Neozbiljna veza

Грешка је то што девојке тако олако дају секс мушкарцима. И не само секс већ и физички контакт ( додири, мажење, грљење, љубљење, итд ) То поприлично олакшава одређеној групи да вас користи за своје личне потребе. Нека он прво покаже да цени твоје друштво мимо тих физички интимних ствари.
Skip....moralna policija prerasla u

Španjolsku inkvizicije.
 
Покушао си да прочиташ између редове али ниси успео. Ја не сматрам да је секс огавна, ружна и прљава ствар. Али може се рећи да сматрам да су људи који дају превелики значај истом огавни, ружни и прљави. Не због тога што упражњавају секс већ због онога што то говори о њиховој психи.
Zilot....kaluđer....

Skip....skip...skip....
 
Skip....moralna policija prerasla u

Španjolsku inkvizicije.
Нисмо ми никакава морална полиција, Есаде Џудо. То су само трачеви. Ми не радимо за државу. Ми смо ти, заправо, морална паравојна формација. Наоружани и војно обучени идемо у походе на моралне зомбије који шире своју заразу широм света.
 
Нисмо ми никакава морална полиција, Есаде Џудо. То су само трачеви. Ми не радимо за државу. Ми смо ти, заправо, морална паравојна формација. Наоружани и војно обучени идемо у походе на моралне зомбије који шире своју заразу широм света.
Reinkarnirani Van Helsing...okaži se.

U glavi Ti sevnulo da imaš

Kristovu svetu misiju, preodgoja i istrebljenje zla, demona, veštica/ca.
 
Reinkarnirani Van Helsing...okaži se.

U glavi Ti sevnulo da imaš

Kristovu svetu misiju, preodgoja i istrebljenje zla, demona, veštica/ca.
Тако је. Научник, филозоф и метафизичар Абрахам Ван Хелсинг лично. Добро ме је одглумио Ентони Хопкинс у филму Дракула из 1992. године.
 
Довољно сте открили о мени,

Есаде Џуџо.

Сад сви знају ко сам и шта сам. Хтео бих бар један део мог приватног живота да остане тајна,

ако је то икако могуће.
Moguće je...vidim i kum ste mi postali, glede starog nika, prekrižili ste me.

Ljepo, ako ne bude te zločesti, možemo se kulturno razgovarati.
 

Back
Top