degradiran "idealni" momak-muškarac...

Ja sam dugo bio mentalno 18 godina, pa sam presao na 26 godina....i hteo ili ne hteo , nekako telo mi tezi da ostane isto godiste kao i duh.....jedino racunar ume da mi pokvari situaciju , jer nekretanje mi nikako ne prija.....

Problem estetike koje vise zene potenciraju , nimalo me ne tangira, jer takve zene ne shvatam kao propustene prilike, vec kao pravilno uocene mecene svog tela.....mecene kod mene nece postati zadovoljne ako ne iznesu na videlo i nesto drugo....a sasvim je regularno da tako kvalitetna devojka trazi kvalitet koji mozda ja ne posedujem, ali moje je da se ponudim....

Samopouzdanje...svaki put me prijatno iznenadi ovaj covek. :)
 
Poenta price je da me je iznenadilo par puta kad sam video neke drugarice, kako su potetkile, ali su zato sve one koje su mi bile bombe u tom periodu , koje sam voleo po temperamentu ostale zrelo mlade...
Bas sam pre neki dan sreo jednu od mojih redovnih sticenica, ide sa muzem....prava je zena la mjau....i u ocima joj jos uvek onaj seksualni apetit....ziva je ona itekako .........
 
More_bre: sve vi devojke i žene verovatno imate nekog mladića koga ste potajno obožavale ili sa njim bile u vezi, i koji je za vas bio (bar u mašti) naj-naj...

nemam potajna neostvarena obozavanja a naj-naj mi je sadasnji.

More_bre: da li vam je draže da takav kakvog ga se sećate ostane u sećanju, ili
bi vam bilo drago da ga posle puno godina, kada vreme, oksidacija i gravitacija učine svoje,
ponovo sretnete ?

al ajde da zamislim sve ljude koje dugo nisam videla, pa ih kao odjednom sretnem na godisnjici (brrr) mature... mene ne smori kako ljudi propadnu fizicki, nego kako propadnu psihicki... dobro, mozda oni iz svog ugla gledanaj nisu propali... ali to u sta su se neki ljudi uoblicili mi je veri meri skeri.
 
Da , ali ne mesam samopouzdanje i gordost.
Ne mesam samopouzdanje i nametanje....
Ja vrednujem svaki zivot prema svojim kriterijumima, dozvoljavam da drugi vrednuju po svojim....odbijanje mi je vrsta komunikacije , a ne udarac po sujeti....

Supermen je covek koji ima gace preko pantalona......

Slazem se u potpunosti.
Trenutno me muci nesto drugo...problem komunikacije...komunikacija je potrebna, makar u najmanjoj mogucoj meri, onoj koja je dovoljna da se uspesno obrazlozi odbijanje...
Osim toga kad se ljudi ipak na neki nacin srecu, mora postojati i dalje taj minimum komunikacije.
 
Poslednja izmena:
Poenta price je da me je iznenadilo par puta kad sam video neke drugarice, kako su potetkile, ali su zato sve one koje su mi bile bombe u tom periodu , koje sam voleo po temperamentu ostale zrelo mlade...
Bas sam pre neki dan sreo jednu od mojih redovnih sticenica, ide sa muzem....prava je zena la mjau....i u ocima joj jos uvek onaj seksualni apetit....ziva je ona itekako .........

Kod mene je nesto drugacija prica...nije bas klasicna "ruzno pace" storija, ali lici...ona, nekada manekenske gradje, se sada moze ubrojiti medju najseksepilnije doktore nauka u ovom delu sveta...a ja...:rumenko:
Mislim da cu o tome nekad otvoriti ovde temu...ako sakupim dovoljno hrabrosti...:rumenko:
 
hvala za ovih pišljivih 5% odgovora na temu, koje sam uspeo da nazrem
između 95% napada na moj "strah od starenja".

bre, jel umete vi da pročitate pitanje ?!



Imate neki doživljaj/osobu u pamćenju onakav kakvog ste ga tada doživeli, onakvi kakvi ste tada bili, da li želite da tu lepu i vrednu, možda pomalo setnu uspomenu pokvarite sadašnjošću, ili bi vam bilo draže da to ne uradite, što u ovom slučaju znači da ga ne sretnete ?
Не разумем!
Зашто би се јавила потреба да неког памтимо у једном одређеном формату и да се на томе прекине филм?

Живот је Море_бре леп, какав год да је.
И све промене које неко доживи ( на физичком изгледу и карактерно) су одраз проживљених искустава.

Не би ми био проблем да неког кога сам можда потајно волела сретнем, напротив, било би ми баш драго.

Је л' задовољавајући одговор несхваћени човече?:wink:
 
ali da li želite da nekoga koga godinama čuvate u sećanju "pokvarite" time što ćete
ga sresti.
Pozitivno sam iznenađena sposobnošću da se ustvari uživiš u ulogu te tanane dušice :lol: ne znam ide li to u obrnutom smeru, ali ovo pitanje kao da žensko i jeste postavilo...

Napisala sam ovde da sam takvog jednog našla na internetu, slikao se sa devojkom, značajnije se ugojio i tako još neki detalji ali u suštini to je on..... e sad, moja se fasciniranost njime ionako prekinula kada sam malo odrasla i kada sam shvatila da se takav više neće pojaviti i da je on ustvari i pomalo... karikiran lik. Zato bih zaista volela da porazgovaramo jednom i da se smejemo nekim sitnim glupostima koje su tada bile tako krupne..... ne bi me razočaralo i da je potpuno oćelavio i da nema zube. A tebe?
 
Ja sam videla svoju prvu i veliku ljubav pre neki dan - skroz je ocelavio, ugojio se, nezategnut, ali opet sam se nekako raznezila...Bio je fin prema meni i volecu ga celog zivota ...Sada na drugaciji nacin nego nekada, naravno. Ali eto - i da je totalno propao pamtila bih ga po lepom...I kakve veze ima fizicki izgled sa tim? Coveka cini ono sto je u njemu...
 
hvala za ovih pišljivih 5% odgovora na temu, koje sam uspeo da nazrem
između 95% napada na moj "strah od starenja".

bre, jel umete vi da pročitate pitanje ?!



Imate neki doživljaj/osobu u pamćenju onakav kakvog ste ga tada doživeli, onakvi kakvi ste tada bili, da li želite da tu lepu i vrednu, možda pomalo setnu uspomenu pokvarite sadašnjošću, ili bi vam bilo draže da to ne uradite, što u ovom slučaju znači da ga ne sretnete ?

Ja ljude volim zbog toga kakvi su, a ne kako izgledaju. Tako da, ako je neko bio dobar, pametan i zabavan onda, ja zelim da ga vidim i trideset i pedeset godina kasnije, jer je verovatno jos zabavniji (jer zna vise). A to kako izgleda je samo detalj, i zanimljivost, sto da ne - ono, ko se dobro drzi, a ko ne... Zar tebi nikada nije bilo lepo sa ljudima zato sto se zezate i cerekate zajedno? To moze i sa ljudima koji su debeli, celavi, puni celulita itd. Cesto sa njima i bolje nego sa nekim ko je iscrpljen od vecne dijete :lol:
 
Ja ljude volim zbog toga kakvi su, a ne kako izgledaju. Tako da, ako je neko bio dobar, pametan i zabavan onda, ja zelim da ga vidim i trideset i pedeset godina kasnije, jer je verovatno jos zabavniji (jer zna vise). A to kako izgleda je samo detalj, i zanimljivost, sto da ne - ono, ko se dobro drzi, a ko ne... Zar tebi nikada nije bilo lepo sa ljudima zato sto se zezate i cerekate zajedno? To moze i sa ljudima koji su debeli, celavi, puni celulita itd. Cesto sa njima i bolje nego sa nekim ko je iscrpljen od vecne dijete :lol:

Tacno tako....ljepse mi je u opustenom drustvu,nego druzenje sa osobama koji su preoptereceni svojim izgledom....
Kad posle duzeg vremena odem u svoj grad,ne iscudjavam se promjenama,to je normalno...cak i vrlo simpaticno kad vidim neke smekere koji su malo pustili stomacic,onako izgledaju porodicno...ono na sta se zgrozim jeste kad vidim neke koje je los zivot(kocka,droga,alkohol) izoblicio,i sa nekom glumom kazu kao ja jos zivim slobodnim momackim zivotom...:(
 
Tacno tako....ljepse mi je u opustenom drustvu,nego druzenje sa osobama koji su preoptereceni svojim izgledom....
Kad posle duzeg vremena odem u svoj grad,ne iscudjavam se promjenama,to je normalno...cak i vrlo simpaticno kad vidim neke smekere koji su malo pustili stomacic,onako izgledaju porodicno...ono na sta se zgrozim jeste kad vidim neke koje je los zivot(kocka,droga,alkohol) izoblicio,i sa nekom glumom kazu kao ja jos zivim slobodnim momackim zivotom...:(

Зато ја јако волим да цитирам ону пословицу:

Ружноћа има једну велику предност у односу на лепоту - ТРАЈНИЈА ЈЕ!!! :D
 
Ja sam dugo bio mentalno 18 godina, pa sam presao na 26 godina....i hteo ili ne hteo , nekako telo mi tezi da ostane isto godiste kao i duh.....jedino racunar ume da mi pokvari situaciju , jer nekretanje mi nikako ne prija.....

Problem estetike koje vise zene potenciraju , nimalo me ne tangira, jer takve zene ne shvatam kao propustene prilike, vec kao pravilno uocene mecene svog tela.....mecene kod mene nece postati zadovoljne ako ne iznesu na videlo i nesto drugo....a sasvim je regularno da tako kvalitetna devojka trazi kvalitet koji mozda ja ne posedujem, ali moje je da se ponudim....

Pravi muškarac!
Treba svi da upamtimo da je lepota prolazna, a glupost večna... pa tako i da biramo. Opet, ne vidim ništa loše u tome što neko hoće da svoje uspomene sačuva onakve kakve su, pa nije spreman da mu ih vreme pokvari. Meni nije, ali nismo svi isti, hvala Bogu. :)
 
Pa i nije.....

Mana je što ako je prvi komunikativni akt od strane žene odbijanje, bez obzira da li je to ustručavanje, dizanje cene ili stid, nema onog ženama toliko potrebnog dokazivanja da su boginje i napucavanja....
Nema one toliko potrebne fore "bar tri puta me pitaj".....da vidimo koliko si ozbiljan....
To je ipak osobenost prišivena manje pametnim devojkama, ali je češće....animalno potvrdjivanje moći kroz opsednutost....

Znači ništa nije idealno ....sve je samo jedan vid selekcije....
 

Back
Top