DS na 36% Naprednjaci na 24%

Ma nemoj? Pa ko će onda da nepovratno uništava domaću ekonomiju?
puppetsmiley.gif

Vidiš kako pojma nemaš ... :lol:

Ima DS experata za to i za izvoz...od Djelica,Vlahovica....pa do ostalih lopova
 
Pa onda bi imali priblizno 70% i sto mu dodje kao 2/3 u parlamentu i mogli bi da rade sta hoce....I tu vladu ne bi imao ko da srusi ...

Eto DS,Evropski blok,SNS umereno patriotski blok,LDP omladinski blok,svi se slazu oko ciljeva,to su Evropske integracije i ocuvanje Kosova,bolji standard gradjana i moglo bi ti sve..

Ima neka ravnoteza u tome :D
 
LDP je uvek u anketama 4-5% precenjen u odnosu na realno stanje . Njima placaju amerikanci taj status.

Nego ja sam sve vise siguran da je ovaj srpski narod u vecini slucajeva mnogo glup i efektivno nesposoban narod da sebi priusti odrzanje i bolji zivot.

Nista nije slucajno u zivotu tako da uopste nije slucajno sto je vecina Srba beda i sto Srbi kao nacija nestaju bioloski.

Jednostavno to je tako majka priroda regulisala, sve sto je lose , mora i treba da propadne i da nestane.

Stas da kazes za narod koji trpi kamatne stope od 57% U PROSEKU u bankama i ne buni se . Znaci ima kamata i od 100% na godisnjem nivou cim je prosek 57%

Sta da kazes za narod koji trpi najvece poreze u Evropi, narod koji ima danske poreze i cene zivotnih namirnica a africke plate.

Sta kazes za narod koji i dalje glasa za ljude koji su doveli drzavu do bankrota a privredu do totalnog kolapsa?

Narod koji sve to ima i mesto da se buni i skace on cuti i trpi.

Pa magarci i jesu za jahanje.
 
Da je "Pravda" objavila anketu, bilo bi 36% za SNS, a 24 za DS :D

Šalu na stranu, meni ovo izglead dosta blizu istine, jer ja u svom okruženju cenim da je slična situacija. Inače povodom tvrdnje nekih da LDP neće preći cenzus, mogu vam reći da se ja svakodnevno iznenadim koliko njih bi glasalo za LDP. Kad pitaš zašto bi glasali za Čedu &Co., ideja je da se glasa za najradikalniju stranku, a to je u ovom momentu LDP, jer je ljudima dosta ovog tabananja u mestu, pa tu vide priliku da nešto promene.
 
LDP - za promene :hahaha:

Pa LDP je stranka pod kontrolom americke ambasade , i stranka koja vec ucestvuje u vlasti sa tadicem - u parlamentu podrzava sve vladine predloge a takodje u vlasti sa SPS-om i DS-om na nivou beograda

i sa njima - promene? :hahaha:

covek mora da bude vrhunski glup ili saljivdzija pa da izjavi ovako nesto
 
LDP - za promene :hahaha:

Pa LDP je stranka pod kontrolom americke ambasade , i stranka koja vec ucestvuje u vlasti sa tadicem - u parlamentu podrzava sve vladine predloge a takodje u vlasti sa SPS-om i DS-om na nivou beograda

i sa njima - promene? :hahaha:

covek mora da bude vrhunski glup ili saljivdzija pa da izjavi ovako nesto

Tihi, daj jedan jedini argument u prilog činjenici da je stranka pod "kontrolom američke ambasade"!

LDP se ni meni ne dopada, ali ljudima je dosta jednih te istih, pogotovo mlađima, zato se pribojavam da bi LDP mogla da uzme dosta veliko parče kolača, a da pri tom ne zna šta će sa jim.
 
Tihi, daj jedan jedini argument u prilog činjenici da je stranka pod "kontrolom američke ambasade"!

LDP se ni meni ne dopada, ali ljudima je dosta jednih te istih, pogotovo mlađima, zato se pribojavam da bi LDP mogla da uzme dosta veliko parče kolača, a da pri tom ne zna šta će sa jim.

Ona je pod partonatom lobija ciji je on moze se vidjeti na osnovu njihovog rada i dijelovanja.
Reci mi u kojoj to normalnoj zemlji stranka ide da slavi nezavisnost njene teritorije.
U kojoj ???
REci mi i jednu izjavu povodom sloma kraha kako god hoces finasijskog sistema u Americi sto se na kraju prelilo na citav svijet nema ni jedne stranke danas u svijetu koja nije izrazila svoje misljenje povodom toga ali samo LDP nije.
Zasto su oni jos jedini zastupnici ideje liberalizma kad ga se odricu i onih sa skupa G-20
ZAsto jos samo oni brane glabalizaciju kao ljudsku potrebu da uzme kiosenik kad da se bez toga ne moze.
Sve to govori u prilog cija je to stranka i kome je namjenjena.
To je stranka oligarhije mislis da bi se oni borili za prava radnika socijalno ugrozenih gradjana
Oni su zastitinici velikog kapitala.

Naravno samo onog koji im placa.
 
Ona je pod partonatom lobija ciji je on moze se vidjeti na osnovu njihovog rada i dijelovanja.
Reci mi u kojoj to normalnoj zemlji stranka ide da slavi nezavisnost njene teritorije.
U kojoj ???
REci mi i jednu izjavu povodom sloma kraha kako god hoces finasijskog sistema u Americi sto se na kraju prelilo na citav svijet nema ni jedne stranke danas u svijetu koja nije izrazila svoje misljenje povodom toga ali samo LDP nije.
Zasto su oni jos jedini zastupnici ideje liberalizma kad ga se odricu i onih sa skupa G-20
ZAsto jos samo oni brane glabalizaciju kao ljudsku potrebu da uzme kiosenik kad da se bez toga ne moze.
Sve to govori u prilog cija je to stranka i kome je namjenjena.
To je stranka oligarhije mislis da bi se oni borili za prava radnika socijalno ugrozenih gradjana
Oni su zastitinici velikog kapitala.

Naravno samo onog koji im placa.

Ma sve je to OK? Ali ja pitam Tihog da opravda svoje tvrdnje i pitam tebe da kažeš odakle ti ideja da tvoje pretpostavke stoje, ako nemaš argument ili dokaz. Ja ne branim LDP, šta više, nisu moja opcija, ali evidentno je da jačaju. A čija je to zasluga, ne mogu da preciziram, ali po mom mišljenju, to je rezultat poražavajuće politike ostalih. Ako LDP dobija nove birače, dobijaće i nove finansijere. Tako to ide. Da su ostali bolji, ta stranka ne bi postojala.

Jedino što ne podnosim da neko laže, zato i postavljam pitanje da se argumentuju ova pisaniJa. Ovo što sam boldovao sam zvuči kao najjednostavnije opravdanje za nešto što ne znaš, a mrzi te ili ne umeš da razmisliš bolje i dalje. Žao mi je, ali se ne slažem.
 
Ma sve je to OK? Ali ja pitam Tihog da opravda svoje tvrdnje i pitam tebe da kažeš odakle ti ideja da tvoje pretpostavke stoje, ako nemaš argument ili dokaz. Ja ne branim LDP, šta više, nisu moja opcija, ali evidentno je da jačaju. A čija je to zasluga, ne mogu da preciziram, ali po mom mišljenju, to je rezultat poražavajuće politike ostalih. Ako LDP dobija nove birače, dobijaće i nove finansijere. Tako to ide. Da su ostali bolji, ta stranka ne bi postojala.

Jedino što ne podnosim da neko laže, zato i postavljam pitanje da se argumentuju ova pisaniJa. Ovo što sam boldovao sam zvuči kao najjednostavnije opravdanje za nešto što ne znaš, a mrzi te ili ne umeš da razmisliš bolje i dalje. Žao mi je, ali se ne slažem.

Drugi ne rade ali LDP radi. Ali reci mi sta radi ??????

Drugo zahvaljujuci medijima koji ne zele da postave ni jedno od pitanja koja sam ja gore postavio stvara se lazna slika u kojima oni izgledaju kao najmanje losi !!!!
A to na ljude i zemlju kakva je Srbija ostavlja i tekako veliki utisak.
Argumet je taj sto nema ni jednog komentara niti saopstenja povodom krize ko je kriv za nju !!1
Zasto ga nema ako isti taj komentar prave i daju i amerikce stranke , nezavisni politicara pa na kraju krajeva i sam Bus. Ako to rade clanice EU , brojne stranke brojni medjii pisani ili elektronski ne bitno.
Ali nikada nista nismo mogli o tome da cujemo od LDP i B92
Zasto ?

Jasno je svakome kojoj struju naginje LDP pa sta sad treba da se ubjedjujeo ''da je jaje jaje ''.
Njihova saopstenja nisu bila niti ih imaju niti imaju u svom programu bilo kakav realizacijski plan , strateski kako dalje , sta uraditi povodom ne znam obrazovanja, korupcije, administracije .

Oni jedino funkcionisu po principu napadati stranke nacionalne orjentacije.
I to je njihov nacin funkcionisanja i naravno redovni pacijenti u emisijama na B92 u kojima se kritikuje nasa istorija, crkva, ali ne nikad nista o Katolickoj Crkvi, tu su da napadaju kulturu , tradiciju , pismo , jezik i td....
 
sns i ds nikada nece da prave vladu
a ako se vrati seselj srs ce imati mnogo vise srs sad nema pravog vodju
a sto se tice sns nisu izdajice neko ljudi koji su svesni da moraju pametno
da postupaju a de je canak u anketi

успори мало, какав шешељ и бакрачи

ти знаш да неће да праве владу, него ће са караћем и батићем
 
Drugi ne rade ali LDP radi. Ali reci mi sta radi ??????

Drugo zahvaljujuci medijima koji ne zele da postave ni jedno od pitanja koja sam ja gore postavio stvara se lazna slika u kojima oni izgledaju kao najmanje losi !!!!
A to na ljude i zemlju kakva je Srbija ostavlja i tekako veliki utisak.
Argumet je taj sto nema ni jednog komentara niti saopstenja povodom krize ko je kriv za nju !!1
Zasto ga nema ako isti taj komentar prave i daju i amerikce stranke , nezavisni politicara pa na kraju krajeva i sam Bus. Ako to rade clanice EU , brojne stranke brojni medjii pisani ili elektronski ne bitno.
Ali nikada nista nismo mogli o tome da cujemo od LDP i B92
Zasto ?

Jasno je svakome kojoj struju naginje LDP pa sta sad treba da se ubjedjujeo ''da je jaje jaje ''.
Njihova saopstenja nisu bila niti ih imaju niti imaju u svom programu bilo kakav realizacijski plan , strateski kako dalje , sta uraditi povodom ne znam obrazovanja, korupcije, administracije .

Oni jedino funkcionisu po principu napadati stranke nacionalne orjentacije.
I to je njihov nacin funkcionisanja i naravno redovni pacijenti u emisijama na B92 u kojima se kritikuje nasa istorija, crkva, ali ne nikad nista o Katolickoj Crkvi, tu su da napadaju kulturu , tradiciju , pismo , jezik i td....

OK, i?

Gde je argument, dokaz, tvrdnja, link ili bilo šta što govori u prilog da

LDP je uvek u anketama 4-5% precenjen u odnosu na realno stanje . Njima placaju amerikanci taj status.

Pa LDP je stranka pod kontrolom americke ambasade

Ona je pod partonatom lobija ciji je on moze se vidjeti na osnovu njihovog rada i dijelovanja.

Dakle, da su kriminalci - jesu, da ne rade - ne rade, da drže nečiju stranu - drže. Ali ovakve šuplje priče samo daju vetar u leđa Čedi&Lopovima, jer neopredeljen birač kad vidi da se o njima laže bez osnova i dokaza, sam će pomisliti da ta stranka jeste dobra baš zato što je loši toliko pljuju, a nema dokaza.

Zato mi se ne dopada ovakav stav, jer ako nemaš dokaza, nemoj lagati. Time daješ legitimitet nekome ko te je već navukao na tanak led, baš zato što nemaš argument protiv, a ulaziš u raspravu.
 
ova anketa je šuplja
mnogo mi za radikale 10,3 % :mrgreen:

Radikali ne mogu da pređu cenzus ni sad, a ni u budućnosti. Ako im se Šešelja vrati, potonuće brže i dublje. Šešelj ne može da pomogne toj ekipi nesposobnih, jer je i sam bio izolovan i bez tokova. Njegov uticaj, kontakti i ostala moć se ionako u međuvremenu dezintegrisala, jer nije mogao da je održava. SRS je prošlost, a ovi ostaci su bruka i sramota.
 

Back
Top