Duga veza i kontracepcija :)

A jel vrlo interesantno. A kako daju bogatim tipovima, da ih pune po trojica za noc, onda se ne pravi pitanje bezbedno-nebezbedno ili zdravo-nezdravo?:roll:

Ajd ne preteruj sad...ides iz krajnosti u krajnost....:roll:....ovde je rec o dugoj vezi...a sta rade pojedine devojke sa njihovim zdravljem je njihov problem...:? mada trebale bi sve da vode racuna...al ima nas svakakvih..
 
I dalje tvrdim, prave cure piju tablete. 6 meseci pa onda pauza, pa opet tako. Stvarno ima neinformisanih cura do ludila, a torbaju se godinama.

Vidis koliko si ti neinformisan....neko ko je upucen nece izjaviti da devojka radi pauzu od 6 meseci...to se ne radi...telo se taman navikne na hormone.....:roll:...to je stres za telo i moze da izazove strasne probleme...

E sinnke...ccc...:?
 
Ajd ne preteruj sad...ides iz krajnosti u krajnost....:roll:....ovde je rec o dugoj vezi...a sta rade pojedine devojke sa njihovim zdravljem je njihov problem...:? mada trebale bi sve da vode racuna...al ima nas svakakvih..

Da naravno. Samo kazem kako onda kad imaju korist materijalnu od tipova mogu sve dozvolit.
Ili to znaci da ona sa kojom si kad ti ne da da svrsis u nju i nece piti tablete, znaci da te ne voli ili da joj nije stalo do tebe dovoljno.
 
Vidis koliko si ti neinformisan....neko ko je upucen nece izjaviti da devojka radi pauzu od 6 meseci...to se ne radi...telo se taman navikne na hormone.....:roll:...to je stres za telo i moze da izazove strasne probleme...

E sinnke...ccc...:?

Ja sam rekao da se uzima 6 meseci, a ne prekida 6 meseci.

Mojne me praviti budalom. Znam ja o tome vise od tebe, jer ti si ocigledno imala papke koje si uspela uveriti da navuku kondom.

Jer stavljanje kondoma je ravno drkanju, tako da ne vidim potrebu imati curu i torbati je sa kondomom jer je lakse i brze izdrkati.
 
Ja sam rekao da se uzima 6 meseci, a ne prekida 6 meseci.

Mojne me praviti budalom. Znam ja o tome vise od tebe, jer ti si ocigledno imala papke koje si uspela uveriti da navuku kondom.

Jer stavljanje kondoma je ravno drkanju, tako da ne vidim potrebu imati curu i torbati je sa kondomom jer je lakse i brze izdrkati.

Ooo...BOze.....a na koliko vremena bi ti da zena prekida uzimanje pilula....ne mozes 6 meseci uzimati pilule, pa onda prekidati na odredjeni rok...nije bitno koji rok je u pitanju....:roll:

Ne nastavljaj...pomislicu da se ne salis....
 
kako možeš pored žive ženke da imaš takav osećaj, koji ti je..

Ma dobro nije bas skroz takav, ali mala je razlika. Naravno da dodir njenog tela pljescem je po guzi itd. ali samo pljeskanje mi nije interesantno kad kita nista ne oseca. Neki osecaji krecu kad ih kita probudi. Sto je kiti bolje u pi,ci to vise divljam. A kako da divljem ako kita nista ne oseca. Samo se ljuljamo bez ikakve potrebe.
 

Back
Top