Do ovog momenta sam branila Đenovu, ajd' sad nešto kontra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kruskica...ca

Iskusan
Banovan
Poruka
5.489
nemam pojma gde je pravo mesto da postavim ovu temu, ali mislim da je oaj pdf. odgovarajući.

Dakle, ako ima pravnika volontera, pitanje je ----


šta treba da uradi građanin Srbije kojeg građanin Italije drži kao neku vrstu taoca.

Recimo, mene.

Udata za Italijana, kintu ima on, kintu dao za ovaj mesec, napustio kuću, neće da se razvede, hoće da stvari ostanu tako i u budućnosti, ja da sedim tu gde jesam ali nema štanse da me pusti da se vratim u Srbiju.

Dakle?
 
nemam pojma gde je pravo mesto da postavim ovu temu, ali mislim da je oaj pdf. odgovarajući.

Dakle, ako ima pravnika volontera, pitanje je ----


šta treba da uradi građanin Srbije kojeg građanin Italije drži kao neku vrstu taoca.

Recimo, mene.

Udata za Italijana, kintu ima on, kintu dao za ovaj mesec, napustio kuću, neće da se razvede, hoće da stvari ostanu tako i u budućnosti, ja da sedim tu gde jesam ali nema štanse da me pusti da se vratim u Srbiju.

Dakle?

Што ниси раније размишљала? Сад си се сетила?
 
nemam pojma gde je pravo mesto da postavim ovu temu, ali mislim da je oaj pdf. odgovarajući.

Dakle, ako ima pravnika volontera, pitanje je ----


šta treba da uradi građanin Srbije kojeg građanin Italije drži kao neku vrstu taoca.

Recimo, mene.

Udata za Italijana, kintu ima on, kintu dao za ovaj mesec, napustio kuću, neće da se razvede, hoće da stvari ostanu tako i u budućnosti, ja da sedim tu gde jesam ali nema štanse da me pusti da se vratim u Srbiju.

Dakle?

Како??? Па шта има ОН ДА ТЕ ПУШТА да се вратиш у Србију??? Ваљда само узмеш пасош, купиш карту и дођеш???
 
informisan uh, ali ti je savet.... to mu dođe kao ono što niste razmišljali pre nego što ste glasali za Koštunicu. Nisam vidovita iako sam veštica.... ebote...

Није исто. Око таквих ствари се добро размисли. Јесте све то лепо, Италија,парице...извини што сам био искрен.
 
Mislim da je pravo rjesenje da dodjes na forum i zakukas nad vlastitom zlehudom sudbom.

naravno, međutim... volim da nerviram muža.

inače onima koji spominju 50 evra za bus, tek da kažem da nisu u pravu.

ja imam i dva psa. da završim s papirima treba mi 35 evra, da vakcinišem pse 60... i ko mi nađe kartu za navedenu kintu catnzaro, lido . beograd ------------- dajem mu ključeve od stana.

de, ne lupajte. neki pametan savet.

inače, lično mislim da ću da pozovem karabinjere. to su gospoda.
 
naravno, međutim... volim da nerviram muža.

inače onima koji spominju 50 evra za bus, tek da kažem da nisu u pravu.

ja imam i dva psa. da završim s papirima treba mi 35 evra, da vakcinišem pse 60... i ko mi nađe kartu za navedenu kintu catnzaro, lido . beograd ------------- dajem mu ključeve od stana.

de, ne lupajte. neki pametan savet.

inače, lično mislim da ću da pozovem karabinjere. to su gospoda.

Па у чему је онда проблем. Мислим, не бије те (Богу хвала). На крају, пошто већ није ту, лепо продај пар ствари из куће, платиш све трошкове и па-па Италија...
 
Па у чему је онда проблем. Мислим, не бије те (Богу хвала). На крају, пошто већ није ту, лепо продај пар ствари из куће, платиш све трошкове и па-па Италија...


problem je u tome - što mi ne da kintu, iako je dobija od italijanske države na račun nezaposlene žene - za povratak.

a da prodam --- ko će, bre, tu starudiju da kupi....

taj bolid tvddi kako je milioner, ali, baćo to se ne vidi. sve je staro -200 godina a ne može da se proda kao atikvitet.
 
problem je u tome - što mi ne da kintu, iako je dobija od italijanske države na račun nezaposlene žene - za povratak.

a da prodam --- ko će, bre, tu starudiju da kupi....

taj bolid tvddi kako je milioner, ali, baćo to se ne vidi. sve je staro -200 godina a ne može da se proda kao atikvitet.

Znaci on ti prodao pricu da je milioner i ti se odmah udala za njega. Bas si vrana ahahahahahhah!!!!!!!!!!!!
 
Znaci on ti prodao pricu da je milioner i ti se odmah udala za njega. Bas si vrana ahahahahahhah!!!!!!!!!!!!

grešiš, kada sam ga srela na plaži u Budvi, kada sam se udala za njega u NS-u ---------------- sve što sam znala o njemu je bilo da je profesor matematike i fizike ............... u penziji.

Liči li ti to na milionera?

Uostalom, kintu ima samo zato što mu je otac bio pametan čovek. On je bolid. Da ga upoznaš, znam te, saglasio bi se sa mnom
 
problem je u tome - što mi ne da kintu, iako je dobija od italijanske države na račun nezaposlene žene - za povratak.

a da prodam --- ko će, bre, tu starudiju da kupi....

taj bolid tvddi kako je milioner, ali, baćo to se ne vidi. sve je staro -200 godina a ne može da se proda kao atikvitet.

Oprosti sto pitam,ali nije mi jasno ko normalan zeli da se vrati u Srbiju?Sedi sestro tu gde si,nadji bilo kakav posao,krov nad glavom imas(budi srecna sto nisi na ulici)i ne kukaj jer ja zapravo ne vidim u cemu je tvoj problem!?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top