Devojke ajde da se.........

Snezna_kraljica:
bgrdr:
Duso opet si promasila! Postoje i privatne poruke! A plus sto ja nisam tip koji ceka srecu, ja sam ti covek od akcije. Napadam dok u meni krvi ima! A sto se tice godina, gresis, godine su najmanje bitne, jedino sto se racuna je ljubav :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i samo to 8)
Sta cu, kad ciljam neprecizno... :lol:
U redu, ali racunaj da sam ja vec napadnuta, ulovljena, osvojena od strane jednog drugog decka od akcije, koji je od tebe mladji samo 4 godine.
Pozdrav! :wink:
Lovina nekada i pobegne :!: Nije svaki ubod smrtonosan :!: :wink:
 
jedinica:
pa, bgrdr, nesto mnogo visis na netu i dzabalebaris-zaposli se, izadji napolje i nadji devojcicu-sigurna sam da te nece jedno vreme biti na forumu, ili ces ga i dalje posecivati hvaleci se svojim ljubavnim poduhvatima

Moram te razocarati! Uopste nemem problema u zivotu, zaposlen sam u svojoj firmi, posao na vreme zavrsim. Provodim vreme na netu, jer jos nesto radim na netu. Necu da se hvalim, cak imam cime i sada da se hvalim! :!: :lol: :lol: :lol: 8)
 
bgrdr:
Gazdarica:
Necu ni ja za sada da se hvalim kljucevima koje imam, ali mozda to uskoro ucinim... 8)

Hvali se, a i ako smatras za/kljucaj! Ali mogla bi i malo da se opustis :!: :lol:
O umijem ja biti i previse opustena, ali to trenutno nije moguce, jer u posljednje vrijeme ovdje prakticno da i nema ozbiljne rasprave na neku temu, vec samo neobavezna prica i chat...
U takvoj situaciji, jos kad bi se i moderatori opustili, sve bi otislo u ****...
 
Gazdarica:
O umijem ja biti i previse opustena, ali to trenutno nije moguce, jer u posljednje vrijeme ovdje prakticno da i nema ozbiljne rasprave na neku temu, vec samo neobavezna prica i chat...
U takvoj situaciji, jos kad bi se i moderatori opustili, sve bi otislo u ****...
Super si ti, samo brisi ako mislis da treba, a najcesce sam ja kriva sto se tema upropasti.... ne radim to namerno. izvini. :roll:
 
Snezna_kraljica:
Gazdarica:
O umijem ja biti i previse opustena, ali to trenutno nije moguce, jer u posljednje vrijeme ovdje prakticno da i nema ozbiljne rasprave na neku temu, vec samo neobavezna prica i chat...
U takvoj situaciji, jos kad bi se i moderatori opustili, sve bi otislo u ****...
Super si ti, samo brisi ako mislis da treba, a najcesce sam ja kriva sto se tema upropasti.... ne radim to namerno. izvini. :roll:

Gazdarice samo ti je **** u ustima, naravno da je to tacno ti onda ne bi bila tako stroga i zakljucavala nase teme....bitno je da se mi zabavljamo..
 
Snezna_kraljica:
bgrdr:
Pogledaj godiste na profilu :!: :lol:
Svejedno - to je ipak ON, a ne ONA, a ti mu tepas "Zlato moje"... (mozda i gresim u vezi sa njegovim polom... stvarno se izvinjavam.. :lol: )

ej alo stanite! a sta ako sam ja ONA, osećam se ko ON, a mislim ko ONO :?: :!: :?:
samo jedna stvar da se razjasni žensko sam ako to ikome išta znaci :!:
a i dalje jurim piletinu :D
 
seksi-iva:
Snezna_kraljica:
Gazdarica:
O umijem ja biti i previse opustena, ali to trenutno nije moguce, jer u posljednje vrijeme ovdje prakticno da i nema ozbiljne rasprave na neku temu, vec samo neobavezna prica i chat...
U takvoj situaciji, jos kad bi se i moderatori opustili, sve bi otislo u ****...
Super si ti, samo brisi ako mislis da treba, a najcesce sam ja kriva sto se tema upropasti.... ne radim to namerno. izvini. :roll:

Gazdarice samo ti je **** u ustima, naravno da je to tacno ti onda ne bi bila tako stroga i zakljucavala nase teme....bitno je da se mi zabavljamo..
Niko ne brani da se zabavljate, ali forum je mjesto koje ima svoje teme i o njima treba da se raspravlja, a ne samo da se laprda u prazno...
A zbog razdaljine izmedju mog dragog i mene, **** mi nazalost nije toliko u ustima, koliko bih zeljela...
 
seksi-iva:
Ma gazdarice to je bila mala sala ali se kladim da nema sanse da ga zelis vise od mene...


seksi-iva ::
Snezna_kraljica ::
Gazdarica ::
O umijem ja biti i previse opustena, ali to trenutno nije moguce, jer u posljednje vrijeme ovdje prakticno da i nema ozbiljne rasprave na neku temu, vec samo neobavezna prica i chat...
U takvoj situaciji, jos kad bi se i moderatori opustili, sve bi otislo u ****...

Super si ti, samo brisi ako mislis da treba, a najcesce sam ja kriva sto se tema upropasti.... ne radim to namerno. izvini.


Gazdarice samo ti je **** u ustima, naravno da je to tacno ti onda ne bi bila tako stroga i zakljucavala nase teme....bitno je da se mi zabavljamo..

Niko ne brani da se zabavljate, ali forum je mjesto koje ima svoje teme i o njima treba da se raspravlja, a ne samo da se laprda u prazno...
A zbog razdaljine izmedju mog dragog i mene, **** mi nazalost nije toliko u ustima, koliko bih zeljela...










:lol: 8) Ma ljudi, opustite se, pricajte sta hocete, samo neka ide sala :!: A sto se tice teme stvarno bih voleo da upoznam neku devojku ovde, pa sta bude bude, mozda postanemo super drugovi, koji vole da se seksaju :lol: sala :wink: :D Samo opusteno :!: :!: :!:
 

Back
Top