DS na 36% Naprednjaci na 24%

Jедини спас је да се ДС ослободи од штеточина и вашки као што су G17, ЛСВ, СПО ...

И да владу и скупштину чине ДС, СНС и СПС

Nema više poštene stranke. SNS I DS bi napravili stabilnu vladu koja bi mogla da radi dobro, ali pre toga moraju da se oslobode bar po 40% lopova u svojim redovima. Dakle, prvo intarna lustracija da pade. SPS je nemoguće da opstane bez pokradenih para, oni su toliko štetni da cenim da ima negde oko 0.5-1.5% poštenih u svojim redovima :hahaha:
 
Evo jedan argumnet kako moze da placa najam kuce 2500 evra a zajedno za suprugom zaradjuje oko 2400 kako ?

Drugo zasto su odbijali da pokazu ko ih finansira?
ZAsto ?

To nije argument, već postavka... Dakle, ako laže treba ga priterati uza zid... A da svaka stranka ima finansijere, to stoji, pa i LDP.

Šta npr, ako Toma Nikolić plaća Čedi stan? I to zbog neke pokvarene podmukle igre koju igraju. I neće Čeda da priča. Dakle, to nije amerikanac ili truli zapad, već SNS. Ko zna šta se tu mulja? Baš zato se ne sma paušalno tvrditi čije interese štiti, jer politika je qrva.
 
Ja ti jasno i nedvosmisnelo kazem oni ne stite interese SRbije cije stite nije me briga jer time sto ne stite interese Srbije ne stite ni interese gradjana SRbije.

Pa to ne moraš ti da mi kažeš, to znam i ja. Kao što znam da je ova anketa dosta nerealna. Samo me interesuje ako neko iznese tvrdnju da je potkrepi i nekim argumentom ili nekom informacijom koju ima, tj. da je podeli sa nama. Eto, mene je baš ovo zainteresovalo, mislim na finansiranje LDP od strane amera.

Inače, po meni LDP više štiti interese Srbije i njenih građana, nego SRS ili DSS. ALi svi su oni lopovi, pa je to manje važno. Ako LDP radi po nalogu Amerikanaca ili nekog drugog, neka se to obrazloži, neka ljudi znaju, a ne da im se daje vetar u jedra i da LDP jača, igrajući na kartu naše podeljenosti i neobaveštenosti.
 
Ko narod vuce za usi da uzima kredite? Ko voli, nek' izvoli!

Ma TIhi se već izblamirao sa tih 57% jer su u pitanju kratkoročne pozajmice, nisam to nešto posebno ni gledao, ali najverovatnije da su u pitanju one pozajmice bez najave (nešto tipa dozvoljenog minusa) ili slično.
Prvo je tvrdio da je to mesečna kamata, posle je rekao da je lapsus, a sad je dogurao do 100%:super:
 
mislio sam da je na forumu nepozeljna vulgarna partijska propaganda, al nema veze

ko bi se normalan , u ovim politickim uslovima u srbiji danas i zadnjih 10 meseci, usudio da se javno pozove na tako neko ispitivanje, pajos kao meritorno

naravno, rezim je u `kreativnom` naletu, treba se dobro portuditi, pa negirati ondasnje rezultate. jos da im neko poveruje.

ja onome sa prozora kolarceve ulice, verujem da je stvarno mislio ` sva cemo sredstva upotrebiti da..(ostanemo na vlasti) `, i to se vidi. opoziiciju su naterali u defanzivu, da se brane, pravdaju i (tomini) gloze i izigravaju

ali, svejedno, nas mali drzavni brod SRBIJA ide kuda ide, ide kako ide, narod zna kako mu je.

ako je vecini naroda dobro, neka im ga rezim

mada pravo stanje je daleko od dobrog
 
Ценим да су ЛДП и СРС мало надували, а ДСС-у скинули који промил. Остало ми је близу истине.

Ипак, јасно је да ће СНС, ДС и мањине моћи да начине стабилну владу, без икаквих трзавица, само што ће та влада збиља морати да засуче рукаве и ради - на свим пољима.
 
Ценим да су ЛДП и СРС мало надували, а ДСС-у скинули који промил. Остало ми је близу истине.

Ипак, јасно је да ће СНС, ДС и мањине моћи да начине стабилну владу, без икаквих трзавица, само што ће та влада збиља морати да засуче рукаве и ради - на свим пољима.
Па зар ви нисте за рушење жутих са власти!?:dontunderstand:
 
OK, i?

Gde je argument, dokaz, tvrdnja, link ili bilo šta što govori u prilog da







Dakle, da su kriminalci - jesu, da ne rade - ne rade, da drže nečiju stranu - drže. Ali ovakve šuplje priče samo daju vetar u leđa Čedi&Lopovima, jer neopredeljen birač kad vidi da se o njima laže bez osnova i dokaza, sam će pomisliti da ta stranka jeste dobra baš zato što je loši toliko pljuju, a nema dokaza.

Zato mi se ne dopada ovakav stav, jer ako nemaš dokaza, nemoj lagati. Time daješ legitimitet nekome ko te je već navukao na tanak led, baš zato što nemaš argument protiv, a ulaziš u raspravu.

ceda jovanovic je osvedoceni kriminalac i da zivi u bilo kojoj zemlji na zapadu odavno bi bio uhapsen

prvo vozi auto od 150.000 evra za kojeg nema pokrice u prihodima i zivi u objektu na dedinju vrednom par miliona evra za kojeg takodje nema pokrice u prihodima

Da je Srbija ozbiljna drzava automatski bi Chedi posle objavljivanja slike u novinama bila poslata finansijska policija da proveri poreklo njegovog kapitala po ovom novom zakonu o oduzimanju imovine stecene kriminalom.

Cak i da ceda nije kriminalom zaradio tu imovinu, on je UTAJIO POREZ , sto je opet kriminal i sto opet dozvoljava drzavi da mu oduzme tu imovinu. Al Cedu niko ne dira?

Drugo taj Ceda Jovanovic je saradnik i sluga americke ambasade i CIA , i otvoreno radi na rasturanju i podrzava razbijanje nase zemlje. Takodje zbog ovoga , zastupanja i podrzavanja protivpravne secesije i rusenja ustavnog poretka zemlje - bio uhapsen bilo gde na zapadu a njegova stranka zabranjena.

I kad vidim da i pored toga ga podrzavaju neki ljudi , onda mi je jasno da je srpski narod izuzetno glup narod, narod debila i idiota , cim jedan Ceda Jovanovic prelazi cenzus.
 
:super::rotf:
U proseku, a?:hahaha:
A evo doterao si i do 100%, a to je bio cilj:lol:

eh šta reći za narod koji nema pojma o čemu priča, ali voli da se pravi pametan:lol:

sludjeni rezimski teletabisu tvoj ljubljeni B92 je objavio podatak da su prosek kamatne stope na kratkotocne kredite u februaru mesecu iznosile neverovatnih 57% godisnje, sto znaci da ako je prosek 57% to znaci da imas neki koji daju kratkorocno kredite sa 20% kamate godisnje dok drugi uzimaju 100% kamate cim je prosek jelte 57%


evo jos jednom procitaj tek koliko da ukapiras da lupas na prazno

Srbija rekorder po kamatnim stopama
5. april 2009. | 16:52 | Izvor: B92
Beograd -- Prosečna kamata na kratkoročne pozajmice u Srbiji u martu iznosila je više od 57 odsto, što je najviša kamata, ne samo u regionu, već i u Evropi.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=04&dd=05&nav_category=9&nav_id=353968


ne znam sta ti nije jasno al bas si smesan z:D
 
Па зар ви нисте за рушење жутих са власти!?:dontunderstand:

Ми смо за мењање власти. Најидеалније би било када би се начинила влада СНС-ДСС-Мањине. Нажалост то је далеко од реалне опције. Радикали себе сами искључују из било какве приче.

А алтернатива овој опцији коју ја подржавам је ДС-ЛДП-СПС/Мањине/кознакојош, што је сложићемо се :dash: удри ме до зоре, влада.

Ово, да се разумемо није став странке, већ само једне особе која подржава напредњачку политику.
 
Ми смо за мењање власти. Најидеалније би било када би се начинила влада СНС-ДСС-Мањине. Нажалост то је далеко од реалне опције. Радикали себе сами искључују из било какве приче.

А алтернатива овој опцији коју ја подржавам је ДС-ЛДП-СПС/Мањине/кознакојош, што је сложићемо се :dash: удри ме до зоре, влада.

Ово, да се разумемо није став странке, већ само једне особе која подржава напредњачку политику.

Не. То је став партије СНС. О томе се и ради. Ниси ти једини из СНС који је то рекао. С друге стране, из поверљивих извора знам ако се размишља у СНС. Елем, није ми одговорено на питање од пре неко вече. С којом цурицом су ухватили Ацу у непријатонј ситуацији и колико је имала година?
 
ceda jovanovic je osvedoceni kriminalac i da zivi u bilo kojoj zemlji na zapadu odavno bi bio uhapsen

prvo vozi auto od 150.000 evra za kojeg nema pokrice u prihodima i zivi u objektu na dedinju vrednom par miliona evra za kojeg takodje nema pokrice u prihodima

Da je Srbija ozbiljna drzava automatski bi Chedi posle objavljivanja slike u novinama bila poslata finansijska policija da proveri poreklo njegovog kapitala po ovom novom zakonu o oduzimanju imovine stecene kriminalom.

Cak i da ceda nije kriminalom zaradio tu imovinu, on je UTAJIO POREZ , sto je opet kriminal i sto opet dozvoljava drzavi da mu oduzme tu imovinu. Al Cedu niko ne dira?

Drugo taj Ceda Jovanovic je saradnik i sluga americke ambasade i CIA , i otvoreno radi na rasturanju i podrzava razbijanje nase zemlje. Takodje zbog ovoga , zastupanja i podrzavanja protivpravne secesije i rusenja ustavnog poretka zemlje - bio uhapsen bilo gde na zapadu a njegova stranka zabranjena.

I kad vidim da i pored toga ga podrzavaju neki ljudi , onda mi je jasno da je srpski narod izuzetno glup narod, narod debila i idiota , cim jedan Ceda Jovanovic prelazi cenzus.

Ovo i pitam. Zašto tvrdiš nešto što ne znaš i što nije argumentovano.

Drugo taj Ceda Jovanovic je saradnik i sluga americke ambasade i CIA , i otvoreno radi na rasturanju i podrzava razbijanje nase zemlje.
 
To nije argument, već postavka... Dakle, ako laže treba ga priterati uza zid... A da svaka stranka ima finansijere, to stoji, pa i LDP.

Šta npr, ako Toma Nikolić plaća Čedi stan? I to zbog neke pokvarene podmukle igre koju igraju. I neće Čeda da priča. Dakle, to nije amerikanac ili truli zapad, već SNS. Ko zna šta se tu mulja? Baš zato se ne sma paušalno tvrditi čije interese štiti, jer politika je qrva.

a sto bi neko Cedi placao stan ? Sto meni ili tebi neko ne placa stan na Dedinju , i ne da nam da vozimo Audi Q7 u full opremi od 175.000 evra (cena sa sajamskim popustom)??!?!?!

Ta prica kako neko njemu placa stan i daje auto da vozi to je prica za budale . Za naivne i glupe srpske ovce. Niko nikom ne daje nista dzabe. U kapitalizmu nema besplatnog rucka. Ako ti neko da auto od 175.000 evra i gajbu od par miliona da zivis u njoj to znaci da na tebi zaradjuje 10 miliona .

No to je samo cedina pricica jasno je da je i taj dzip i ta nekretnina - njegova. Kupljena zivim kriminalno zaradjenim novcem.
 
a sto bi neko Cedi placao stan ? Sto meni ili tebi neko ne placa stan na Dedinju , i ne da nam da vozimo Audi Q7 u full opremi od 175.000 evra (cena sa sajamskim popustom)??!?!?!

Ta prica kako neko njemu placa stan i daje auto da vozi to je prica za budale . Za naivne i glupe srpske ovce. Niko nikom ne daje nista dzabe. U kapitalizmu nema besplatnog rucka. Ako ti neko da auto od 175.000 evra i gajbu od par miliona da zivis u njoj to znaci da na tebi zaradjuje 10 miliona .

No to je samo cedina pricica jasno je da je i taj dzip i ta nekretnina - njegova. Kupljena zivim kriminalno zaradjenim novcem.

А какве везе има Чеда са овом темом бре :dash::dash::dash::dash:
 

Back
Top