Do ovog momenta sam branila Đenovu, ajd' sad nešto kontra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma zenska ipo!Pljuste ponude za brak,ali ona oce slobodu!
I ja sam u baraku a ne znam kako da se rijesim ove moje rospije

66
163

da postavim slike na erotskim slikama, bi li pomoglo? :)

Ne mora na erotskim.

Dobro super si visoka. Obozavam niske zene... samo si malo starija. Jos malo pa ce neko morati da ti prinosi vodu i hranu i da sprema oko tebe.
 
- Ako on dobiaj pare na konto tebe, ko dobiaj te pare na ruke?
Akpo ti dobijaš pare, na konju si, jednostavno nemoj da ga puštaš u stan i preseli se.

P.S.
Moram na posao, nastavićemo uveče,

pare dobija on i daje deo meni. inače, baš to i hoće da ja ostanem u njegovoj kući.... ne radeći ništa, sedeći ko monahinja u manistiru.... život bez života

hvala ti Aco :)
 
naravno, tako su i Srbi pod Turcima --- 500 godina ---- čekali samo trenutak da ih od'ebu....samo ne kapiraš ti to....
ponuda inače nije bila za brak....ali to nije problem..... muškarce, uglavnom, oblikuješ kao testo.... ako umeš.

problem nastaje kada oni shvate da ti nisi od istog materijala...

Имате ли аверзију према мушкарцима?
 
pare dobija on i daje deo meni. inače, baš to i hoće da ja ostanem u njegovoj kući.... ne radeći ništa, sedeći ko monahinja u manistiru.... život bez života

hvala ti Aco :)

Veli covek kad nema sexa za njega,sta ce i tebi?
A gde se odselio doticni?Ima jos neki stambeni prostor ili otisao u podstanare,da bi ti zivela sa 66 godina ko monahinja?
 
I ja sam u baraku a ne znam kako da se rijesim ove moje rospije



Ne mora na erotskim.




Dobro super si visoka. Obozavam niske zene... samo si malo starija. Jos malo pa ce neko morati da ti prinosi vodu i hranu i da sprema oko tebe.

:rotf::rotf::rotf::ok::klap::mrgreen::rotf::rotf::rotf:

ono su bile godine mog muža i moja visina..... ja sam dvadesetak godina mlađa..... mada.... i meni će uskoro neko trebati da prinosi vodu
 
Znaci - generacija smo.

Meni je dosadila ova moja zena koja nista ne radi. Samo zajebava. Kada joj kazem da se malo namontira ona vice kako je bole noge. A riba mladja od tebe.:neutral:

sve zavisi koliko joj daješ da se namontira. meni moj milioner, o, ebote, da --- cirka - 10 evrića mesečno za odeću. i još sexy :) to 'ne mogu da postignem' ni kod kineza...:mrgreen:
 
sve zavisi koliko joj daješ da se namontira. meni moj milioner, o, ebote, da --- cirka - 10 evrića mesečno za odeću. i još sexy :) to 'ne mogu da postignem' ni kod kineza...:mrgreen:
Dajem mnogo vise nego sto ona trazi. Ona je zena bez ikakvog prohtjeva :dash:
Ja takve zene ne volim.

A taj tvoj dilber... eto mogao bi da uzme ovu moju za zenu. Ona mu bar nista nebi trazila.

A upoznali ste se u Budvi kazes? :think:
 
Dajem mnogo vise nego sto ona trazi. Ona je zena bez ikakvog prohtjeva :dash:
Ja takve zene ne volim.

A taj tvoj dilber... eto mogao bi da uzme ovu moju za zenu. Ona mu bar nista nebi trazila.

A upoznali ste se u Budvi kazes? :think:

eto - KONAČNO REŠENJA --- šalji broj telefona na p.p. pa da spojimo tupsone ! :D:mrgreen:

da, na Ričardovoj il već plaži, onoj ispred Avale...

ja čitala novine, a on došao da pita šta piše :lol:

stašno i sve to posle onog pizza majstora.... igora.... e, živote :dash:
 
eto - KONAČNO REŠENJA --- šalji broj telefona na p.p. pa da spojimo tupsone ! :D:mrgreen:

da, na Ričardovoj il već plaži, onoj ispred Avale...

ja čitala novine, a on došao da pita šta piše :lol:

stašno i sve to posle onog pizza majstora.... igora.... e, živote :dash:

Poslao sam ti broj telefona na PP.

ps
samo da znas... ja sam neradnik i nisam bas neka ljepota od coeka.
 
nemam pojma gde je pravo mesto da postavim ovu temu, ali mislim da je oaj pdf. odgovarajući.

Dakle, ako ima pravnika volontera, pitanje je ----


šta treba da uradi građanin Srbije kojeg građanin Italije drži kao neku vrstu taoca.

Recimo, mene.

Udata za Italijana, kintu ima on, kintu dao za ovaj mesec, napustio kuću, neće da se razvede, hoće da stvari ostanu tako i u budućnosti, ja da sedim tu gde jesam ali nema štanse da me pusti da se vratim u Srbiju.

Dakle?
Tražiš pomoć srBskih domaćina. Dveri, Obraz, Njihovi 1389, Delije, Grobari, SNS, SRS, DSS.
I samo nebo vam je granica. :hahaha:
 
grešiš, kada sam ga srela na plaži u Budvi, kada sam se udala za njega u NS-u ---------------- sve što sam znala o njemu je bilo da je profesor matematike i fizike ............... u penziji.

Liči li ti to na milionera?

Uostalom, kintu ima samo zato što mu je otac bio pametan čovek. On je bolid. Da ga upoznaš, znam te, saglasio bi se sa mnom

Ponadala si se za deviznu peMziju a starac te uyebao i bukvalno i figurativno :mrgreen:
 
Ponadala si se za deviznu peMziju a starac te uyebao i bukvalno i figurativno :mrgreen:

e jesi pametan .... stvarno.... ako mi je do devizne penzije ne bih se razvodila niti poništavala brak, već čekala, što mrak i hoće, da on ---- pandrkne.

posle toga - penzija mi ne bi ni trebala.


de, MISLITE LJUDI MALO. ako je moguće
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top