Dodik sutra kod Nikolića

Moja Republika

Domaćin
Poruka
3.671
Dodik sutra kod Nikolića

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik sutra će u Beogradu razgovarati sa predsjednikom Srbije Tomislavom Nikolićem, saznaje Srna u Beogradu.

Na dnevnom redu biće politička pitanja, kao i specijalne veze Srbije i Republike Srpske.
Ovo će biti prvi susret Dodika sa Nikolićem nakon što je preuzeo dužnost predsjednika Srbije.

http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=66687

Bilo je i vrijeme...
 
Poslednja izmena:
To je sasvim u redu,bilo ko, ko je predsjednik RS,mora odrzavati bratske veze sa Srbijom i nauciti da se u politickim igrama u Srbiji ne stavlja ni na jednu stranu.Mislim da je to Dodik razumio,a to je i dobar nauk za buduce predsjednike RS!
 
Da mu prenese zaključke sa savetovanja na Tari ....

56619.jpg
 
da bre......nego kad se sastajao sa bivšim precednikom tačićem dokle su te priče išle.......od laktaša pa do ........dokle rebeca.....cenim da znaš odakle je tvoj presednik......a u srcu dedinja.

Pa i ne baš , a pričaju da ta bajčetina ima 24 stanovnika i da je bez kanalizacije , možda i vodovoda i struje...šta znam , dalje od Kragujevca nisam išla :)

...a sad će da ima i heliodrom pa će izgrade komplet infrastrukturu , ima se - može se...k'o da i ne živimo u Srbiji.
 

Back
Top