Quantcast

Dodik sutra kod Nikolića

Moja Republika

Domaćin
Poruka
3.671
Dodik sutra kod Nikolića

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik sutra će u Beogradu razgovarati sa predsjednikom Srbije Tomislavom Nikolićem, saznaje Srna u Beogradu.

Na dnevnom redu biće politička pitanja, kao i specijalne veze Srbije i Republike Srpske.
Ovo će biti prvi susret Dodika sa Nikolićem nakon što je preuzeo dužnost predsjednika Srbije.

http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=66687
Bilo je i vrijeme...

Poslednja izmena:

JESAUL

Iskusan
Poruka
5.105
To je sasvim u redu,bilo ko, ko je predsjednik RS,mora odrzavati bratske veze sa Srbijom i nauciti da se u politickim igrama u Srbiji ne stavlja ni na jednu stranu.Mislim da je to Dodik razumio,a to je i dobar nauk za buduce predsjednike RS!

Grof Vronski

Legenda
Banovan
Poruka
60.496
To je sasvim u redu,bilo ko, ko je predsjednik RS,mora odrzavati bratske veze sa Srbijom i nauciti da se u politickim igrama u Srbiji ne stavlja ni na jednu stranu.Mislim da je to Dodik razumio,a to je i dobar nauk za buduce predsjednike RS!
Tu se izmazao.
Ko beba eurokremom !
Jedan od retkih nepotrebnih gafova.
Nadajmo se - poslednji.

RebeccaBg

Veoma poznat
Poruka
14.801
da bre......nego kad se sastajao sa bivšim precednikom tačićem dokle su te priče išle.......od laktaša pa do ........dokle rebeca.....cenim da znaš odakle je tvoj presednik......a u srcu dedinja.
Pa i ne baš , a pričaju da ta bajčetina ima 24 stanovnika i da je bez kanalizacije , možda i vodovoda i struje...šta znam , dalje od Kragujevca nisam išla :)

...a sad će da ima i heliodrom pa će izgrade komplet infrastrukturu , ima se - može se...k'o da i ne živimo u Srbiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.