DSS: Izdajnici iz DSa bi priznali nezavisnost Kosova!

Meni je samo dosadno, jadno i bedno da se Kosovo koristi u politicke svrhe....

Pocetak mitinga DSS-a pesmom Vidovdan. Radikali krenuli u kampanju i to bas u Gracanici. A kada se izbori zavrse....?

U subotu sam isao poslovno dole juzno, naisao na autobuse radikala koji su se vracali sa mitinga, sve babe i dede, oni ce da vrate Kosovo?Oni su ga zapravo i izgubili, nisam sigurno ja!
 
Nije ubica no patriota. On je branio Titovu zemlju od ustaša i ostalog šljama iz emigracije. Inače se nas dvojica politički ne slažemo. Ja se neću vešati. Taj film nećeš gledati.

e sad ga ubode.otac patrijota a ti i on se ne slazete.znaci ti si sonu drugu stranu.e onda nema ti sta da se vesas ako te cuje onaj pobedonoscev ima on da te besi.
 
Srbija ce da prizna Kosovo, za nekoliko godina!

Mora........, a posle videcemo!

a jel moze neki da mi kaze kako se vracadu siptari iz evropu na kosovo preko srbiju ako srbija ne priznaje kosovski pasosi.lele al ce biti frke.nji je priznala samo grcka i albanija od komsiluk.ima da plivaju po more iz evropu za kosovo. mozda smilovi gliseri.on ima prakse.
 
a jel moze neki da mi kaze kako se vracadu siptari iz evropu na kosovo preko srbiju ako srbija ne priznaje kosovski pasosi.lele al ce biti frke.nji je priznala samo grcka i albanija od komsiluk.ima da plivaju po more iz evropu za kosovo. mozda smilovi gliseri.on ima prakse.

Prvo- Grcka ih jos nije priznala........

Drugo- nemaju oni kosovske pasose nego nase, jos uvek. Vade ih u Niskoj banji bez problema i s njima putuju....
 
Prvo- Grcka ih jos nije priznala........

Drugo- nemaju oni kosovske pasose nego nase, jos uvek. Vade ih u Niskoj banji bez problema i s njima putuju....

Pa mi ni nemamo pasoše. Trebalo je da počnu da ih izdaju 1. marta, pa 1. aprila, pa sad pomerili na 1. jun da bi nas silovali jugoslovenskim šljamom. Ali proći će i njihovo: izumreće i ta Jugoslavija jednom za sva vremena.
 
eu i amerika su imali stav pre 5.10 da ako na vlasti ostane milošević kosovo postaje nezavisno,ako dodje demokratska vlast neće;
došla je demokratska vlast,đinđić im udovolji skoro sve zahteve,isporuči miloševića u hag i zbog toga izgubi život,isporuči i druge optužene,većina zemalja eu i amerika priznaju kosovo,sud u hagu pušta zločince orića i haradinaja na slobodu;

i dokle će da nas lažu i ucenjuju?dok ne uđemo u eu?
pa kako su krenuli ja ne znam koja će to država pod imenom srbija da uđe u eu
 

Back
Top