Ђинђић је био негативна историјска личност

Ne verujem. Mislim da je drugačije sve išlo. Pakuju Đinđiću da je maltenebio zayebaniji od Arkana iako su ga onako patetično ubili.
Ovo nema šta da se veruje. JSO je blokirala muriju. Da su stali sa Slobom i da je Legija zapucao jednom sve bi bilo gotovo i Điki nikad ne bi video stolicu.
 
Па ти си много наиван ... И необавештен. Ђинђолино је све време шуровао са Смрдљошевићем и умало да 1993. уђе у коалицију са СПС-ом на републици. Коалиција се није остварила, али тада покојни директор бившег "Ц-маркета" Радуловић као посланик ДС-а и Ђинђолинијев кућни пријатељ постаје председник владе.
Ok jesam ja tad bio detence, ali uvek mi se nekako činilo da je svaku koaliciju protiv Slobe i Mire rušio upravo Vučina

5 listopad je dokaz bar meni, tako da nemoj mi te priče
 
Vuka gledajte negde do 1992-1993 posle toga su ga toliko izgazili da nista od njega nije ostalo.....na cudan nacin ije shvatao da moras da imas ne samo obezbedjenje koje je imao , nego i ledja da bi mogao protiv Srpskog mentaliteta i kad je na vlasti...

Bilo je zalosno sto je Vuk preziveo , jer nije zasluzio da bude ljagan toliko koliko je bio zato sto nije mogao vise protiv Slobe DB i ostalih patriota kakvi su Srbi...

Jer ipak je bio neko ko je poveo 9 mart kad su ostali bili pi.zde da kazu sta misle o Slobi i svoj toj predstojecoj izdaji ljudstva...

Sada su Srbi jaki , ali nisu ljudi....jesu u smislu treba preziveti i ostaviti decu , kao u Tursko doba, i ostace takvi do kraja veka....do kraja......doveka..
 
E kad bi ti znao ko je sve saradjivao sa Slobom po raznim pitanjima....bolje pitaj ko nije....
Pa Tudjman, CIa, pola danasnje vlade kosova....dobro trecina...
Dobro Sloba je dosta ljudi i ubijao...nije da nije...
Bas dosta....neuobicajeno dosta...
Koliko god to bilo istinito, a drugčija je spoljna od unutrašnje politike, svi ti ljudi su mrtvi (osim amerikanaca). Vuk je još ovde da soli pamet domorodcima.
 
Koliko god to bilo istinito, a drugčija je spoljna od unutrašnje politike, svi ti ljudi su mrtvi (osim amerikanaca). Vuk je još ovde da soli pamet domorodcima.
Ovaj Vuk Draskovic nema veze sa Vukom 1989 90 91....bas nikakve...
Mislim jeste genetika ista, ali to nije ista licnost...

Pogresno je misliti da je to njegova prava priroda, jer to samo budale idealisticke mogu da pomisle..

Svaki covek mora da se neguje inace izgori , puca....ne postoji osoba koja ne moze da pukne...
Moras da branis vredne i postene ljude, a ne kao Srbi da pljujes i natezes dok ne puknu....
Ovde u Srbiji roditelji natezu decu dok ne puknu....a uspesni pojedinci su obicno deca roditelja koji saradjuju sa decom...
 
Па ти си много наиван ... И необавештен. Ђинђолино је све време шуровао са Смрдљошевићем и умало да 1993. уђе у коалицију са СПС-ом на републици. Сама коалиција се није остварила, но тада је покојни директор бившег "Ц-маркета" Радуловић као посланик ДС-а и Ђинђолинијев кућни пријатељ постао председник владе.
Извињавам се на ненамерној грешци. Наравно, тадашњи посланик Демократске странке и Ђинђићев близак пријатељ Слободан Радуловић прихватио је понуђену му функцију потпредседника у првој влади Мирка Марјановића, а након што су "жути" по дубини странке одбацили предлог свог тада новог председника странке Зорана Ђинђића да уђу у коалицију са СПС-ом. Пошто је био још увек "ровити" нов председник ДС-а, тек изашао из партијског обрачуна са бившим председником ДС-а Драгољубом Мићуновићем, Дон Ђинђолино није могао да крене у обрачун и са чланством. Али је зато свом партијском саборцу и личном пријатељу Слободану Радуловићу дао благослов да уђе у владу Мирка Марјановића и овај је у тој влади као "нестраначка личност" био потпредседник целе четири године, од марта 1994. до марта 1998. године.
 
I onda su nam na osnovu tih dokaza nalepili etiketu genocidaša i još mnogo gluposti, dok su sve njihove generale i vršioce dužnosti oslobodili. Gotovinu, Orića i slično.

Ako je to tebi dobro onda ok.
Ne razumem sta je to 'etiketa genocidasa'.

Bitno je da smo dobili pare.

Osim toga sto smo poslali bagru u tvorza naravno.
 

Ne mogu da nadjem cao duel u REX-u, u pm, ali ovo je poznat duel gde, da na stranu stavimo nacionalisticke baljezgarije koje prosipa, Seselj nastupa sa kapitalistickih, a Djindjic sa levicarskih pogleda na drustvo.

Naravno, Seselj je uvek lupetao sve po nalogu sta mu Sluzba kaze, on po potrebi menja ideologije kao sto menja gace, ali je u ovom duelu obukao pro-kapitalisticke gace, da bi isao u duel sa socijalistom evropskog tipa. Retko gde od srpskih politicara cete cuti da neko prica pro-kapitalisticki kao ovde Seselj, sa sve pljuvacinom po drzavnom akreditacijom fakulteta.

Ovo je bilo ono vreme kada je SPS pokusavao mesecima da napravi dil sa SPO-om posle izbora 97-e, dogovori se sa Amerima, ali im nije uspelo, pa su napravili vladu sa SRS-om.
 
2493985_whatseapp-image-20210312-at-14.03.44_ls.jpg

Divna slika. To mu UDBA i KGB nisu oprostili.. mislili su da ce im on biti samo sledeci statista koji ih nece dirati,a da sve ostane kao sto je i bilo.On nije tako mislio,zato su ga i ubili,da bi bili i dalje rusofilska kozojebina sto dalje od EU i NATO.

Znaš koliko je i UDB-u i KGB bolelo za ovo za petokraku

UDB-u još od 1948

KGB još od 1924 ako ne i pre
 
Mi nikad nismo ni imali dobrog politicara, sve su to lopine. Kostunica je mozda bio najposteniji i najmanje zlo, ali dzabe kad je nesposoban. Djindjica dizu u nebesa, a nakrao se para ko retko ko. Ko god uzme 1 dinar koji mu ne pripada, taj je lopina, i ne moze biti razmatran za dobrog lidera i coveka koji treba da nas vodi.
Svi su lopine...
 
Bio je sam jer je vecinu DOSa cinila komunjarstina,udbasija i ruski agenti koji su se mirili sa SPS i koji su prodali NIS rusima za 1 dinar,dovodili putka na Cmarakanu 2011. I koji su naravno stopirali ZAKON O LUSTRACIJI. Da objasnim onima koji ne znaju..da je donesen taj zakon danas se nikakvi vucici,dacici vulini i slicni ne bi bavili politikom.

NIS je prodat za Južni tok i ako je išta pametno uradila vlast DOS -a to je to
I oni su shvatili da ni lepo ne može sa Švabama

Sa druge strane to što nam je hrvatski cvećar i drug Bože Vreće ovladao prehrambenom industrijom za sići nikoga nije brinulo i ne vrišti

Kroz južni tok dolazi gas, a cvećara je iznosio iz države

Za prodaju NIS -a mogu da skiče samo oni koji rade za hrvatski interes
 

Back
Top