Dobijanje radne/boravišne vize u Nemačkoj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pocelo je stizu Meksikanci amigosi,obrati paznju u videu meksikanka pomaze deki i govori mu hej gut Amigo:hahaha: ,ali bez brige za sad ima i za nase beskonacno posla u ovoj oblasti fali preko 100.000 negovatelja
tvrdim da su za najteze poslove, tipa negovatelj sto se tice zena ili baustelle sto se tice muskaraca, najbolji radnici sa Balkana.
Idem u četvrtak na termin u Ambasadu ,interesuje ma da li izvod iz ZAV i izvod iz registra firme poslodavca treba kopirati i priložiti uz svaki primerak informatora
Unaped hvala
ma sta razmisljas, kopiraj to sve u vise primeraka pa ce ti na terminu vratiti visak.
 
Pozz mozete mi reci sta je Zustimmung?Unapred hvala...
page_5.jpg


Ovo salje tvoj poslodavac za tebe, zahtev za Zustimmung
 
Ali meni je poslodavac poslao samo ugovor o radu nista mi nije spomonjao za to dali je to obaveza neka ili sta vec?
Nije obavezno nego ako hoces po novom ubrzanom sistemu da apliciras onda moras da imas zustimmung. Ovo nije zustimmung nego zahtev za zustimmung koji tvoj poslodavac salje u agenture fur arbeit i ceka na odobrenje do mesec dana, cisto da znas sta je
 
Nije obavezno nego ako hoces po novom ubrzanom sistemu da apliciras onda moras da imas zustimmung. Ovo nije zustimmung nego zahtev za zustimmung koji tvoj poslodavac salje u agenture fur arbeit i ceka na odobrenje do mesec dana, cisto da znas sta je
Tako je ja ga cekam vec skoro mesec ipo,nadam se da ce skorije da stigne a prijavio sam se po starom 05.06.2018 za 3-5 vozac pa sad ni tamo ni ovamo..😫
 
Pa to jeste ali ja kakve sam srece,stici ce Zustimmung sa starim terminom..e jos da nesto promene od 1.03 i onda full da se roknes.
ma ne menjaju nista, ovaj zakon vazi sigurno do kraja godine a cini mi se da si dobro odigrao jer da si ostao po starom, termin bi imao negde u martu aprilu pa jos cekanje na odobrenje vize dodaj mesec i po, znaci vizu bi dobio negde maj/jun. ovako ces brze barem za mesec-dva
 
ma ne menjaju nista, ovaj zakon vazi sigurno do kraja godine a cini mi se da si dobro odigrao jer da si ostao po starom, termin bi imao negde u martu aprilu pa jos cekanje na odobrenje vize dodaj mesec i po, znaci vizu bi dobio negde maj/jun. ovako ces brze barem za mesec-dva
Pa ja i jesam jos uvek po starom jer to odobrenje nikako da stigne..valjda ce ovih dana pa cu se prebaciti po novom.Javljam kada dobijem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top