Dobro jutro, dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
6y
sestra 2y
u vreme letovanja ce imati preko, pa trazimo gde mogu da se smeste za manje novce

Srce malo...:) ko moj sincic...on inace crta samo ljudima koji mu se dopadaju...:lol:

Nemogu da verujem koliko je sati...:eek:
Prosao dan :sad2:
Ali dobro...bila sam na pijaci, raskitila jelke, pocistila kucu, pihtije se krckaju za sutra.. nije los skor za danas... :think:

Jos rucak da spremim i gotovo

Uopste nije los skor...:)
Kako bre proso dan ! vidi tek pola tri...:lol:...ihahaj...do kraja dana....:lol:
 
E...nisam znala to....od C vitamina...zar ne vazi pravilo da ga mi ne sintetisemo...sto ce reci da se ne talozi u organizmu...:think:

Ne znam, to sam citala negde, kao preporuku da se deci ne daju preterano sokovi obogaceni C vitaminom....ne talozi se ali potpomaze ko vec ima pesak da se poveca u kamen...nisam strucnjak, mozda i nije istina.

A meni je prosao dan cim dodje vreme rucku :lol:
Nemam pojma zasto...valjda jer najcesce rano idem na spavanje :D
 
pa meni dechaci teshko odole :flert:

:lol:
ma ja to kad vidim da se smaraju, dam im papir i imamo paketiće malih drvenih bojica pa uvalim njima da sharaju, a ja da mogu mamu i tatu da saslusham

:lol: vidim...
da, to je odlican nacin da zabavis decu...:)

Ne znam, to sam citala negde, kao preporuku da se deci ne daju preterano sokovi obogaceni C vitaminom....ne talozi se ali potpomaze ko vec ima pesak da se poveca u kamen...nisam strucnjak, mozda i nije istina.

A meni je prosao dan cim dodje vreme rucku :lol:
Nemam pojma zasto...valjda jer najcesce rano idem na spavanje :D

Blago tebi...meni dan traje oko 20 casova...:lol:

ju shta veje ovo napolju :eek:

I kod mene :roll:...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top