Drvece na Marsu?

gluposti! zivot na marsu nije moguc ako ste vise istrazivali i ako nesto znate o marsu znacete da je tamo pretoplo cak i za svemirske sonde i da tamo kad dodju imaju samo par sati! ali to naravno u mnogim emisijama nemozete da cujete da ne bi ispalo da su amerikanci pogresili kad su krenuli da istrazuju mars!!!

definitivno nije pretoplo, cak je mozda prehladno i atmosfera je preretka, voda zaledjena na polovima(mozda i jos po negde)... verovatno je da u S.sistemu nema zivota, iteligetnog( osim nas) jos verovatnije...ali ovaj pdf. je stvarno dosadan ako se bude pisalo samo o duhovima ...zar ne? A i kako bi se neki osecali kao velike pametnice....;)
 
ima zivota i u mojoj wc solji...

edit: ovo me podseca na onaj topic o bosanskim piramidama gde je neka budala sto veze sa zivtom nema da u bosni postoje piramide,a ta budala nikad nije cula za severnu francusku jer tamo ima takvih na hiljade i nijedna budala se nije pojavila da kaze da su to piramide!
 
mene te slike iskreno nikako ne upominju na drvece.... :/ uopste mi to ne izgleda kao sume i drvece...nejasne slike koje mogu da znace svasta...mozda su to neke tajne baze vanzemaljskih bica prekrivene zbunjem.... :/
 
ima zivota i u mojoj wc solji...

edit: ovo me podseca na onaj topic o bosanskim piramidama gde je neka budala sto veze sa zivtom nema da u bosni postoje piramide,a ta budala nikad nije cula za severnu francusku jer tamo ima takvih na hiljade i nijedna budala se nije pojavila da kaze da su to piramide!

i to ne samo u tvojoj wc solji...:mrgreen:
 
Gospodine Smit! Zamolio bi vas da dodjete na most. Ne, nije hitno, nesto bi vam pokazao.
Sedite, to je vasa casa. Ziveli.
I? Sta kazete na ovo, o drvecu? :D
:rotf::rotf::rotf: Dabome da je smejurija... Na zdravlje. Portorikanski, odlican. :ok:
Eh ti Zemljani. :lol: Skloni su raznim mistifikacijama. Nikad se necu navici na ovu planetu... cccc... :roll: Dobro zbog Cicoline je vredelo dolaziti... he he he... i jos par njih, nestasnih... ;) :lol:
 
Zapravo jesam. I ajde pretvori se u krpu i brisi jer nemas veze o cemu pricas...brisiiii :bye: i nemoj vise lupati smejace ti se neko

i iq ti je bio da pogadjam 80? 90? a ti posto kazes da ja nemam veze da bi ti imao veze procitaj po neku knjigu o tome i odgledaj neku emisiju koja nije americka posto ti se po avataru vidi da mnogo volis ameriku i izdajnike.
 
'el su i marsovci izdajnici kad ih toliko ne voliš :lol:
pa svako ko je odgledao bilo koju emisiju ili pročitao knjigu zna da na Marsu sigurno nećemo umreti od vrućine :)

lice recimo na kristalizaciju necega, mada je preveliko, ali po formi me na to podseca,kao kada nesto naglo promeni agr.stanje, kao pahulje...ali sta znas....

vrlo moguće :think:one slike šuma na linkovima koje si postavila deluju previše "zemaljski" a slike jezera i tečne vode mi deluju ne moguće s obzirom na temperaturu...doduše, pre par meseci je glavna vest na svim televizijama bila da je konačno pronađena voda na Marsu...
 

Back
Top