DSS: Izdajnici iz DSa bi priznali nezavisnost Kosova!

Ja bih da Evropa dodje u Srbiju.
Leseve Srba sa Kosova gaze oni koji su ih uvek koristili samo za predizbornu kampanju.
Ko kaze da mozes da biras: Evropa ili Kosovo?
Izbor je: Evropa ili sipak.
Mislis da ces odbijanjem Evrope vratiti Kosovo?
Zaboravice Kostunica Kosovo cim prodju izbori i ucenjivace i DS i SRS samo da ne vadi doope iz premijerske fotelje.


e pa je ne bi da ta evropa dodje u srbiju.

zato tamo gde su oni dosli, tj na kosovu i metohiji, srba ili vise nema ili zive poput zveri u kavezima ogradjenim zicom.

zato ja ne bih nikada da dodju oni kod nas jer to bi znacilo da i mi zivimo kao srbi sa kosova i metohije danas.

znaci kupite se i pravac EU a ovo malo Srbije sto niste stigli da upropastite ostavite nama na cuvanje koji je zaista volimo i koji nismo spremni menjati veru, naciju, zemlju, istoriju zarad 13 judinih srebrnjaka...
 
Nisi mi odgovorio zasto ne idete na Kosovo i ne popravite demografsku sliku. Sve je stvar brojki. Lako je lelemudati iz fotelje u busati se u grudi junacke.
Ti ne bi da Evropa dodje! Pa, bicemo uskoro okruzeni EU i NATO paktom sa svih strana.
Znas kako se kaze: Ako ih ne mozes pobediti, pridruzi im se.
Ali ne, vi vucete lava za rep, pa zato i prolazimo ovako.
Nigde manje drzave ni toliko ljudi sa kompleksom vise vrednosti.
Dosta vise gluposti tipa najbolji smo, najlepsi, najpametniji, najvredniji...
Doziveli smo da su nam Rumunija i Bugarska Zapad, a Ceska i Madjarska Amerika.
 
Neće ti ni odgovoriti zato što sit gladnom ne veruje. Lako je iz Beograda govoriti o Kosovu i "odbrani" Kosova, huškati onaj napaćeni narod u Kosovskoj Mitrovici da se bije sa UN policijom i sve to gledati preko TV, a onda malo izaći na ulicu i razbiti po neki McDonalds i po neku ambasadu, obiti po koji butik, obnoviti garderobu, a onda sesti za comp i pisati o patrioptizmu.
 
Neće ti ni odgovoriti zato što sit gladnom ne veruje. Lako je iz Beograda govoriti o Kosovu i "odbrani" Kosova, huškati onaj napaćeni narod u Kosovskoj Mitrovici da se bije sa UN policijom i sve to gledati preko TV, a onda malo izaći na ulicu i razbiti po neki McDonalds i po neku ambasadu, obiti po koji butik, obnoviti garderobu, a onda sesti za comp i pisati o patrioptizmu.

Ti se preseli u Pg.
Lepsa slika preko TV odanade:neutral:
 
Neće ti ni odgovoriti zato što sit gladnom ne veruje. Lako je iz Beograda govoriti o Kosovu i "odbrani" Kosova, huškati onaj napaćeni narod u Kosovskoj Mitrovici da se bije sa UN policijom i sve to gledati preko TV, a onda malo izaći na ulicu i razbiti po neki McDonalds i po neku ambasadu, obiti po koji butik, obnoviti garderobu, a onda sesti za comp i pisati o patrioptizmu.

A ti i ona ste mi pa gladni???
Koliko sam ja shvatio,iz drugih postova,i ti i ona imate odlicne plate.Tako da si ti sit,a ja gladan,tako da ti meni ne verujes.
I nemoj da banalizujes stvari tako.Ili jednostavno ne umes drugacije?
 
Videćeš dečko u septembru kad ga prizna 100 država, a tek iduće godine kad ga prizna i Kina i Rusija... Nešto se koliko se sećam Rusi zaklinjali 1991. da nikada neće priznati Sloveniju i Hrvatsku, pa ih priznaše 1992. Nemoj da se iznenadiš ako za pet godina u Beogradu bude bila kosovska a u Prištini srpska ambasada. Real life je surov.
 
Videćeš dečko u septembru kad ga prizna 100 država, a tek iduće godine kad ga prizna i Kina i Rusija... Nešto se koliko se sećam Rusi zaklinjali 1991. da nikada neće priznati Sloveniju i Hrvatsku, pa ih priznaše 1992. Nemoj da se iznenadiš ako za pet godina u Beogradu bude bila kosovska a u Prištini srpska ambasada. Real life je surov.

Real life-to mu dodje stvaran zivot?
Ti si vidim vec u trendu?I verovatno mrzis sve sto je srpsko,cim ti je i tudj jezik miliji od svog?
A za buducnost,videcemo.Jedino ako nisi konsultovao Baba Vangu.
 
Bio sam jedanput i ništa mi se ne sviđa. Kome se sviđa neka traži njihovo državljanstvo.

Prvo na Kosovu ni jedna koza ne pase pod rucnu.
Drugo Kosovo je bogatije od tvog rodnog kraja.
Trece i curu kad vidis jednom ne moze da ostavi na tebe neki utisak.
Zato nemoj da pricas o Kosovu,molim te.
T o je isto kad bih ja pricala o Nikaragvi a nemam pojma o njenom drzavno, uredjenju.
 
VelikiMedur, to ti nećeš određivati šta ja mrzim a šta ne. Više sam puta to ponovio i ponoviću opet. Ja volim Srbiju više od tebe i takvih kao ti, jer sam 21. maja 2006. u rodnom Danilovgradu glasao protiv SCG. Dao sam svoj glas za samostalnu i nezavisnu državu Srbiju. Šta si ti, jado moj, uradio za to da Srbija postane nezavisna? Baba Vanga me ne zanima, ja sam veliki protivnik svih religija i svih proroka. Ja sam za to da sve države budu ukinute, a to nije daleko - NWO.
 
VelikiMedur, to ti nećeš određivati šta ja mrzim a šta ne. Više sam puta to ponovio i ponoviću opet. Ja volim Srbiju više od tebe i takvih kao ti, jer sam 21. maja 2006. u rodnom Danilovgradu glasao protiv SCG. Dao sam svoj glas za samostalnu i nezavisnu državu Srbiju. Šta si ti, jado moj, uradio za to da Srbija postane nezavisna? Baba Vanga me ne zanima, ja sam veliki protivnik svih religija i svih proroka. Ja sam za to da sve države budu ukinute, a to nije daleko - NWO.

A ti si jado moj izgleda zesce opicen?
Jel ti sada za sebe mislis da si neki veliki junak kada si glasao protiv SCG?Mozda treba i u neku epsku pesmu da te umetnemo?
To koliko ti volis Srbiju veoma je diskutabilno.Za ukidanje ti potpuno verujem,tj verujem da bi ti najvise voleo da se ukine Srbija.
 

Back
Top