Do ovog momenta sam branila Đenovu, ajd' sad nešto kontra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a vi ste u dilu ---- zemljo otvori se..

ti ponovo postuj. ... onaj link....cinkarite forumaše mup-u.... sve za dobro moje guzice .. :)

Ako imaš problem s Italijanima, ti pozovi Srbe, oni su pelcer. Ako ti je loše - beži, ako su ti ugrožena ljudska prava - u policiju. Da nećeš da si u ropstvu italijanove kinte - tu ne bi ni bila. E sad, ako ti je oduzeo pasoš, kao i ostalim devojkama - onda opet - u policiju. Srećno :)
 
draga moja
ti na krsti tražiš pomoć da rešiš svoje imovinsko pravno pitanje
sve pro bono, naravno
pa šta je to nego za plač..ili još bolje, lelek


joj, dragi, pa na krsti valjda možeš da tražiš i da te ne gnjave takvi kao ti .... kad im dođe...

ti si bar stara kajla, znaš kakvih je ovde tema bilo.... moje pitanje je bilo kako da se iščupam iz kandži italijanskog debila i vratim u Srbiju? zašto ti to smeta?

da se možda ne znamo iz NS ?
 
draga moja
ti na krsti tražiš pomoć da rešiš svoje imovinsko pravno pitanje
sve pro bono, naravno
pa šta je to nego za plač..ili još bolje, lelek
Dobila je uveravanja da ovi lokalci sve znaju. A činjenica, tako se i predstavljaju. :mrgreen: A ona naivna... Posle kad je i oni preveslaju, otići će na B92 forum po hilfe. :lol: I tako, za 14 godina će doći do onih kojima je posao da se bave tim stvarima. :lol:
 
joj, dragi, pa na krsti valjda možeš da tražiš i da te ne gnjave takvi kao ti .... kad im dođe...

ti si bar stara kajla, znaš kakvih je ovde tema bilo.... moje pitanje je bilo kako da se iščupam iz kandži italijanskog debila i vratim u Srbiju? zašto ti to smeta?

da se možda ne znamo iz NS ?

pa na krsti ima more debilnih tema..svaki dan..pravi je raritet po koja normalna
ali da neko traži pravnu pomoć i to ovako javno..to još nisam video
moj predlog jeste, ako je pasoš kod tebe
da zbrojiš sve troškove za tebe i oba psa i zamoliš nekoga u srbiji, porodica, prijatelji da ti pošalje novac preko westerna
ako naravno ovo sve nije lupetanje i još jedna u nizu gluposti
 
Dobila je uveravanja da ovi lokalci sve znaju. A činjenica, tako se i predstavljaju. :mrgreen: A ona naivna... Posle kad je i oni preveslaju, otići će na B92 forum po hilfe. :lol: I tako, za 14 godina će doći do onih kojima je posao da se bave tim stvarima. :lol:

leči komplekse na temi koju sam otvoriš iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.............. OBAVEZNO..... ponovi x puti time.... post --- cinkarite, ljudi, možda vam to neko i plati.

de, bre, briši. stvarno mi se povraća od ljudi koji nemaju, baš ni mrvicu, srama
 
pa na krsti ima more debilnih tema..svaki dan..pravi je raritet po koja normalna
ali da neko traži pravnu pomoć i to ovako javno..to još nisam video
moj predlog jeste, ako je pasoš kod tebe
da zbrojiš sve troškove za tebe i oba psa i zamoliš nekoga u srbiji, porodica, prijatelji da ti pošalje novac preko westerna
ako naravno ovo sve nije lupetanje i još jedna u nizu gluposti

JOJ MILI, ti si advokat, ali kao i svi iz tvoje branše ne kontaš stvari -------- dok ti SE NE PLATI.
nemam nikog u Srbiji, inače ne bih pravila frku preko Krste.

Predlog? besplatni?
 
On ti je osvedočeni Tadićevac i budžetlija. :rtfm:
On želi sve Srbe u EU, a sad očekuješ da tebi pomogne da se vratiš nazad, kao da nemamo dovoljno... Problema.

ajd' bre ------------ zamisli šta hoću da kažem.....

tvoji postovi na Krstarici su, miki. sramotni za ljudski rod. vređaju ono čime se isti ponosi. a ti misli.... ako možeš
 
hoću stan. još neko pitanje.

pre bi crkla nego da uradim nešto takvo

inače, po italijanskom zakonu, ako prihvatim da se razvodim u Italiji ----------- imam pravo čak do pola.

miliš kamore? a što bih.... znam ja ljude i s one strane....

ovo poslednje sam napisala samo da nažuljim lepog. taj pati od paranoje.

ne sve legalno, van suda, ako može ako ne može.... e, ebote ---- sečem sebi vratne arterije.
nema šanse da izađem bez kinte iz ove kake. posle tri godine.

i ti si još jedan bolid u nizu ----------PRVO PROČITAJ A ONDA LUPAJ!

hoću samo kintu da se vratim u Srbiju

Malo skačeš sama sebi u usta! :per:
 
Malo skačeš sama sebi u usta! :per:

vidi ovako, zbog MOJE VLASTITE GLUPOSTI, 1996, zelenaši su uzeli stvar mojoj porodici. Da smo se žalili.... stvari bi bile malo drugačije. e, nismo.
Udala sam se samo zato što sam htela da imam dom.

Stavi me na krst.

Ipak, nisam mogla da trpim šikaniranje, batine, razbijenu glavu--

Nikad nisam prihvatila konto.korente.... ako znaš šta to znači----- pare na računu.....-

Međutim, budući da je bolid kome nisam tražila ni kintu, obećao u prisustvu svog advokata da će sebi da kupi stan u Srbiji u kome mogu da živim, i da će prihbatiti razvod u Srbiji, koji je brz. uz vansudsko poravnanje,, a posle ---------- sve porekao..... i rekao da je moj najbolji interes da sedim gde jesam i ostanem udoviica koja dobija sve....što ja neću.....

pitam te.... šta misliš?
tri godina poniženja, batina... hoćeš da vidiš slike? zašto, BRE, DA ĆUTIM?
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top