Quantcast

ДС = СНС

Владан

Buduća legenda
Poruka
30.914
Фингирани сукоб између ДС и СНС доживљавам као однос добар пандур-лош пандур. Све је дозвољено у циљу замајавања људи, али суштински они раде за истог господара и између њих нема суштинских разлика.

Владан

Buduća legenda
Poruka
30.914
Тома (СНС) је по свом признању западно-европејац, амерички пријатељ, поносан што је био ђинђићев пријатељ, највећи жутаћ. Тома је наставак Тадића, наставак српске агоније, ништа друго, још једна мишковићева/нато странка - замена истрошене за нову нато чизму!

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Хоћеш да кажеш да мислиш да ће доћи до формалне смјене власти али да се политика неће промјенити ?
Било би добро да ми одгвориш, да бих знао у ком правцу да наставим дискусију...

FataMorgen

Legenda
Moderator
Poruka
58.715
Фингирани сукоб између ДС и СНС доживљавам као однос добар пандур-лош пандур. Све је дозвољено у циљу замајавања људи, али суштински они раде за истог господара и између њих нема суштинских разлика.
Nije tebi nikako lako,svasta dozivljavas !:zper:

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Могуће је да си у праву али тешко могу да поверујем да по лоповлуку неко може да стиге ДС....мада, никад се не зна.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.882
Тома (СНС) је по свом признању западно-европејац, амерички пријатељ, поносан што је био ђинђићев пријатељ, највећи жутаћ. Тома је наставак Тадића, наставак српске агоније, ништа друго, још једна мишковићева/нато странка - замена истрошене за нову нато чизму!
Doslo je vreme da SRS padne ispod 5%....

Kao uostalom i sve FASISOIDNE partije u Evropi.

Владан

Buduća legenda
Poruka
30.914
Хоћеш да кажеш да мислиш да ће доћи до формалне смјене власти али да се политика неће промјенити ?
Било би добро да ми одгвориш, да бих знао у ком правцу да наставим дискусију...
Николић и Тадић ће после избора ући у коалицију. То је жеља тајкуна који финансира обе странке, као и антисрпске ЕУ и САД. Народ ће власт СНС и ДС-а сменити усраном мотиком.
Елена и Николае = Тома и Бота

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
14.005
Николић и Тадић ће после избора ући у коалицију. То је жеља тајкуна који финансира обе странке, као и антисрпске ЕУ и САД. Народ ће власт СНС и ДС-а сменити усраном мотиком.
Елена и Николае = Тома и Бота

Sve stranke u Srbiji su ANTISRPSKE, jer sve potkradaju državu a samim tim kradu
OD SRPSKOG NARODA, a svako ko potkrada srpski narod je antisrpsko gomno.

Valjda ti je to jasno?

Han van Zem

Buduća legenda
Poruka
27.027
Гледам Тому јутрос, каже видећете како ће то да буде организовано. Полиција, СНС обезбеђење. Каже, нема шансе да дође до неких нереда. У моменту ми се учинило као да прича о некаквом концерту. А водитељка вести на јавном сервису потврђује то после исечка и каже да нема разлога за бригу. Скоро са ентузијазмом ми она то саопштава.

Тај митинг је пачија сраћка и организован је од стране режима. Режима кога је и СНС део.

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.332
Гледам Тому јутрос, каже видећете како ће то да буде организовано. Полиција, СНС обезбеђење. Каже, нема шансе да дође до неких нереда. У моменту ми се учинило као да прича о некаквом концерту. А водитељка вести на јавном сервису потврђује то после исечка и каже да нема разлога за бригу. Скоро са ентузијазмом ми она то саопштава.

Тај митинг је пачија сраћка и организован је од стране режима. Режима кога је и СНС део.
Браво!

Ale kobac

Iskusan
Poruka
6.938

tacno

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.