Devojke,imajte milosti!!!

Chernobill:
No Nick:
Hej, cherni, za tebe je podforum romantika! Sad sam bila tamo i skoro da su uspeli da me rasplacu, kako ima samo osecajnih ljudi da ne poverujes. A tek kakve stihove umeju da sroce. Mislim da bi tamo nasao sebi srodnu dusu!
Odakle ti da sam ja romanticna dusa?
A i romantika je kao tisina cim je pomenes ona nestane.
Zar rekoh da trazim srodnu dusu?
Da spremamo maramice za suze? :lol:

ma bolje u flashicu da skupljash potoke ochne ako je suvishe romantichno za tebe :lol: :wink:
 
Chernobill:
No Nick:
Ma trazis ti samo neces da priznas :wink:
Svi mi uvek nesto trazimo....dok ne nadjemo
Nit potvrdjujem nit negiram.
Samo pitam, cini mi se da se nisam zalio.
Pa zar svi mi ne radimo to?
Samo gde, kad, kako to je drugo pitanje.
A sto se ti Cherni uvek nesto pravdas?
Vec sam na par tema vidjala te tvoje odgovore, niti se hvalim, niti kukam, niti se zalim.
Jel ti to bezis od samog sebe? Krijes se iza neke maske?
I nemoj bas uvek tako ozbiljno da me hvatas za rec, ja se i salim ponekad. Mada mi je jasno da su me vecina ovde okarakterisali kao mrguda ali ja stvarno nisam nesto svadjalacke prirode. Naprotiv....
 
A sto se ti Cherni uvek nesto pravdas?
Vec sam na par tema vidjala te tvoje odgovore, niti se hvalim, niti kukam, niti se zalim.
Jel ti to bezis od samog sebe? Krijes se iza neke maske?
I nemoj bas uvek tako ozbiljno da me hvatas za rec, ja se i salim ponekad. Mada mi je jasno da su me vecina ovde okarakterisali kao mrguda ali ja stvarno nisam nesto svadjalacke prirode. Naprotiv....[/quote]
Ti posta psihijatar. :D
Ko bezi, krije se bla, bla, pa ispadoh najgori od sve dece. Da volim da se pravdam to je tacno.
Ti mrgud? Ma jok, samo ponekad.
Ti se salis?
Pa ja se uvek salim osim kad napomenem da sam ozbiljan jer bi vrvelo od salim se, salim se...
Kako ne provaljujes ja sam onaj manijak sto te spopadao ispred zgrade. Nemos pojma koliko sam se namucio te noci, zakasnih na tranvaj. :lol:
 
No Nick:
iggymag:
No Nick:
Ma nemoj ti nista da se brines oko toga. Samo ti lageruj, znas onu: od vishka glava ne boli! :wink:

Ma be bih bash rekao...da mi je prazna pa ajd`...ne bih imao chime da brinem o onome shto nema unutra...al` `vako :oops: ...
Ma, opuuuuusteno! Cooliraj! 8)
:lol: :lol: :lol:

Evo ostavicu otvoren prozor nocas...josh mi ionako grejach nije tu...bash da iscooliram :lol: 8) :wink:
 
Aha, ume to da bude bas gadno. Eto nas dva ziva primerka veceras! Mada, da ne zapostavimo Chernija i on je tu saaaaam :lol:
A i onaj ocajnik alex iz Nisa.
Doduse mi smo u malo boljoj poziciji, nasi grejaci ce biti uz nas za koji dan. Jos samo da docekam tih par dana i bice Veeeeeeselo Vecheeeee! :lol: :lol: :lol:
8)
:wink:
 
No Nick:
Aha, ume to da bude bas gadno. Eto nas dva ziva primerka veceras! Mada, da ne zapostavimo Chernija i on je tu saaaaam :lol:
A i onaj ocajnik alex iz Nisa.
Doduse mi smo u malo boljoj poziciji, nasi grejaci ce biti uz nas za koji dan. Jos samo da docekam tih par dana i bice Veeeeeeselo Vecheeeee! :lol: :lol: :lol:
8)
:wink:

Tako ce da bidne...osim :oops: ....valjda nece :? :?: ...laku noc...al` bez cooliranja da ne nazebesh grejachu :wink:
 
No Nick:
Svaka vam cast ljudi!
Podrzavam vas apsolutno!
Konacno malo ljubavi na ovom forumu!
izgleda da bismo svi trebali da krenemo a nekim muvanjem i definitivno nema vise svadja na forumu.
Ili gresim? :P

Procitah ceo vas jucerasnji razgovor i stvarno ne da si dobra vec sjajna si devojcica. A i tvoji sagovornici su se ponasali bas onako kako to i dolikuje osobama sa dostojansvenom licnoscu. Polako ceo ovaj forum ce da zasija pravim i iskrenim prijateljstvom. 8)
 

Back
Top