da nisi u pi,ci nego da ga drkas, eto.
QUOTE]

U, bre, sinnke, pa sad ga pretera!
Gde to moze da bude isto.
Slazem se sa nekim stvarima,
koje si napisao, ali ovo..
Mnogo si se uziveo u raspravku,
preterujes. Ja ovo iz najbolje namere.


Kad budes imala kitu znaces. Ni meni nije jasno zasto vi onoliko stenjete i koliko sam skontao bolje vam je nego nama, ali nikad necu imati pi,cu da bi mogao znati, zato sam odustao da znam
 
Yel se to meni čini ili su opet počele bljuvotine ovde? Taman ste se malo smirili... Sinke je mali bubuljičavi stidljivko koji se ovde vešto ispoljava, ali me zgadiste vi ostali sa pričom koliko "mrzite kontracepciju" licemeri jedni odvratni. Gde su sve one teme o abortusu? Sad ću sve i jednu da podignem.
 
Bwahaha obrisao poruku i dodao m. El to treba da bude komično, šta?

E, btw, pošto uočih da imaš "stav" po pitanju abortusa, ja sam zgrožena činjenicom da nisi opomenuo svog idola da kurton ipak treba da se meti tu i tamo..... baš sam 'nako... potrešena :(
 
evo kod mene u kuci zivog dokaza sta radi sex bez kontacepcije...auuuuuuu......kakav flash......yebo tunjavka koji za kondom cuo nije....
kondomate na sve strane treba postaviti, jer je danas ocigledno trudnoca sredstvo za svakojake gadne,prljave, podmukle mahinacije......
 
..a decu danas pravi svako...omg!:shock::shock::shock::shock::shock:
izvinjavam se zbog glupih komentara...ne smem nista da zucnem...a izjavila bih svasta nesto...ali ne smem, u javnosti....sta ce ljudi misliti o meni.....kakva sam ja ovca....:shock:
za neke ljude-kondomi pod obavezno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na jezik,prste,nos, pa onda dole.............:roll::confused::roll::confused::roll::confused:
 

Back
Top